Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekrutacja do szkół podstawowych w Lublinie. Będzie punktacja dla dzieci spoza rejonu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2017 r. o 22:36 Powrót do artykułu
JUŻ KIEDYŚ BYŁY PUNKTY NA STUDIA ZA WIEŚNIACKIE POCHODZENIE. I DZISIAJ MAMY TO CO MAMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwód to obwód. Mieszkasz w obwodzie szkoły to masz obowiązek do niej chodzić. Mówię oczywiście o szkole publicznej. Jak tatuś/mamusia mają pieniądze to mogą synia/córkę zapisać do szkoły prywatnej, społecznej lub prowadzonej przez kościół katolicki lub inny związek wyznaniowy. Ale miasto prowadząc zapisy do szkół publicznych powinno przestrzegać granic obwodów. Nie pasuje ci, idź do szkoły niepublicznej. Lub przeprowadź się z rodziną do obwodu szkoły gdzie chcesz posłać dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta punktacja to jakaś pomyłka bo nie daje szansy innym dzieciom. Macie bałwany zapewnić dostęp do szkoły dzieciom mieszkającym blisko szkoły i tyle!.... A nie żeby dzieciak jeździł po 10 kilometrów..... bo ktoś dostał więcej punktów bo mamusia tu chodziła 1000 lat temu do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Punkty to w biedronce. Żywego dziecka na punkty nie przeliczajcie. To rodzic ma decydować, jaką szkołę wybierze dla swojego malucha. Czasami wybierze szkołę, kierując się złudnymi rankingami, czasami- bo ma szkołę na trasie do pracy albo babcia mieszka w pobliżu i odbierze dzieciaka po lekcjach. Urzędnicy już wystarczajaco decydują o naszym życiu, więc od tej działki niech się trzymają z daleka. Chyba, że chcą sobie nagrabić przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chce tencze miec nazawsze bo t jak teca dal mi Grzybek pl Borowik i uszunol t wsrodku i chce mi muj. Kanal zglosis na ytbie i mjak mariusz Marciniak tomuj drugi kanal i m dal mi Grzybek i uszunol mi em wsrodku. Szepty . Mariusz Marciniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...