Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbudowa terminala Portu Lotniczego Lublin już się kończy [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2018 r. o 15:36 Powrót do artykułu
To prosimy o przywrocenie polaczen bo inaczej dla kogo? Euro20 ok ale chcemy latac z Lbn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno tam mają byc sklepy w tym lidl z niemiecka chemią. Bezclowe to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbudowa potrzebna jak świni siodło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to jak blaszak na Różyckiego. Co to jest? Ale żenada. Tarasu widokowego to się w tym 10leciu chyba nie doczekamy. Totalna wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes lotniska to geniusz. Doprowadzic port do takiego dna i dalej siedziec na stanowisko i brac $. Ciekawe ile premii sobie przyznali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w swoim życiu na kilkunastu lotniskach. Nie widziałem brzydszego i gorszego niż to nasze.. to wykończenie jest okropne.. Ale było! Średnio 2 razy na rok z niego korzystałem. A teraz likwidują połączenia jest coraz gorzej a prezes nietykalny. Niedługo Radom a pózniej port centralny dobija lublin airport. R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd i biura też nie do ruszenia ..... żenada. Jakoś się kręci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe... Narzekać i marudzić, że to , że tamto. Jak się nie podoba to proponuje wrócić na furmanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta rozbudowa , kiedy likwidują połączenia a po to żeby prezes i pozostali obiboki z zarządu się obłowili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Może wreszcie będzie połączenie z Radomiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni gasi swiatlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie ile kasy poszło już na lotnisko i co by można było za nią zrobić dla mieszkańców gdyby lotniska nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Definicja idiotyzmu: powtarzać ciągle te same działania (wrzucać pieniądze do studni) z nadzieją osiągnięcia innych efektów. Ile już zostało Lublinianom odebrane na poczet budowy i utrzymania tej zabawki polityków (ku uciesze garstki emigrantów zarobkowych)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie latales z Modlina - budynek lotniska owiele brzydszy, natomiast polaczen mozemy im tylko pozazdroscic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin już się kończy??- co to znaczy??... Myślę, że lepiej brzmi: Rozbudowa Lotniska Lublin Świdnik ( lLUZ ) na finiszu, albo normalnie po polsku- Robotnicy kończą rozbudowę lotniska. Wielki finał lotniska LUZ- Nowy terminal prawie gotowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w swoim życiu na kilkunastu lotniskach. Nie widziałem brzydszego i gorszego niż to nasze.. to wykończenie jest okropne.. Ale było! Średnio 2 razy na rok z niego korzystałem. A teraz likwidują połączenia jest coraz gorzej a prezes nietykalny.   Niedługo Radom a pózniej port centralny dobija lublin airport. R.I.P.
  To chyba nie latales z Modlina - budynek lotniska owiele brzydszy, natomiast polaczen mozemy im tylko pozazdroscic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co budować jak tam już nic nie lata.... Szkoda kasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODDAJCIE DONCASTER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cebulaki tylko narzekają brawo wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nikt nie latał do tej mieściny Doncaster
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...