Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert Biedroń w Lublinie. Trwa konwencja partii Wiosna w Centrum Kongresowym UP

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2019 r. o 18:39 Powrót do artykułu
Kto za to płaci? Soros??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tłumy ....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci? Na pewno nie Rydzyk. Rydzyk pobiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu z Biedroniem !!! Tak TRzymać sensacja dnia ruszają tyłki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wroński literatura wam zaczęła śmierdzieć i chce Pan być demokratą i politykiem? Taki Pan klasowo zawzięty? Ja was wszystkich na tej sali traktuję sprawiedliwie i jednakowo - jednakowo źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa - nie poć się ja też mam włączony . Za parę lat będzie wszystko platne taki sztandar ludu nie ma prawa bytu ? A szkoda bo czytałem o regionie . Tylko wkur... mnie wstawki tvn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to ten Biedroń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już było w polityce, w postaci palikociarni. Tamci mieli chociaż trochę pojęcia o gospodarce a tutaj to już tylko czysta pedrylia i populizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co ? Żuk w zakamuflowany sposób daje 140 tysięcy Biedroniowi na kampanię wyborczą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykład prof. dr hab. Roberta Biedronia na UP ?  Pytanie do rektora: czy statut uczelni zezwala na wynajmowanie sali uniwersyteckiej na konwencję partyjną ? Prosze o podanie zapisu w statucie uczelni. 5 lat temu odmówiono wynajmu sali organizatorom konferencji na temat ideologii gender argumentując że nie jest to konferencja naukowa. w takim razie czy konwencja partyjna partii Biedronia to konferencja naukowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako Polak i wyborca domagam się od kandydatów startujących w wyborach i chcących reprezentować Polskę na antenie międzynarodowej o podawaniu swojego pochodzenia do dwóch pokoleń wstecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki, potrzeba nam realnej alternatywy dla tych partii - kółek wzajemnych adoracji. No i normalności, realnego spojrzenia na problemy gospodarcze Polakow, a nie tworzenie sztucznych podziałów. Od ideologii to każdy  mądry, bo o gospodarce to ciężko rozmawiać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie a po ile parówy znaczy się serdelki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ochotę oddać na nich swój głos. Kiedy czytam te wszystkie negatywne komentarze to tym bardziej mam ochotę na nich głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ta megalomania przerosła samego biedronia i ten cyrk jaki stworzył, czy mu stworzyli ! On już uwierzył, że jest wielki ! A pycha przed upadkiem kroczy ! To przegięcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykład prof. dr hab. Roberta Biedronia na UP ?  Pytanie do rektora: czy statut uczelni zezwala na wynajmowanie sali uniwersyteckiej na konwencję partyjną ? Prosze o podanie zapisu w statucie uczelni. 5 lat temu odmówiono wynajmu sali organizatorom konferencji na temat ideologii gender argumentując że nie jest to konferencja naukowa. w takim razie czy konwencja partyjna partii Biedronia to konferencja naukowa ?
 Konwencja PIS w tym samym miejscu nie przeszkadzała????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów!!!
 Lubartow to juz ma wydatki musza zatrudnic kilku kolegow z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, sala wypełniona po brzegi Hahaha Całe 100 osób. Hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD odchodzi w niebyt. Co bardziej znani SLD-owcy to pójdą do europarlamentu (z list Koalicji Obywatelskiej). Reszta zostanie zjedzona przez partię Biedronia i przez partię Schetyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...