Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak można bronić przestępców? Szuka Pan pokoju a nie chce znać prawdy. Naprawdę bardzo to chrześcijańskie. Prawda nas wyzwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż tego już nie idzie słuchać. Tym starym tetrykom, ukrywającym pedofilów, poprzewracało się we łbach z dobrobytu. Chcą wszystkim narzucać swoje ideologie, oczywiście za pieniądze. Najcelniej ich działanie określił minister garnek cyt. ,,kończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, listy piszą te wiecznie pokrzywdzone niewinne owieczki hehe, kończy się już ich panowanie, ludzie przejrzeli na oczy i zobaczyli z czym sie je tą wstrętną i zakłamaną instytucję i w końcu zauważyli jak kler wlazł im na głowy i jeszcze depcze po głowach butami. Społęczeństwo po mału się budzi a bycie chrześcijaninem nie oznacza wcale słuchania tego bełkotu, kiwania sie w kościele i sypania pieniedzmi. Chrześcijaństwo obecnie to równość ludzi, tolerancja inaczej myślących czego ten opasły kler jest aktualnie dokłądnym zaprzeczeniem. Psy szczekają a karawana zmian pojedzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Religia oparta wylacznie na pieniadzu i chciwosci. Opasle dziady oplywajace w luksusy. Z gosposiami albo dziecmi pod sutannami. Nic wspolnego z dobrocia, jednoscia i miloscia. Jedynie ogromem ofiar zabitych, skatowanych i wykorzystanych w imie wiary w wyimaginowane bostwo. Jakim w rzeczywistosci jest pieniadz i wladza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja niegdysiejsza Alma Mater stała się żałosną karykaturą tej sprzed okresu transformacji ustrojowej! Stopień upadku odzwierciedla nie tylko jakość edukacji porównywalnej do "osiągnieć" dydaktycznych "Wyższych Szkół Szydełkowania za Wysokie Czesne", ale i poziomie prezentowanym przez pracowników "naukowych". Przykład osoby pana Czarnka w zupełności wystarczy do obrony powyższej tezy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem chrześcijaninem. Nie jestem święty. Widziałem na żywo egzorcyzmy i działanie złego ducha. Widziałem i doświadczyłem Bożej Miłości. Dla mnie Pan Jezus żyje działa w moim życiu. Jestem przekonany, że antagonizmy między ludźmi podsycają inni ludzie złej woli. Nie mam awersji do gejów. To znaczy chciałbym dla nich dobrze. Co ja mogę. Mogę im tylko przedstawić stanowisko Słowa Bożego. Gdyby nie politycy to ludzie żyliby w zgodzie. Ja w spokoju chodziłbym na modlitwę do niezdemolowanego kościoła a homo działaliby w swoich grupach. Ale podburzają ludzi, napuszczają. Chrześcijanin nie może siłą narzucać swoich racji. Geje również. Niestety nigdy nie będzie kolorowo. Niemniej jednak kto chce mieć życie wieczne to jest tylko jeden sposób. Pan Jezus. I oddanie się Jemu. Kościół się oczyści chociaż zawsze będą jakieś bezeceństwa. Ale czy Pan Jezus i Ojciec są za to odpowiedzialni? Ludzie dostali wolną wolę. Bóg daje Tobie wybór. Możesz sobie lżyć kler, czy kogo chcesz. Ale w czasie ostatecznym to Ciebie nie usprawiedliwi. Oglądanie się na innych to objaw słabości. Chcesz ścigać pedofili idź na policjanta. Chcesz walczyć o prawa ludzi Idź na prawnika. Ja Tobie zaświadczam że Jezus Żyje i działa. Że cały czas trwa duchowa walka. I nie możesz się łudzić. Każdy z nas będzie rozliczony. Ja też. Co ja zrobiłem by czynić dobro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz panie profesorze o ile pamiętam to wiara chrześcijańska oparte jest na prawdzie a niestety nasi hierarchowie kościelni i księża dość często się z nią mijają i dlatego też to oni a nie nikt inny usuwa chrześcijaństwo na margines CDN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cd Może pora otworzyć oczy i spojrzeć prawdzie w oczy Większość księży i biskupów oderwanych jest od rzeczywistości i zapominają kto tu jest dla kogo to przecież oni chronią swoich zwyrodnialców to oni doprowadzili do tego że to rodzice bardziej wierzą księżom pedofilom niż swoim dzieciom ich ofiarom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Ksieze Rektorze Wiem,ze ksiadz dopiero zacxyna sprwowac swoj urzad,ale byl juz prorektorem,dziekanem wiec zna realia uczelni.Pisze ksiadz o paszanowaniu drugiego. Ale wlasnie tego brakuje wlasnie na uczelni.Nie tak dawno byl list jednego z informatykow,ktory odszedl po wielu latach pracy.I jaki jest wydzwiek,wiekszosc pracownikow ,wlasnie tak sie czuje.Wlasnie tak jest przychodzi ktos z zewnatrz ,oczywiscie nie przypadkowy i robi porzadki bo ma plecy.Prosze zobaczyc ,przeanalizowac konkhrsy,zmiany i co z nich wyszlo.Nic.Ludzie ktorzy lata pracowqli odchodza bo pojawiaja sie geniusze,czesto nic z KuL em nie majacy wspolnego.Patrzacy tylko na swoj interes i komu co zalatwic. Prosze zobaczyc jak obsadzani sa dyrektorzy ,najpierw po potem po roku wygrany konkurs.Przychodza przypadkowi ludzie,ktorzy pna sie bo nie tyle sa genialni,bo nic z tej genialnosci,oprocz bjurokracji nie wynika.Tylko tyle,ze sa protegowani kogos. Przeciez ludzie wiedza,kto jest czyim znajomym. Prosze zobaczyc ile osob pracujacych lata odeszlo z roznych instytucji.Kolejne zmiany w wydawnictwie i co mamy,bdybysmy sie cofneli o 5 lat to wyszloby,ze wtedy bylo super,zreszta na tym gruncie duzo lepiej radzi sobie Towarzystwo Tomasza z Akwinu czy TN KuL.mozna zobaxzyc w ilu miejscach mozna kupic ksiazke ksiedza rektorq wydana w TN a w ilu z wydawnictwa kul. administracja ,5 lat wstecz ile bylo mniej ludzu i dzialaalo. Redakcja encyklopedii,byla zbyteczna,generowala koszty ale na jej miejsce powstalo,kilka jakis osrodkow,ktore same nie wiedza czym sie zajmuja. Prosze zobaczyc ile sensownych osob odeszlo z roznych dzialow,lekarze z przychodni a za imi ile ludzi,odeszli i prywatnie sobie radza.Co to znaczy,ze gdzies dobrze pracuja a na kul nie.A moze to ktos kto podemmowal decyzje ,zle podjal,zreszta z fundacji to odeszlo cale masy ludzi .jakos sobie radza a fundacja... I tak mozna wymieniac.czemu nikt nie patrzy na to,ze te szumne zmiany sa zwykla lipa.czemu nikt nie powie.dobra przyszedl pan,pani i co zrobil oprocz zmiany ludzi,jakie sukcesy.I tu ksieze rektorze nje jest dobrze.takich listow jak informatyka mozna napisac wiele.Przy okazji wyrazy szacunku za odwage dla autora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrześcijanie są usuwani na margines? Gdzie - w Polsce? Gdziekolwiek człowiek się nie ruszy - krzyże. W niemal każdej instytucji - klecha. Kapelan, albo sprawujący inną funkcję klecha. Praktycznie zawsze za państwową kasę. Nie ma oficjalnych uroczystości żadnego szczebla bez klechy. Nie wolno nic powiedzieć na byle księżula, bo zaraz jest się uznawanym za atakującego wiarę, a przecież ksiądz nie utożasamia wiary ani religii. Może więc czas najwyższy otrzeźwieć i przestać pierdaczyć o tym, że chrześcijanie są rzekomo maginalizowani, bo to wierutna bzdura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chowajcie się za zboczeńcami (świeckimi czy duchownymi). Pan Jezus Chrystus wyczyści tę zgniliznę. Zgniliznę tkwiącą w każdym z nas. Co, będziesz się tłumaczył, że tamtennto gorszy bo pedofil? A Ty jak przestrzegasz bożych przykazań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty jak przestrzegasz bożych przykazań?
Do kogo ta mowa ex cathedra?Kota ogonem przyszedłeś odwracać, w relatywizm moralny, symetrię się bawić?Kazania prawić? To na ambonę, nie tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...