Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozbudują to już wiemy kiedy!. Aczkolwiek nie wiemy kiedy skoczy się MAFIA wśród lubelskiego środowiska nauczycielskiego???!!! :((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze Lucek zrezygnowal z budowy basenu ktory byl na Sławinkowskiej przewidziany dodatkowo. Skrzywiony punkt widzenia na biznes Dyrektora nie powinien rzutowac na inwestycje ktorej chcieliby uczniowie i mieszkancy. Inwestycja przemyslanie zrealizowana miala by i biznesowy sens dla szkoly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne. budują ogromne molochy gdzie trudno odnaleźć własne dziecko. Gdzie poziom hałasu jest nie do przyjęcia.  Gdzie się podziały te dawne małe szkoły. Gdzie kazdy nauczyciel i dyrektor znał ucznia z imienia i nazwiska. dokąd to wszystko zmierza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile drzew zostanie wyciętych pod te "inwestycje" przez Żuka betoniarza, dewelocwaniaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozbudowa przedszkola jest bardzo potrzebna ale szkoda że obiecanego basenu nie budują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zburzyć ta szkole nie rozbudowywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin się rozwija, przybywa mieszkańców to o dzieci więcej. Brawo Prezydent Żuk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nowe szkoły w Lubinie? Lublin TRACI MIESZKAŃCÓW, wymiera, w nieodległej perspektywie będzie mniejszy od Białegostoku, który rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co i w czyim interesie była rezygnacja pezez Lublin z budynku szkolbego przy Alejach Warszawskich (obok skansenu)? Skoro mieści się tam niepubliczna szkoła, to mogłaby działać placówka publiczna (szkoła lub przedszkole) - a sąsiedztwo skansenu jest urocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kredyt , splacany kredytem a jak sie juz nie da kolejnym kredytem to sie zamienia na faktoring. Czarno ja widze przyszlosc tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Slawinkowskiej trzeba było budować przedszkole ale nie w połączeniu z podstawówka A wcześniej jeszcze z gimnazjum. Może dyrektor byłby mądrzejszy? To jest moloch gdzie nie ma klimatu przedszkola. A kiedy dawno obiecaną szkoła na Ponikwodzie na ul. Majerankowej. Berylowa kończą, a na Ponikwodzie Prezydent zamiast zająć się infrastruktura to zafundował mieszkańcom nowe osiedle bloków. Dzieci nie da się upchnąć w okolicznych szkołach, to co w polu mają się uczyć. Czemu ciągle dofinansowane się ten Slawin, mają lepszych radnych.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP 14 to rzeczywiście mafia nauczycielska, kadra wyborowo dobraną przez dyrektora, kwalifikacje i wykształcenie mało się liczą, ważniejsze są znajomości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w tej szkole kwalifikacje i wykształcenie sie nie licza tylko, która lepiej obsłóży dyrektora. Dlatego są teraz takie a nie inne dwie nowe wicedyrektorki i sprzataczka może zostać nauczycieką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani dyrektorowa że sprzątaczki awansowała już na pomoc nauczyciela. Jeszcze trochę i będzie też nauczycielem... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły i napisze tak! Nie raz potrzebowałam wsparcia dyrektora I nigdy Mnie nie zawiódł, w przypadku większości nauczycieli mam podobne odczucia większość wspiera i pomaga! Jestem oburzona i zażenowana komentarzem „GalAnonim „o obsłudze dyrektora przez nowe wice dla mnie jako matki ten kto to pisze takie komentarze osiągnął poziom Dna! Jestem przekonana, ze napisał to ktoś z kadry szkolnej tym bardziej powinien się wstydzić! Ludzie jesteście okropni nie zastanawiacie się, ze takim prostactwem obrażacie Tych, o których piszecie Wstyd Wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz, który osiągnął poziom dna i jakich kolkwiek norm etycznych Żałosne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda w oczy kole. A jak ma postępować dyrektor wobec rodziców skoro są jego klientami? Szkoda że tych norm etycznych nie stosuje wobec pracowników których zmienia jak rękawiczki, faworyzuje tylko nieliczne grono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ jak się komuś nie podoba i jest taki krzywdzony może zmienić prace jest wiele szkół w Lublinie jak w tej szkole komuś źle!!! A nie jak tchórz pisać płytkie komentarze zamiast pójść i powiedzieć w oczy!  Dnem jest to, ze ludzie w taki sposób wypowiadają się o swoich współpracownikach, kolegach swoim szefie przecież każdy jest kowalem własnego losu ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice klientami nie wiem jak No, ale ....  Nie ze wszystkimi da się współpracować ludzi zakłamanych, nieszczerych wyczuwa się na odległość tym bardziej tych, którzy wylewają pomyje na własne gniazdo pisząc takie dyrdymały.  Ja tez z takimi ludźmi nie chciałabym mieć nic wspólnego ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkola na slawinkowskiej juz dawno powinna miec zmieniona dyrekcje. Tajemnica poliszynela jest ze szerzy sie tam patologia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...