Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tebewałki mają POwody do radości, POnieważ PO wyborach ich reprezentacja w ratuszu jest tak silna, jak nigdy dotąd. 300 mln jest już prawie na wyciągnięcie ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahhaaaa.... przeciwnicy..... nie widzialy galy co braly ????!!!! Jak z torem gokartowym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego pół ratusza pracuje w pocie czoła nad zachcianką gości, którzy kupili tereny sportu i rekreacji, a potem stwierdzili "nagle", że jednak chcą tam budować nowoczesne punktowce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego pół ratusza pracuje w pocie czoła nad zachcianką gości, którzy kupili tereny sportu i rekreacji, a potem stwierdzili "nagle", że jednak chcą tam budować nowoczesne punktowce?
 No właśnie. Nie mówiąc już o tym, dlaczego - pomimo twierdzeń ratusza, że sprawę ma rozstrzygnąć niby referendum - dlaczego prace nad zmianą Studium, która pozwala na bloczyska, są już "prawie na ukończeniu"? Po co planiści miejscy pracowali bite 2 lata nad czymś, co niby ma być dopiero zatwierdzone w głosowaniu? Ktoś tu kręci, i to mocno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwierzyli w obietnice albo inne deklaracje składane podczas kampanii wyborczej, :-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie pytanie nie będzie tendencyjne? Obawiam się, że żadne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w referendum były ważniejsze treści - czy chcesz remontu-degradacji al. Racławickich to miałoby jeszcze sens. Tak to referendum i tak będzie nieważne przez frekwencję bo 90% mieszkańców figę te górki obchodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd to rozgoryczenie? czyżby niepomyślny wynik sondy? ja tam się nie dziwię, że ludzie wolą park zamiast chaszczy i śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego pół ratusza pracuje w pocie czoła nad zachcianką gości, którzy kupili tereny sportu i rekreacji, a potem stwierdzili "nagle", że jednak chcą tam budować nowoczesne punktowce?
No właśnie. Nie mówiąc już o tym, dlaczego - pomimo twierdzeń ratusza, że sprawę ma rozstrzygnąć niby referendum - dlaczego prace nad zmianą Studium, która pozwala na bloczyska, są już "prawie na ukończeniu"? Po co planiści miejscy pracowali bite 2 lata nad czymś, co niby ma być dopiero zatwierdzone w głosowaniu? Ktoś tu kręci, i to mocno.
 Dziwią Was jeszcze "szczególne" udogodnienia dla dewelocwaniaków w Lublinie? Zunio i jego przyboczni zrobią zawsze dobrze deweloperom kosztem mieszkańców. Co do pytania to przekładając na język zrozumiały dla ogółu brzmi ono mniej więcej tak: "Czy wiecie, że nawet jak nie będziecie chcieli to i tak zrobimy dobrze dewelocwaniakom a w nagrode pozwolimy Wam zapłacić jeszcze za zrobienie parku dla ich osiedla?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z atrakcji która uświetni otwarcie parku będzie mecz ligi mistrzów Motor kontra Real.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tebewałki mają POwody do radości, POnieważ PO wyborach ich reprezentacja w ratuszu jest tak silna, jak nigdy dotąd. 300 mln jest już prawie na wyciągnięcie ręki.
 Widzę, że  PISowski wynajęty podnóżek, specjalista od komentarzy o "ludziach z wypchanymi POrtfelami", "dewelo-cwaniakach", "Zuniu" oraz "dewelo-kamerdynerze" już rozpoczął służbę pod kolejnym artykułem o górkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest może jakiś rysunek jak ma wyglądać plan zagospodarowania po zmianach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jesteś za zmniejszeniem zysków deweloperów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz się zacznie. Agencja do boju. Plusy za betonowaniem po 70. Za przyrodą i poawdziwym parkiem minusy. Tak jak pod poprzednim artykulem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za parkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum miasta tyle ziemi odłogiem ma leżeć. Zawistna nie jestem. Niech budują park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwe i niech zadecydują mieszkańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam i tak tylko kupa kup na tych górkach. Wolę park dla ludzi i naszych pupilii. Tylko sprzatajcie po nich plis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawcie na tych górkach mega centrum handlowe.Większe niż Manyfaktura w Łodzi,czy Arkadia w Warszawie a łobywatele stolicy wschodniej Polski będą szczęśliwi jak małpy z kiścią bananów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG park 70 ha to aż trudno sobie wyobrazić, MeGa by było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...