Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i git. Pieniądze przydadzą się innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie ważne ile zarabiasz, ważne ile wydajesz...." - chyba jednak Panowie nie ograniają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
57 letnia kucharka w szpitalu, przygotowująca posiłki i sprzątająca gary.. równiez te z covidowego - zarabia prawie minimalną krajową.....   to jest HAŃBA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tego kabaretu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100.000zł 250.000zł 500.000zł 750.000zł kto ze zwykłych obywateli prowadzących działalność gospodarczą widział takie pieniądze? I te obszczymury jeszcze narzekają że mało? Do łopaty pajace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal ! Dla tych milionerów nie powinno być pieniędzy z naszej wspólnej kasy. Co innego filharmonie etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: annachroma1949@gmail.com Dziękuję Ci UWAGA NIE POLSKI, wstrzymaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...