Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekrutacja na studia w Lublinie: Jakie są najpopularniejsze kierunki na UMCS i KUL?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2016 r. o 20:22 Powrót do artykułu
ludzie i co po tej psychologii, skończyłam, wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dodatku na Kulu. Porażka totalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po psychologii - praca na kasie w Leclercu czy Tesco - ludzie opamiętajcie się - ja pracuje na słuchawce już 3 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy KUL otworzy dla świeckich PEDOgogikę? Jak do tej pory jest to ino dla Ksiedzów, a cywile moga przeciez uczyć RELIGII jak księżule!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4 ) Resztę obejmuje CENZURA PiS - lamowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrakło tak popularnego kierunku studiów jakim jest lingwistyka ******wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/filologia-angielska-lingwistyka-stosowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poszłam do Szkoły Mydłowskiej w Wawie. Też długo szukałam, porównywałam wiele uczelni, ale wyszło mi tak, że pedagogika właśnie u nich jest prowadzona na najwyższym poziomie. Rozmawiałam ze studentami, sprawdzałam program, kadrę - i przynajmniej jak na razie wygląda na to, że wybór był prawidłowy. Bardzo mało bzdur, wiele konkretów, ciekawej wiedzy. Zobaczymy jak to się potoczy dalej, ale jak na razie wydaje mi się, że wybór był prawidłowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...