Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie obieczne przez PIs 3 miliony mieszkań.Popatrzcie jak wygląda ulica Kunickiego,Wapienna. Tereny zdegradowane. Miasto powinno budowac mieszkania komunalne, wynajmowane za czynsz. Mamy XXI wiek. Obraz Lublina jak sprzed 100 lat.Mamy być stolica kultury w 2016 roku. To bedzie tak jak z EURO 2012..Czyli wielka kompromitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy, ludzki system...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wiem do czego był potrzebny Jaś .... Z jasiem dużo łatwiej zrobić w "Kurierku" przedstawienie p.t."Łaaaaa,Łaaaaa Kto za darmochę mi mieszkanie da".Wszyscy wszak boja się mediów .A t5ak na marginesie dlaczego nie leciała Pani Madina do "Kurierka" w sprawie kopulacji których wynikiem jest czwórka dzieci- wtedy było biegać po pomoc.MIESZKANIA SIĘ KUPUJĘ TO INFORMACJA CENNA. W naszym kraju mamy mnówstwo dziadów własnej produkcji żebrzących o darmowy lokal ,czy potrzebny nam jest import dziadostwa , obawaim się nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy troję dzieci - i zapierdzielam po 15 godzin dziennie -żeby miały gdzie mieszkać. co jeść i za co się uczyć (nauka w Polsce wcale nie jest bezpłatna - nauczyciele swoją dole muszą dostać) - więc nie rozumiem czego ta pani chce być pasożytem i jej się wszystko należy - za darmo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bree napisał:
Teraz wiem do czego był potrzebny Jaś .... Z jasiem dużo łatwiej zrobić w "Kurierku" przedstawienie p.t."Łaaaaa,Łaaaaa Kto za darmochę mi mieszkanie da".Wszyscy wszak boja się mediów .A t5ak na marginesie dlaczego nie leciała Pani Madina do "Kurierka" w sprawie kopulacji których wynikiem jest czwórka dzieci- wtedy było biegać po pomoc.MIESZKANIA SIĘ KUPUJĘ TO INFORMACJA CENNA. W naszym kraju mamy mnówstwo dziadów własnej produkcji żebrzących o darmowy lokal ,czy potrzebny nam jest import dziadostwa , obawaim się nie.
Moze masz troche racji w tym co piszesz, choc bardo niewiele, ale jeśli juz postanowiles(aś) przelac swoje wypociny do netu mogles(aś) zrobic to delikatniej kasztanie,buraku ze sciany wschodniej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Gdzie obieczne przez PIs 3 miliony mieszkań.Popatrzcie jak wygląda ulica Kunickiego,Wapienna. Tereny zdegradowane. Miasto powinno budowac mieszkania komunalne, wynajmowane za czynsz. Mamy XXI wiek. Obraz Lublina jak sprzed 100 lat.Mamy być stolica kultury w 2016 roku. To bedzie tak jak z EURO 2012..Czyli wielka kompromitacja.
POkrako od 3 lat rzundzi Korniszon ze swa komandą a Ty jeszcze wspominasz PiS. W rządzie PiSu był przynajmiej człowiek od mieszkań. U POkrak ani odpowiedzialnego ani mieszkań. Najlepiej POkrakom wychodzi likwidacja miejsc pracy w Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech jej dorobią jeszcze kilkoro dzieci - będzie jej łatwiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gdzie są członkowie tej słynnej Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej? Może któryś z nich by zafundował kobiecie mieszkanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leonard russelt napisał:
mamy troję dzieci - i zapierdzielam po 15 godzin dziennie -żeby miały gdzie mieszkać. co jeść i za co się uczyć (nauka w Polsce wcale nie jest bezpłatna - nauczyciele swoją dole muszą dostać) - więc nie rozumiem czego ta pani chce być pasożytem i jej się wszystko należy - za darmo !!!
ciesz się, że masz zdrowe dzieci i żeby kiedyś los z ciebie nie zadrwił, zobaczymy jak wtedy bys sobie poradził cwaniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jednym ciężko mi przeżyć a mowa z 4 dzieci, babę chyba popieprzyło, myślała, ze narodzi dzieci i co, kasza manna będzie jej z nieba lecieć, a tak do tego, to gdzie sa ci antyaborcjoniści, niech jej teraz pomagają finansowo kiedy karzą rodzić bez opamiętania się. To trzeba być idiota aby sobie pozwolić na tyle dzieci w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja!ta niby Madina,znana w Lublinie jako Marina od lat pracowała prawie we wszystkich lubelskich agencjach towarzyskich!normalne wstyd!białoruskiej prostytutce pomaga polskie państwo zapominająć o własnych obywatelach płacących podatki!brak mi słow a ta panią znam osobiście!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkurencja ? widziałasz w TVN ? zazdrość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...