Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech od razu pomyślą o kładce dla pieszych nad ruchliwą i w przyszłości poszerzaną Głęboką. Przez Głęboką przechodzi mnóstwo studentów UP a po rozbudowie uniwersytetu w tym miejscu będzie ich jeszcze więcej. To na prawdę niebezpieczne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mi ktoś wyjaśni jak to jest, że Uniwersytet Przyrodniczy, najmniejszy uniwersytet w Lublinie a co się z tym wiąże z najmniejszymi środkami na inwestycje, od lat wciąż inwestuje, potrafi pozyskiwać środki, buduje, inwestuje itd itd. jak to jest, że UP w Lublinie pomimo że nie posiada tak " wspaniałej katedry ekonomii z również wspaniała katedrą Prawa jak UMCS " potrafi nawet w dobie osławionego kryzysu wciąż budować i się rozwijać. jak to jest, że kilkukrotnie większy UMCS, na którym wg filmiku który ich promuje, uczy się ponad 30tysięcy ludzi, jest najbardziej zadłużoną uczelnią w Polsce, latami próbuje coś wybudować- przepraszam, budują Informatykę ale proszę porównać inwestycje UMCS i UP! włos na głowie się jeży, i kto za to wszystko ponosi odpowiedzialność, za taki stan rzeczy odpowiadają władze uczelniane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS to komunistyczna uczelnia i zacofana a UP idzie z duchem czasu i powiększa swoją atrakcyjność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie wydawalo ze inwestycja ta pochlonie cos kolo 60mln, ale moge sie mylic (http://szp.ar.lublin.pl/files/public/00387/ogloszenie_o_udzieleniu_zamowieniu.pdf), a co do uczelni to kazdy sie smial z ROLNICZEJ a jest o wiele bogatsza od UMCS ktorego mi wstyd ze jest w lublinie, jestem dumny z tego ze jestem studentem na UP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otorz odpowiedz jest banalnie prosta. UP odziedziczyl po starych dobrych czasach ogromna ilosc ziemi w miescie i w bardzo bliskich okolicach lublina i teraz sprzedaje to i owo po cenach rynkowych (vide czesc terenow strefy ekonomicznej) a ze przy okazji maja dryg to wyciagania pieniedzy z UE to juz inna historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie Powinny być tylko 2 uczelnie: KUL i coś jeszcze nie wiem jak nazwyac sie powinno oraz niepubliczne ile się da pewnie tak będzie bo raczej KONSOLIDACJA NIEUCHRONNA JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nikt nie zainteresuje sie co dzieje sie na Uniwersytecie Przyrodniczym to siedlaisko plotkarzy szczegolnie ci którzy mieszkają na felinie. Sa to osoby pozbawione taktu i dobrego smaku dla nich liczy sie judzenie i ploty przy braku kompetencji. dawno powinn skasowac tą Uczelnie to siedlisko plotek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno powinno połączyc UMCS z UP a swoja drogą niech ktoś się zastanowi dokładni co ta sie dzieje to nie nowoczesnośc tylko dobre układy i łapówki jakie ida z UP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...