Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ty Tomek ale o co Ci chodzi z tym dachem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basiu... Wybacz... zawsze profesjonalna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to się porobiło, stawki wyższe jak za wynajem studia. Kiedyś sesje niekomercyjne (nawet z wykorzystaniem pro sprzętu) były bezpłatne, trzeba je było tylko zgłosić. Teraz 100 zł od godziny? Bez sernsu, tylko czekać aż nowa dyrektor skansenu wpadnie na taki pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrażenie, że większość osób tu komentujących nawet nie przeczytała tego artykułu, co mnie utwierdza, że duża część społeczeństwa lub jakieś płatne trolle to debile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekaz jest jasny. Tam się nie chadza, nawet w celach osobistych . Takich kultur to ja nie chcę spotykać.
 I tu jest sedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tę kwestię reguluje zarządzenie z 2018 roku podpisane jeszcze przez byłego dyrektora Piotra Franaszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze że to prawda.....Liczy sie tylko kasa nic więcej.....Proponuję aby na ten "tarasik" wprowadzić opłaty wejsciowe i ogólnie do samego centrum kultury bilety wejsciowe i toalty obowiązkowo płatne ! Taka dzis kultura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając już to kto wydał zakaz (a raczej opłaty) - jak dla mnie utrzymywanie go, to totalna bzdura. Pójdę, cyknę kilka fotek, wrzucę na fejsbunia, i natychmiast dowiadują się o wystawie w CSK moi znajomi z Warszawy, Łodzi, Koszalina czy zza granicy. CSK powinno wręcz zachęcać ludzi do tego, żeby się tam fotografowali, a nie żądać od nich pieniędzy, bo to darmowa promocja dla CSK. Może tylko w przypadku fotografii komercyjnej bym się nad pozostawieniem cennika zastanowił, ale też nie we wszystkich przypadkach. Być może wystarczyło by aby do zdjęć dołączono informację gdzie je wykonano. Chyba, że chodzi o to, żeby za dużo ludzi tam nie bywało i głowy nie zawracało, bo jeszcze ta czy inna osoba spotnieje pod pachą od nadmiaru zajęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dziwne że debilne przepisy kolesia z po bronią gamonie z pis????? Czy zapowiada sie koalicja po-pis ? A tak na serio im naprawdę zależy by ludzi było w tym ich księstwie jak najmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na koncertach/ szanujący/ się artyści, nie dotyczy "Disco Polo" i innych spektakli najczęściej nie pozwalają na używanie urządzeń do nagrywania i fotografowania.To samo dotyczy wystaw i innych biennale.Robiłem wiele razy zdjęcia gdzie nie było wywieszki zakazującej,jak również na tarasach widokowych i nikt nie zwracał mi uwagi.Nie wiem o co ten krzyk,nie każdy artysta jest własnością "susznej kasty" i nie ma co się dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100zł - PIERWSZA GODZINA 50zł - KAŻDA NASTĘPNA uzasadanienie że sesja zdjeciowa z profesjonalnym sprzętem jest niekomercyjna - SESJA GRATIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka mentalność. Wchodzisz do kogoś to chyba możesz przynajmniej zapytać czy możesz. W sklepie jak w każdym innym miejscu nie wszystko można fotografować. Naprawdę czy to takie trudne do zrozumienia
 Nie do kogoś tylko do siebie ,wszak gmach powstał z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przegiecie ale ludzi juz kompletnie pojebalo z tym robieniem wszedzie zdjec na portale spolecznosciowe. Nie wazne co gdzies jest i czy jest fajnie czy nie ale wazna jest pier...na focia na pejsa. Pokolenia poczawszy od niedorozwinietych milenialsow to niedorozwoje umyslowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt wybudowany został również za pieniądze pana Tomasza, więc niech sobie dyrektor (były) wsadzi swoje zarządzenie głęboko! Poza tym, co to znaczy:" wypełnić formularz? A przechowywanie tych danych jest zgłoszone do RODO ? Podchodzi przepocony cieć i ja mam mu na kolanie wypełniać formularz, który od sobie mijając kibel w drodze do biura, przeczyta?!!! Tępić taki paździerz, robić zdjęcia do woli, a w razie podskoków wzywać policję, bo obiekt jest PAŃSTWOWY/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć a ja mam na imię Rafał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury, ręce opadają. Kto chce może robić zdjęcia. O co ten cały raban. Dzisiaj byłam rano i robiłam neony. Walnijcie się wszyscy w łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, zdjęcia na fejsa to priv...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam, robił se chłopisko zdjęcia z pięknych tynków i sztukaterii,a tu taka afera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nielegalne działanie. To nie jest obiekt prywatny, pracownicy to urzędnicy których obowiązkiem jest służba ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walić ich cennik...to publiczny budynek a nie muzeum gdzie ktos fotografuje eksponaty.Wzywac policje w kazdym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...