Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubię to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakich funduszy wybudowano owe Centrum Kultury? A może za pieniądze ze znienawidzonej Unii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem Pan Tomasz to robi wszędzie awantury gdzie pójdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo dotyczy tego bunkra na Felinie, to chyba jakiś park jest ale jakiś dziwny bo bez drzew.  Ostatnio znajomy, który robił sobie tam sesję przed budynkiem został poinformowany że to kosztuje i ochroniarz poszedł zobaczyć w cennik,ale znajomy szybciej zmył się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekaz jest jasny. Tam się nie chadza, nawet w celach osobistych . Takich kultur to ja nie chcę spotykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniądz psuje wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak startowali z ta budowa to Polska nie nalezała do UE Po zatym UE dofinasowuje a nie finasuje My im w prezencie oddalismy handel hurtowy i nie tylko Czego lublin jak wiesz jest idealnym przykładem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki aparat uznawany jest za profesjonalny? Czy jak robię sesje telefonem komórkowym to też muszę płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partyjni nominaci psują wszystko czego się dotkną. Jak tylko PiS zdobył większość w sejmiku obsadził swojego dyrektora w CSK, który wcześniej dyrektorował Pocztą . A ten zaczął swoje porządki od decyzji o demontażu artystycznej instalacji Pana Koziary która miała tworzyć zieloną ścianę, bo nie odpowiadała jego poczuciu estetyki. Przyszedł nowy i zaczął porządki od wprowadzenia haraczy od fotek. A przecież takie fotki rozsławiają nie tylko sam obiekt, ale i całe miasto. Ale dla nominantów PiSu liczy się co innego - tylko kasa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakich funduszy wybudowano owe Centrum Kultury? A może za pieniądze ze znienawidzonej Unii?
 Około 200 mln dała UE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby fotografowana była naga modelka to ochrona by nie zareagowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest ich własność, tylko nasza wspólna! Pisiorstwo nawet tu chce "inwigilować". Paskudztwo rozplenia się w tempie ekspresowym. Niech się gonią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ale o co kaman przecież tak jest wszędzie. Zdjęcia dla siebie możesz robić, ale jak rozkładasz się ze sprzętem to trzeba to zgłosić i zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet chciał się wypromować na CSK a jak mu nie wyszło to teraz żali się jak przedszkolak. Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w "SMYKU" w Plazie chciałam zrobić zdjęcie zabawki, żeby dziecku wysłać z zapytaniem: czy taką chce? Ochroniarz mało mnie nie pobił i stwierdził kategorycznie że nie wolno mi robić zdjęć. Moja noga tam więcej nie stanęła. Na szczęście są inne sklepy!!!!! Ale to mniej więcej taka sama mentalność. W PRL-u też był zakaz fotografowania większości obiektów. Mentalność taka sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka mentalność. Wchodzisz do kogoś to chyba możesz przynajmniej zapytać czy możesz. W sklepie jak w każdym innym miejscu nie wszystko można fotografować. Naprawdę czy to takie trudne do zrozumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakich funduszy wybudowano owe Centrum Kultury? A może za pieniądze ze znienawidzonej Unii?
 Mozesz teraz razem z radkiem sikorskim zrobic im w podziêce laski :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie ze zrozumieniem. Co Wy z tymi pisiorami przecież tę zasadę skopiowaną z innych instytucji publicznych wprowadził Franaszek, członek Platformy Obywatelskiej. Niektórym to wszystko kojarzy się z PiSem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie brali pieniędzy za profesjonalne zdjęcia to pierwszy Dziennik by się rzucał, że nie pilnują publicznych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...