Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Rodzice uczniów ze szkoły specjalnej" a za chwilę "– pisze do nas jedna z mam" No to rodzice czy jedna z mam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiecie komu możecie dziękować za taki stan rzeczy? PiS przeprowadził reformę oświaty, tylko zapomniał o sfinansowaniu jej. Samorządy dostały 0 słownie zero złotych na budowę czy modernizację posiadanych budynków oświatowych tak żeby dostosować je do potrzeb które wynikły z likwidacji gimnazjów. I w taki oto sposób wszystko zostało zrzucone na kark samorządów. Pozdrowienia dla pani minister Zalewskiej, ale ona już chyba w Brukseli więc obstawiam że bajzel który narobiła ją średnio interesuje. Niech się martwią Żuki i Trzaskowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napuszczanie ludzi na siebie to jedna ze specjalizacji miejscowego reżimu - z centralą w podlubelskiej wsi. Lublinianie walczą przeciw sobie i brak im czasu na analizę działalności reżimu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rodzice uczniów ze szkoły specjalnej" a za chwilę "– pisze do nas jedna z mam" No to rodzice czy jedna z mam?
 "Pisze ... jedna z mam", ale pewnie wielu rodziców jest zdania, że "tak nie powinno być". Zapewne też nie wnikają w to, że z "reformy" bez przyznanych środków wynika wiele trudności dla rządców miasta. Oni by chcieli, żeby było inaczej... Może też niewiele wiedzą o uzasadnieniu pomysłu przenosin przedszkoli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiecie komu możecie dziękować za taki stan rzeczy? PiS przeprowadził reformę oświaty, tylko zapomniał o sfinansowaniu jej. Samorządy dostały 0 słownie zero złotych na budowę czy modernizację posiadanych budynków oświatowych tak żeby dostosować je do potrzeb które wynikły z likwidacji gimnazjów. I w taki oto sposób wszystko zostało zrzucone na kark samorządów. Pozdrowienia dla pani minister Zalewskiej, ale ona już chyba w Brukseli więc obstawiam że bajzel który narobiła ją średnio interesuje. Niech się martwią Żuki i Trzaskowskie.
 No Zalewska to była udana trzeba przyznać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps. Ktoś w końcu ogarnie ten śmietnik w komentarzach czy tak ma być i już?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi(konta "kronikidewelorozwoju" oraz "stop_propagandzie" to rzecz jasna również Monisia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liceum z funkcją przedszK0la, szK0ła specjalna z funkcją liceum - takie rzeczy tylK0 w Dziadogrodzie.
Wieśniak z funkcją prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąg dalszy rozp13rdalania edukacji w Dziadogrodzie w wyK0naniu gangu Dziada Jakubowickiego. PS. Trzep od P0czątku, śmierdzielu z farmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi(konta "kronikidewelorozwoju" oraz "stop_propagandzie" to rzecz jasna również Monisia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł Smagi, a pod nim jak zwykle idiota szaleje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...