Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
  Jak zagłosujesz w referendum na temat górek czechowskich?  
  Rzuciło mi się w oczy, że od jakiejś godziny albo dwóch bez przerwy i regularnie(bot?) przybywa głosów za opcją: "      Nie zgodzę się na zmianę planu zagospodarowania przestrzennego.".       I nagle z ~60% do ~40% na korzyść: "Zgodzę się na zmianę planu zagospodarowania przestrzennego."       zrobiło się ~55 do ~45 i cały czas różnica się zmniejsza. Aż tylu nocnych marków jest na forum czy to jawna manipulacja i próba odwrócenia wyników?
 ja sobie testuję mojego nowego bota i co mi zrobisz? nie cwaniakuj trollu tbv, sonda jak sonda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tej grupki krzykaczy jedynym właściwym pytaniem byłoby takie na które przeciwko zabudowie opowiedziałoby się 101% mieszkańców :) A jak dokładnie brzmi owe pytanie ciężko powiedzieć, bo oni sami tego nie wiedzą :) Grunt to storpedować porozumienie miasta z deweloperem, nieważne jakim kosztem i nieważne jakie na ten temat ma zdanie większość mieszkańców :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna filantropia ze strony TBV oddać to czego nie można zabudować za możliwość zabudowania tego co nie powinno zostać zabudowane blokami. TBV chętnie się pozbędzie tych części, bo inaczej będzie musiało płacić podatek za nie, a teren nijak inwestycyjny i co za tym idzie zarobkowy. Mamienie, wielki gest, oddaję tyle a chcę w zamian tak niewiele:) tylko, że to co nijak można zabudować tylko by generowało koszty, co roczny podatek, więc ubiera się w szaty wielkoduszności za przychylność w zmianie planu korzystnego dla TBV, które zarobi na tym krocie. Ot i całe sedno sprawy. Chodzi o zarobienie dużo dużo przez TBV. Jak się podzielą ze mną to zagłosuję na tak. Jak nie to jaki mój zysk będzie ? Jak nie zabuduje blokami to chociaż będę miał więcej świeżego powietrza w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jak wracam z Wawy wchodzę na lubeskie portale Patrząc na posty, ludzie przecież to straszne. Układ jak u HGW. Wręcz bezczelne kupczenie interesem społecznym. Żuk z TBV kręci oberka aby z planów wyrzucić park. Wsadzić osiedle i prosto w oczy jeszcze mówić takie rzeczy. Polska powiatowa. Gdzie prokurator wobec ewidentnego konfliktu interesów. Organ samorządu nie spełnia swojej funkcji. Czas na komisarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna filantropia ze strony TBV oddać to czego nie można  zabudować za możliwość zabudowania tego co nie powinno zostać zabudowane blokami.  TBV chętnie się pozbędzie tych części, bo inaczej będzie musiało płacić podatek za nie, a teren nijak inwestycyjny i co za tym idzie zarobkowy.  Mamienie, wielki gest, oddaję tyle a chcę w zamian tak niewiele:) tylko, że to co nijak można zabudować tylko by generowało koszty, co roczny podatek, więc ubiera się w szaty wielkoduszności za przychylność w zmianie planu korzystnego dla TBV, które zarobi na tym krocie. Ot i całe sedno sprawy. Chodzi o zarobienie dużo dużo przez TBV. Jak się podzielą ze mną to zagłosuję na tak. Jak nie to jaki mój zysk będzie ?  Jak nie zabuduje blokami to chociaż będę miał więcej świeżego powietrza w Lublinie.
 nędzny obszczymurku jak umiesz liczyć to licz na siebie, to jest prywatna działka i jak właściciel będzie chciał to ją ogrodzi a ty nawet nie będziesz mógł na niej puścić bąka, "jak się podzielą ze mną zyskiem to zagłosuję na tak" buahahahahaha to jest hit!!! oto macie przykład zatroskanego ekologa z Czechowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inne tereny zbudowano w gorszy sposób, czy ten jest wyjątkowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZY SŁOWA KTÓRE WYJASNIAJĄ WSZYSTKO W TEMACIE KTO NA TYM WYGRA, A KTO STRACI: "TBV się cieszy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE Z  TYCH TERENÓW, KTÓRE CHCE ODDAC "POD park" DEWELOPER TO "NEUŻYTKI INWESTYCYJNE, WĄWOZY, SKARPY, ETC??" mpozbawione wartosci inwestycyjnej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 'jaja jak berety" Po pierwsze nie wyzywaj. Chętnie się z tobą spotkam i powiedz mi to osobiście, odważny inaczej :) Podaj miejsce. Po drugie nie jestem z Czechowa tylko z Wieniawy. Po trzecie niech grodzi jak jeszcze może. U mnie było tak. Miałem działkę, palaniści zmienili funkcje terenu na "zieleń o charakterze publicznym" i co , myslisz, że ją mogę teraz ogrodzić ? A podatek co ? Myślisz, że radni miejscy płacą za mnie ? Wytłumacz mi proszę co ja i każdy, który zagłosuje na TAK będzie z tego miał ? Tańszy zakup mieszkania w TBV ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "jaja jak berety" jajo... :-) a Ty co tak bronisz możliwości zarobienia przez TBV ? Wygląda jakbyś miał w tym osobisty interes. To czemu Ty i TBV tylko chcecie na tym zarobić. Podziel się trochę z tym co będzie głosował. No ludzie też chcą mieć z tego zysk jak Ty drogi jaju :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Betonowy technokrata.Ograniczony jakąś chorą manią walki z przyrodą. Tak mają ludzie w dzieciństwie mający jej dosyć, potem utożsamiając suporeks i kostkę bauma z postępem. Do tego dochodzi wręcz zdumiewający brak wyczucia stylu i odrobiny urbanistycznego wyrobienia. Wystarczy wspomnieć Kosmos, gdzie mogl grać Teatr Lalki i Aktora, czy ciekawy modernistycznie budynek PZU na Nadstawnej. Lista zaniechań z braku kompetencji jest dłuższa (choćby łazienki przy Zamojskiej, strzelnica Globocnika). Efektem (celowym?) jest błyskawiczna "inwestycja" któregoś z deweloperów. Również na skwerach (Krańcowa), czy obiektach sportowych (Wieniawa, Czuby). To woła o pomstę do nieba. Lublin traci swój unikatowy charakter przez brak kompetentnego gospodarza. Dzisiejszy, w konflikcie interesów, staje w kontrze do obywateli czy RKP - mianując się rzecznikiem grup pieniądza. Na myśl przychodzi mi popularne onegdaj słowo - układ.
 No tak sie sklada ze wiekszosc ludzi utożsamia kostke bauma i beton z postepem bo tego nam od dawna brakowalo co w tym dziwnego. Nie jestesmy Ameryka... Brak wyczucia stylu... no fatalny gust ma ten technokrata. Nabudowal paskudnych galerii i budynkow... chwila,a moze jednak sztab urzednikow a nie ten technokrata ? Lublin ? Unikatowy charakter powiatowego miasteczka ? Marzy wam sie ta wsamrasnosc. Ludzie ciagle nas maja za biede i zad..pie ale troche zmienili zdanie jak zobaczyli beton i nowe autobusy. No coz, widac ten syf i bieda kiedys byly unikatowe, choc zieleni wiecej. W kontrze do grupki obywateli i RKP. Czyli jezeli nie dziala zgodnie z wola grupki osob to dziala na szkode miasta chocby wiekszosc chciala wszystko zabudowac. Ja wiem ze sie nie mozecie pogodzic ze ludzie sa glupi i chca zabudowy ale taka demokracja. Skoro zdanie RKP jest swiete to rownie dobrze zdanie Mariana Kowalskiego moze byc swiete. Uklad - to lekarstwo na to co nam sie nie podoba. No musi byc uklad i koniec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jak wracam z Wawy wchodzę na lubeskie portale Patrząc na posty, ludzie przecież to straszne. Układ jak u HGW. Wręcz bezczelne kupczenie interesem społecznym. Żuk z TBV kręci oberka aby z planów wyrzucić park. Wsadzić osiedle i prosto w oczy jeszcze mówić takie rzeczy. Polska powiatowa. Gdzie prokurator wobec ewidentnego konfliktu interesów. Organ samorządu nie spełnia swojej funkcji. Czas na komisarza
 Z betonowej wawy... no byli te uklady u HGW ukladziki co nie... mogl wejsc jaki i by sie skonczylo... a tak wybrali tego lewaka i nadal uklady... a nie chwila, czekaj. To nie ten lewak jest obronca przyrody w wawie ? Lec do prokuratora i powołaj komisarza. Sprawa jest poważns i nie można zwlekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogolnie to ciekawe skad 63% na wyborach skoro tylu ludzi nie chce referendum. To pewnie jakas develoagencja marketingowa sfalszowala wybory samorzadowe. A moze poprostu polacy sa hipokrytami ? Zupelnie jak ci co placza nad drzewami a sami wsiadaja w dizla i myk do centrum nasmrodzic. Placza nad betonem i korytarzami w powietrzu a sami myk smieci do pieca bo kiedys sie palilo i bylo dobrze. Bronia chomika (i slusznie) ale w sylwestra pierwsi fajerwerki nap... bo co burzy zakazac psy sie boja ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO obiecuje a potem i tak skłamie...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabudujcie Górki Czechowskie blokując kanał wentylacyjny Lublina i duście się w smogu :-P Nie dla zabudowy Górek Czechowskich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zgodzie na to pytanie finał bedzie taki że TBV zabuduje swoje 30 ha a miastu odda pozostałe 75, które przez następne sto lat będą leżały odlogiem. W sumie to nieźle to wymyślili Panowie prezesi i prezydenci. Developer ma temat gruntu z którym i tak nic nie może zrobić zalatwiony a miasto z tym parkiem zostanie ale co z nim zrobic to już sie będzie martwił następca Pana Ż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję drugie pytanie. Ile renty planistycznej ma pobrać miasto za zmianę planu i przeznaczenia gruntów bo ich wartość wzrośnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw park potem bloki. Tyle lat krzaki i nic nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV jakbym miał władzę najpierw zbudowałoby park i to dopiero umożliwiłoby budowanie bloków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie. ta sonda jest wygląda na manipulowaną. Regularność wzrostu odpowiedzi na NIE DLA betonu zmienia się błyskawicznie , jakby pod falą nowych głosów. Obstawiam że pochodzących z tych na maxa wyplusowanych. Ktoś tu kiedyś dawał screeny jak wyglądało głosowanie przed pojawieniem się dewelotrolla. Bardzo to smutne że takim metodami robi się mieszkańców. Domagam się moderacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...