Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszył stok na Globusie (wideo)

Utworzony przez Obserwator, 18 lutego 2008 r. o 21:55 Powrót do artykułu
[/fon Składam Panu Dyrektorowi MOSiR wyrazy uznania za uruchomienie 100m odcinka nartostrady. Widziałem z jakim zapałem naśnieżano stok od piątku 15 lutego. To robiło wrażenie. Fakt, że prognozy pogody nie zapowiadają się pomyślnie ale cóż. Obawiam się, że suchej nitki nie pozostawią czytelnicy na Panu Dyrektorze, kiedy przyjdzie deszcz i zmyje ten śnieg. Wtedy podliczą koszty tego naśnieżania. Rachunek wyjdzie pod kreską. Wtedy przypomną sobie sprawę lodowiska na Placu Litewskim, które się rozpłynęło. Lodowisko czy stok to śliski temat. Można się nieźle wyłożyć. Z obserwacji można stwierdzić, że miejską kasę stać na takie śliskie przedsięwzięcia. Czy będą następne? Czas pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Pana Dyrektora to gratuluję mu pomysłów i czekam na kolejne, choćby wspomniany nie tak dawno tor do downhillu lub igielit na Globusie. Czas w końcu ożywić trochę Lublin, co jak widzę próbuje robić. A że szczęścia do pogody Pan Dyrektor nie ma, to już inna sprawa Mnie natomiast ubawiła wypowiedź Pana Jacka Sz. z reportażu, który sam się gubi w tym co mówi Panie Jacku po pierwsze Globus nie będzie nigdy drugim Rąblowem ani Batorzem pod żadnym względem, a po drugie pogoda jaka była do tej pory każdy widział i czuł. Rożnica była tylko taka, że Rąblów już trochę funkcjonuje, a mimo to ruszył w połowie soboty (zamiast od rana) a Globus dopiero zaczyna funkcjonować (o prehistorii nie będę mówił) a teraz i Rąblów i Batorz i Chrzanów a także nasz Globus płyną sobie wszystkie razem... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...