Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzystom w Lublinie ma być łatwiej. Tutaj powstaną samoobsługowe stacji naprawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2018 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Ciekawe kiedy Sebixy zaczną sobie pożyczać narzędzia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę jak jakaś cizia pompuje dętkę??lub dokręca poluzowaną nakrętkę.Ludzie są leniwi i nie ważne że koło trze o widelec , to dusi po pedale byle dojechać do stacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lZ tymi barierkami to konieczność. Ludzie jak bydlęta wszędzie wlizą. Czy to szwędają się po drogach rowerowych, albo samochodami na chodnik wjedzie tak, że przejść się nie da. Barierki, słupki, mandaty, lawety. Tylko to na chama działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj powstaną samoobsługowe stacji naprawy" - POPRAWIĆPROSZĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Swidniku powiat zaliczyl totalna klape z tumi stacjami wiec po jaki ... wydawac kase na nietrafione projekty? Zeby napasc swoja samorzadowa mafie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprytne! POnieważ korPOracja, która czesze POważną kapuchę od miasta z tytułu LRM niezbyt kwapi się do utrzymania bicykli w należytym stanie technicznym, tymi obowiązkami należy obarczyć użytkowników (i POnownie obciążyć kasę miejską - tytułem wyPOsażenia tych stacji napraw). Interesik się kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprytne! POnieważ korPOracja, która czesze POważną kapuchę od miasta z tytułu LRM niezbyt kwapi się do utrzymania bicykli w należytym stanie technicznym, tymi obowiązkami należy obarczyć użytkowników (i POnownie obciążyć kasę miejską - tytułem wyPOsażenia tych stacji napraw). Interesik się kręci.
 Coś Ci się POpierniczyło w główce, bo dużych liter nie piszemy w środku wyrazu. Ja nie wiem, serio w podstawowce nie nauczyli ?  Co do sedna sprawy: budować, nie przejmować się pisowczykami, oni nigdy nie poprą żadnej inwestycji, chyba że będzie to ich inwestycja (najczęściej pomnik smoleński). Szczególnie te barierki przy PKSie się przydadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...