Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok już trwa, ale szkoły wyższe wciąż czekają na studentów. Gdzie są wolne miejsca?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2018 r. o 07:06 Powrót do artykułu
Ale czas na to jest tylko do...... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI JEST DZISIAJ SENS STUDIOWANIA,SKORO PRACA JEST NA KASIE W MARKECIE ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kul xablyslal inaczej.w ostatnim dniu rekrutacji odwolal nabor np na gospodarce przestrzennej.bo bylo 13 kandydatow. A prowadzi studia dla 2 osob.liczt sie ilosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studia to teraz dno i meter mułu jest może raptem kilka kierunków na co niektórych bardziej lepszych uczelniach które się liczę a te pseudo uczelnie czyli wyższa szkoła lansu biznesu i malowania paznokci to jedna wielka ściema i tak Was po tym czeka kasa w biedrze jeżeli nie będziecie mieli znajomości, szczęscia lub nie zainwestujecie w jakieś konkretniejsze wykształcenie. Jedynym plusem co dają studia to przedłużenie młodości, czas imprez, znajomości itd. Ja jakbym miał cofnąć czas zamiast siedzieć 5 lat na studiach wolałbym zainwestować dobrze w języki obce ze 2-3 poznać. A dyplomem mgr to dziś sobie można du....wytrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty opowiadasz? Skończyłam szkołę prywatną i bez żadnych znajomości dostałam dobrą pracę w dobrej firmie. W czasie studiów podjęłam pracę żeby zdobywać doświadczenie i to jest właśnie najistotniejsze a nie jakieś renomowane uczelnie. Jak ktoś jest kretynem to nawet dyplom z uczelni ąę mu nie pomoże. Trzeba się uczyć, doszkalac cały czas i zdobywać doświadczenie. Za sam uczelniany papierek nikt Ci 10k nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki z ciebie Janusz co że studiowałaś w ubiegłych latach nie oznacza że teraz jest słabo XDD wszystko kurde jest dno praca studia szkoła hehe ja zarabiam 4 koła jest zajebiście i bez znajomości są kierunki po których masz na 80% pracę na przykład kierunki techniczne ścisłe czy medyczne i to bez, znajo wystarczy chcieć i robić to co się lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI JEST DZISIAJ SENS STUDIOWANIA,SKORO PRACA JEST NA KASIE W MARKECIE ?.
 Kolejny burak z zawodówki co zarabia 1100 na rękę i mówi magistra do kasy oraz czyta nadmiar demotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...