Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robią badania w całej Polsce. "Stale podnosimy jakość świadczonych usług"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2019 r. o 23:23 Powrót do artykułu
bez jaj...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest jakakolwiek informacja o artykule sponsorowanym ? Magazyn? Faktycznie bez jaj Panie i Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyeliminujcie z dróg smrodziuchy co spalają więcej oleju niż paliwa to uwierzę w jakość badań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że artykuł sponsorowany, korzystałem z usług tej stacji dwa razy bo mam ją koło domu. Ale nikomu nie polecam bo wykrywali mi w samochodzie usterki których nie było, m.in. wysokość bieżnika czy luzy w przednim zawieszeniu. W innej stacji tego nie stwierdzili tylko pytali czy mechanik miał okulary i suwmiarkę. Minęło już 5 lat i dalej jeżdżę z tymi ,,usterkami,, że SpeedCar,,-u i co roku robię przegląd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś tydzień temu na SKP speedcar w Świdniku, znajomemu nie podbili przeglądu w Hondzie Jazz bo diagnosta nie potrafił przełączyć na liczniku przebiegu dziennego na całkowity (przycisk z literą "i" na kierownicy). No profeska po całości! Kogo wy tam zatrudniacie? Piekarzy?! Przecież nawet jeśli nie można odczytać przebiegu nie jest to podstawą do negatywa, po prostu nie wpisuje się przebiegu do cepiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich stacji jest cała masa ,ostatnio robiłem w rudnik tumay i diagnosta zobaczył usterkę niezwiazana z przegladem.samochod mozna tez sprawdzic za darmo tak samo jak w mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba bardziej reklama Radoslawa Radwana :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nauczyli się obsługi analizatora spalin i dymomierza to może odkryliby braki katalizatorów i dpf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku sam zdianozowałem usterkę -uszk alternatora w Passacie z 2005 roku.,Paliła się kontrolka. Spojrzeli i potwierdzili, ale,przynali ze nie potrafią naprawić. Na resztce prądu w aku pojechałem szkać dalej. Co mi dała ich dgn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo stacja kontroli pojazdów = stacja diagnostyczna, więc możesz wykonać tam  badanie techniczne  i  diagnostykę, ale nie naprawią ci niczego bo im po prostu nie wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...