Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rondo przy Makro od poniedziałku w remoncie (objazdy)

Utworzony przez Fafik, 19 września 2010 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Panie redaktorze może napisze pan tez o objazdach komunikacji miejskiej związanymi z tym remontem? http://ztm.lublin.eu/index.php/zmiany-w-rozkadach/148-objazdy-komunikacji-miejskiej-w-okresie-od-20-wrzenia-do-4-padziernika-br-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje po 10 latach próśb kierowców i nie tylko będzie remont tego ronda!!!! jestem w szoku i to dużym! Powiem tylko tyle co słyszałem od kierowców z innych województw taki dowcip: marzy ci się pojeździć po księżycu jedz do lublina na rondo przy makro tam prawdziwy krajobraz księżycowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z poznania napisał:
gratulacje po 10 latach próśb kierowców i nie tylko będzie remont tego ronda!!!! jestem w szoku i to dużym! Powiem tylko tyle co słyszałem od kierowców z innych województw taki dowcip: marzy ci się pojeździć po księżycu jedz do lublina na rondo przy makro tam prawdziwy krajobraz księżycowy
a ja uwazam ze jak sie nie umie jezdzic to nie ma znaczenia czy to rondo pod makro, realem, czy biedronką. jak sie potrafi jezdzic, zna sie przepisy, i uwazało sie w miare na kursie (pod warunkiem ze sie go nie robiło u pana tadzia na duzym fiacie) to, to rondo jest zwykłym rondem oznaczonym z 2ch stron znakiem STOP. chyba ze to ten znak jest taki trudny do pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto czasem zajrzeć na inną stronę, nie tylko startową: http://www.mpk.lublin.pl/index.php?sid=zmiany&id=828
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszcz napisał:
a ja uwazam ze jak sie nie umie jezdzic to nie ma znaczenia czy to rondo pod makro, realem, czy biedronką. jak sie potrafi jezdzic, zna sie przepisy, i uwazało sie w miare na kursie (pod warunkiem ze sie go nie robiło u pana tadzia na duzym fiacie) to, to rondo jest zwykłym rondem oznaczonym z 2ch stron znakiem STOP. chyba ze to ten znak jest taki trudny do pojęcia
jesteś idiota czytaj ze zrozumieniem chodzi tu baranie o nawierzchnie a raczej jej imitacje!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ten miszcz jeździ taty terenówka i umkną mu ten problem dziury na dziurze i uszkodzonych setkach podwozi czytaj pajacu ze zrozumieniem a później pisz durne wypociny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby gdzie al. Witosa przechodzi mostem nad rzeką? Nie w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taxi napisał:
Niby gdzie al. Witosa przechodzi mostem nad rzeką? Nie w Lublinie
Czasem na mapach jest różnie zaznaczone i 1000-lecia przechodzi w Witosa w różnych miejscach... Chodzi pewnie o skręt za Młynem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie z tego komentarza miszcza to ni śmiać się nie płakać poza tym MPK sobie dorobi bo korki są straszne !ale lepiej przecierpieć i mieć nawierzchnie bo porównanie do księżyca trafne. Tylko oby to tydzień potrwało a nie dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem dziś o godzinie 8.30 do Makro i widziałem 2(dwóch)ludzi na małym niezamkniętym rondzie. Na dużym ani jednego. A pół miasta zakorkowane. Pomijam już fakt, że można było ten remont zrobić w miesiącach wakacyjnych, kiedy ruch był o połowę mniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zgotował kierowcom Wydział Dróg i Mostów to istna paranoja. Żadnej wcześniejszej informacji w prasie,oznakowanie i wytyczenie odjazdów zrobione z najmniejszą starannością. wystarczyło np. stworzyć tymczasowy przejazd do wiaduktu nad Witosa i dojazd do Carrefoura czy firm takich jak Pol-Skone byłby dużo łatwiejszy,bez problemu można by też dojechać do Wylotowej i do Grabskiego co by rozładowało korki przy rondzie przy Gryglowej.Prace mają trwać prawie 2 tygodnie jakby nie można było pracować na 3 zmiany i zrobić to w tydzień jak to się robi np. Warszawie.Jednym słowem totalny brak profesjonalizmu i nieliczenie się z mieszkańcami naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równolegle do prac na rondzie prowadzone są wykopy na objazdowej ulicy Pogodnej gdzie zlikwidowano parkingi mieszkańcy tłoczą się przy ulicy każdy sobie niech odpowie co to oznacza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajac tempo robot drogowych w naszym kraju to napewno beda jakies przeszkody i remont sie przeciagnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zamknąć ulice i rondo prowadzące do Carrefoura, Obi i Makro bez wcześniejszego powiadomienia. To jawny dyletantyzm Służb Ruchu Drogowego, brak wyznaczonych objazdów. Istny horror,jak można w mieście wojewódzkim tak postępować i doprowadzać kierowców do szewskiej pasji. Bo nie mogą dojechać do marketów lub firm mieszczacych się w okolicach tego ronda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możemy sobie pomarudzić na organizację. A miasto i tak ma to w du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...