Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na drugie dziecko dostaniesz bez problemu 500 zł. Na pierwsze czyli to starsze będziesz musiała przedstawić zaświadczenie swoje i męża z US za poprzedni rok czyli 2015. Nikogo z rządzących nie obchodzi że od stycznia twój mąż stracił pracę.
to jest utracony, więc z instrukcji wynika, że się nie wlicza do obliczenia średniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak bedzie sie należało i nie beda patrzec na pit ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za który rok w końcu ten dochód na pierwsze dziecko 2014 czy 2015???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny rząd nie będzie miał odwagi odwołać raz przyznane świadczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dochód będzie brany za 2014 rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego 2014 rok, skoro świadczenie prorodzinne będzie wypłacane od połowy roku 2016?! czy ktoś zamienił się na głowy z adamem m. z Warszawy? Czy wy myślicie, że jak PiS rządzi to już nie da się zrobić czegoś po ludzku, tylko niemotowato jak za KLD-ZSL...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drugie dziecko dostaniesz bez problemu 500 zł. Na pierwsze czyli to starsze będziesz musiała przedstawić zaświadczenie swoje i męża z US za poprzedni rok czyli 2015. Nikogo z rządzących nie obchodzi że od stycznia twój mąż stracił pracę.
to nie powinno ich obchodzic ze ktos np.dostal prace i mu sie polepszylo a to trzeba natychmiast zglaszac bo inaczej kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam syna w mow lecz musze kupowac mu odziez srodki czystosci przybory szkolne leki w sumie wszystko co zapewnic musiala bym w domu oprucz wyzywienia i co na niego 500 zl sie nie naleza ? Swieta wakacje wolne dni od nauki spedza w domu to nie sprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to niesprawiedliwe, mamy jedno dziecko dochód przekracza 800 zł, ale tak naprawdę ten dochód nie jest przeznaczony na każdego członka rodziny bo nikt się nie patrzy że z tego trzeba zapłacić kredyt 2000 zł, rachunki i wtedy dochód na członka rodziny zostaje 100 zł. Ale takim rodzinom się nie pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oczywiście rodziny bogate, nie wiedzą co z pieniędzmi zrobić mają dwójkę dzieci i dostaną na drugie 500 zł. to nie powinno tak wyglądać. Powinno się przedstawiać sytuację finansową. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drugie dziecko dostaniesz bez problemu 500 zł. Na pierwsze czyli to starsze będziesz musiała przedstawić zaświadczenie swoje i męża z US za poprzedni rok czyli 2015. Nikogo z rządzących nie obchodzi że od stycznia twój mąż stracił pracę.
Nieprawda bedzie to dochod utracony. Pczytaj ustawe a nie wprowadzasz w blad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo interesuje czyjś kredyt,jak się ma tak niskie dochody to nie bierze się kredytu. Nikt normalny takich rzeczy nie robi.Ludzie zastanówcie się co piszecie te pieniądze mają być na dzieci a nie na rachunki czy kredyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często przewija się temat samotnych matek. Ale co mamy rozumieć przez słowo SAMOTNA MATKA czy matka np.po rozwodzie czy wdowa ,bo dla mnie to jest samotna matka i takie kobiety zasługują na pomoc.Ale czy samotną matką można nazwać kogoś kto ma kilkoro dzieci a żadnego z nich ojciec jest nieznany,więc skąd te dzieci jestem nawet w stanie zrozumieć ,że jedno dziecko nie wiem z kim mam ale dwoje czy troje to już przegięcie,no chyba że te kobiety są wiatropylne. w takich momentach ciśnie mi się na usta zupełnie inne określenie niż samotna matka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...