Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tępe bandziory. Albo załatwiacie sprawę w kilka minut, albo się nie brać za takie sprawy. Po co dręczyć chłopa? Taki skatowany wam kasy nie odda.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależnie od całej sprawy, ale trzymanie takiej kasy w domu, i pozostawienie jej na czas remontu, kiedy samemu sie wyjeżdża, uwazam za skrajna głupotę. Ludzie!! Są banki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępe bandziory. Albo załatwiacie sprawę w kilka minut, albo się nie brać za takie sprawy. Po co dręczyć chłopa? Taki skatowany wam kasy nie odda.
Odezwał się" mądry  inaczej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że są niewinni. Takiemu co nie oddaje pieniedzy trzeba dać nauczkę. Szkoda tylko że nie oddał chajsu, bo teraz za nic ich sądzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDNY ZŁODZIEJ.Mam nadzieję że twoi oprawcy zostaną pouczeni że "sprawiedliwość" wymierza SĄD! Ale co ze złodziejem?! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje że tych pieniędzy tam tyle nie było, że on ukradł jakąś tam kwotę ale nie aż tyle... Zresztą Ci panowie podeszli do sprawy bardzo chuj....owo bo nie dość że zostali oskarżeni o próbę zabójstwa, pobicie idt. itp. to teraz gość wydrze od nich potężne odszkodowanie i pewnie dostanie jakąś ręcinę  za którą i tak my będziemy musieli mu płacić.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może konkubina byłą cwana i zakosiłą pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  na czas remontu trzymać taką forsę w domu, bezmózgowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszytkich co pochwalają, że dobrze zroblili, bo to złodziej, a co jeśli nie ukradł tych pieniędzy? A jakby tym pijakom ubzdurało się, że to wasz syn ukradł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiemu co nie oddaje pieniedzy trzeba dać nauczkę. 
  Na pewno nie w taki sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...