Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowy wynik portalu Dziennikwschodni.pl! W październiku odwiedziło nas 2,3 mln internautów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2019 r. o 03:27 Powrót do artykułu
i tak trzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze ? bardzo słabiutki jest ten wasz portalik. szukacie daniej sensacji i mózgu w du.pie. a do tego boicie się poważnych tematów.. Popatrzcie nie na ilość odsłon a na ilość komentarzy....żałosne...w ogóle dodać komentarz to sztuka cierpliwości...i co chwila idiotyczne klikanie w okienko.. rozumiem ...albo nie jestem robotem... czy ..przyjąłem do wiadomości...czym Wy się chwalicie ? Nie rozumiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze ? bardzo słabiutki jest ten wasz portalik. szukacie daniej sensacji i mózgu w du.pie. a do tego boicie się poważnych tematów.. Popatrzcie nie na ilość odsłon a na ilość komentarzy....żałosne...w ogóle dodać komentarz to sztuka cierpliwości...i co chwila idiotyczne klikanie w okienko.. rozumiem ...albo nie jestem robotem... czy ..przyjąłem do wiadomości...czym Wy się chwalicie ? Nie rozumiem...
 Ble ble ble, ble ble! Ble ble ble ble??? Ble ble ble ble... Ble ble, ble ble ble ble ble ble. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa tych unikalnych użytkowników to zmieniające proxy trolle z Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tylu pracownikach 14 mln odsłon...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa tych unikalnych użytkowników to zmieniające proxy trolle z Ratusza.
 
 Raczej eko-trole z Greenpeacu. POd każdym artykułem muszą wpisać o "dewelo - cośtam" 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tak sobie nie schlebiajcie. Wolę ten portal niż konkurencji bo jest trochę bardziej przejrzystsza szata graficzna. Tylko dlatego tu zaglądam a nie z powodu poziomu artykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagladam tu nie ze wzgledu na poziom waszych artykułów. Kiepski ten wasz portalik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle ze same plusowanie po 100 szt przy kazdym poście na korzyść albo dewelopera albo ratusza daje kilkaset tysiecy unikalnych wejśc na strone. A robi to ktoś z automatu zmieniając IP i dając unikalne wejścia. Warto by do tego trola dotrzec i przekonać sie kto to finansuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok spoko spoko Dziennik Wschodni, bez podniety, ja wchodzę na artykuł przeglądam tytuł, pierwszych kilka zdań, bo później mam zablokowaną treść ze względu na Ad-Blocka, i przechodzę do komentarzy, które są kwintesencją artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam sprzedaż papierowych gazet? Rośnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok spoko spoko Dziennik Wschodni, bez podniety, ja wchodzę na artykuł przeglądam tytuł, pierwszych kilka zdań, bo później mam zablokowaną treść ze względu na Ad-Blocka, i przechodzę do komentarzy, które są kwintesencją artykułu.
 Oho ratuszowy troll się ujawnił. Prosze redakcję o sprawdzenie numeru IP tego wpisu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodze tu dla porywajacych artykułów redaktora Smagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie czytac komentarze. Sa zabawniejsze od artykułów.  Te sa poprostu o niczym. Powaznych i ciekawych tematow sie boicie. Piszecie o bzdetach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam sprzedaż papierowych gazet? Rośnie?
 Tak, ludzie sobie wyrywaja z rąk.  Ustawiają sie gigantyczne kolejki po jeszcze ciepłe wydanie gazetki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta dostępność ,bieżące informacje,duża liczba osób na emigracji,to jest ten sukces.Papierowe wydania głównie potrzebne do czytania artykułów reportażowych.W obecnym czasie ważne to co zmieści się w przysłowiowej "garści" ,krótko,treściwie i szybko o regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie pasjonują mnie poruszające serie artykułów o Górkach Czechowskich oraz o inwestycjach deweloperskich w mieście. Dziennik Wschodni powinien na poważnie rozważyć wydanie oddzielnych dodatków do papierowej gazety "Wieści z Górek" oraz "Świat Dewelopera"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze na forum Dziennika można liczyć na wspaniałe komentarze na najwyższym światowym, a wręcz kosmicznym poziomie agencji pr. Ich profesjonalizm od dawna jest znany na Saturnie. Ostatnio nawet ich sława przekroczyła poza naszą galaktykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety, bez adblocka nie da się tu już nic przeczytać. Wszędzie reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy i tak jest Smaga, naczelny lubelski poszukiwacz taniej sensacji, oraz jego clickbaitowe tytuły rodem z Pudelka a także pseudo-sensacyjne serie artykułów dotyczących spraw wybitnie błahych(Górki, deweloperzy, drzewa, zmiany planów przestrzennych). Żal mi tego dziennikarza, bo ewidentnie w Dzienniku Wschodnim nie do końca może rozwinąć skrzydła tj. pisać o nowych butach Cugowskiego czy też o nowym makijażu Kozidrak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...