Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum ws. górek czechowskich. Co może się stać po głosowaniu? [cztery scenariusze]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2019 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Ale syf tu robią te trolliska tebewała...taki sam syf jaki z gorek zrobi sam tebewał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy deklaracje na piśmie że referendum powstanie :) nie ma. Co się bać głosujemy na tak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale syf tu robią te trolliska tebewała...taki sam syf jaki z gorek zrobi sam tebewał
 Tfuu obrońcy za 5 groszy, a może za 11 zl/h ? :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Ci co dziś w Internecie piszą Nie dla parku to ludzie zmanipulowani I okłamani przez bandę nierobów i ludzi którzy nic nie osiągnęli oprócz swojego pieniactwa
 Albo opłacani są przez innego dewelopera 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według obecnie obowiązującego planu na 30 ha Górek Czechowskich już teraz można budować hale, pawilony, biura, galerie handlowe a nawet stadion. Tak naprawdę chodzi wyłącznie o zmianę funkcji tego terenu. W zamian za zmianę funkcji właściciel chce zbudować park i przekazać go miastu czyli tak de facto nam mieszkańcom.
 Ech kłamczuszki z agencji VIP - aktualny plan to 7,5 hektara powierzchni handlowo usługowej i około 95 hektarów parku z infrastrukturą dla sportu i rekreacji. Przerobienie tego na na 30 hektarów blokowiska z bidaparkiem w wąwozach między nimi to niby ma być super interes? To jest przekręt 700-lecia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujemy #takwreferendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z WAŁEM 700-LECIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze obrońcy górek nie śpią i znowu wymyślaja nowe kłamstwa na temat gorek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którzy myślą o zagłosowanie na nie mam wrażenie ze chcą zaszkodzić mieszkańcom Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze niedługo skończą się pożary i inne straszne rzeczy na tym terenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedziela zarezerwowana dla głosowania z rodziną oczywiście na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zgodnie z prawem i ludzie sami zdecyduja czego chca. Pożarów czy bezpiecznego miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy szkodzą wszystkim mam nadzieje ze nie dopna swego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy starają się zmanipulować innych wciskając jakieś kłamstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie czytajcie tych kłamstw obrońców bo oni już się gubią się we wszystkim niedługo dowiemy się ze są tam rafy koralowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienmy razem lublin to od nas wszystko zależy w jakich warunkach będziemy żyli my i nasze dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie nowe kłamstwa obrońców jestem pod wrażeniem ich wyobraźni haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#TakwReferendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio przez te pożary moja córka się rozchorowala teraz napewno zagłosuje na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne co teraz tam się dzieje na tych gorkach czechowskich. Ludzie zagłosujcie na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...