Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
Lucyfer 666 napisał:
no i ch*** wam w d*** powinni ich wypuscic do domu odrazu po sprawie a nie 15 lat to jest ku*** zbyt wiele ten studencik tak wszedzie powinien dostawac za samo twarzowe nie dziwie im sie
DOBREEEEE :):) HEHEHE A KIM TY JESTES BO CHYBA SIE ZNAMY SKORO BYLES NA SPRAWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
Dziecino, otrzyj usteczka :-) Koniec z ochronką. Lubisz lody?
ZAMKNIJ DUPSKO I TO CHYBA TY LUBISZ LODY FRAJERZE CODZIENNIE PEWNIE PSOM SMIGASZ PALKE !!! FRAJEREM BYLES JESTES I BEDZIESZ I COGNIJ LASKE DALEJ POWODZONKA ZYCZE HAHAHAHA BRECHTAM SIE Z CIEBIE HAHAHAHAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEWCZYNA KONRADA napisał:
DOBREEEEE :):) HEHEHE A KIM TY JESTES BO CHYBA SIE ZNAMY SKORO BYLES NA SPRAWIE
pawla brejdakiem hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucyfer 666 napisał:
pawla brejdakiem hehe
HEHE ANO SIEMA WEZ CO TE SZMATY TU WYPISAUJA AZ SIE BRECHTAC CHCE!! FRAJERZY MYSLA ZE SA MADRZY I ZE WSZYTKO WIEDZA H*JA PRAWDA HAHAHAHAHAHA CWELE I LACHUDRY POZDROW ANKE I POWIEDZ ZEBY SIE ODEZWALA DO MNIE JAKOS NIEDLUGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucyfer 666 napisał:
to po pierwsze nie bylo na sali sadowej tylko juz jak wyszli te je***e pisaki tak przepier***aja te ku*** je***e wchuj klamstw napisali i jak ktos nie wie jak naprawde bylo to niech nie pier***i glupot[/quote] [quote name='dziewczyna konrada' post='11609' date='10.01.2008, 23:25']WIESZ MOJ CHLOPAK GRYPSUJE I NIKT MU H*JA W d*** NIE WSADZI JAK JUZ TO ON MOZE TO ROBIC JAKIMS CWELOM A TY JAK NIE ZNASZ CALEJ SPRAWY TO SIE NIE WYPOWIADAJ BO AKURAT TAKIE SCIERWA JAK TY NIC NIE WIEDZA A GADAJA
naprawdę jesteś taka beznadziejnie głupia czy tylko udajesz??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ś****wo, za obrazę sądu powinni po 10 lat gratis dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEWCZYNA KONRADA napisał:
HEHE ANO SIEMA WEZ CO TE SZMATY TU WYPISAUJA AZ SIE BRECHTAC CHCE!! FRAJERZY MYSLA ZE SA MADRZY I ZE WSZYTKO WIEDZA H*JA PRAWDA HAHAHAHAHAHA CWELE I LACHUDRY POZDROW ANKE I POWIEDZ ZEBY SIE ODEZWALA DO MNIE JAKOS NIEDLUGO
nie ma sprawy wiesz dlaczego sa tu takie komentarze bo same cwele i takie ku*** tylko pisza jakies pier***one cwaniaki bo nie wiadomo kto to i dlatego tak cwaniakuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jegoda napisał:
A to ś****wo, za obrazę sądu powinni po 10 lat gratis dostać.
ZAMKNIJ DUSPOKO LACHUDRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Lucyfer 666' date='10.01.2008, 23:44' post='11618'] nie ma sprawy wiesz dlaczego sa tu takie komentarze bo same cwele i takie ku*** tylko pisza jakies pier***one cwaniaki bo nie wiadomo kto to i dlatego tak cwaniakuja [/quotWIEM WIEM BO JAKBY TAK MIELI W TWARZ POWIEDZIEC TO BY IM SIE DUPSKO ZATELEPALO! PAWNIE PISZA TO TAKIE SAMA GUDLEJE JAK TEN STUDENCIK HAHAHAHAH NIECH SIE ZAMJA ROBIENIEM WARKOCZYKOW A NIE SIE WYPOWIADAJA HAHAHA OBCZAJASH W PANORAMIE POKAZALI JAK SIE CALUJE Z KONRADEM K*RWY je***E SZOPKE ROBIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
naprawdę jesteś taka beznadziejnie głupia czy tylko udajesz??!!
H CI W SRAKISZCI!!! J*BAC HAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzialem hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucyfer 666 napisał:
widzialem hehe
BRECHTA... ALE OBCZAJASH TO 15 LAT TO TROCHE ZA DUZOO I MAM NADZIEJE ZE ADWOKACI SIE ODWOLAJA I ZE IM ZBIJA PARE LAT BO TO ITAK 15 LAT PODZIELIC NA POL BO PO POLOWIE KARY WYJDA NO I MINUS ROK TO WYCHODZI 6,5 ROKU HEHE NO TO JAKBY IM TAM PARE LAT ZBILI TO BY NIE BYLO TAK ZLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Masz racje. Nic by mnie to nie obchodziło gdyby taki "bohater" z kosą nie zaintersował sią jakims studentem. Idąc za twoim tokiem myslenia gowno go obchodzil ten student i wara mu od niego, a jednak stalo sie to co sie stalo. To moglo spotkac kazdego z nas, wiec nas to wszystkich obchodzi i to bardzo. Co do h*ja w d**, to twoj chlopak i jego kompan, niedlugo beda mieli w tym temacie duzo do powiedzenia, Dwa dresiki stana naprzeciw muskularnym chłopakom, i bedzie jazda... miodzio. i kto wtedy jest frajerem? Poszukaj sobie lepiej innego chłopaka
HEHEH ale ją podsumowales ! nie no pieknie hehe brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko idz spac. serce sie kraja ze niewinni chlopcy tacy dobrzy idą na 15 lat na wychowanie ;( ;( ;( ;( lepiej bylo by do łagru wysłać lub w głąb rosji albo nie wpuscic do klatki z lwem i ciekawe czy by tacy odwazni byli ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEWCZYNA KONRADA napisał:
BRECHTA... ALE OBCZAJASH TO 15 LAT TO TROCHE ZA DUZOO I MAM NADZIEJE ZE ADWOKACI SIE ODWOLAJA I ZE IM ZBIJA PARE LAT BO TO ITAK 15 LAT PODZIELIC NA POL BO PO POLOWIE KARY WYJDA NO I MINUS ROK TO WYCHODZI 6,5 ROKU HEHE NO TO JAKBY IM TAM PARE LAT ZBILI TO BY NIE BYLO TAK ZLE
A to skąd elita bedzie miec adwokatów ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziecko idz spac. serce sie kraja ze niewinni chlopcy tacy dobrzy idą na 15 lat na wychowanie ;( ;( ;( ;( lepiej bylo by do łagru wysłać lub w głąb rosji albo nie wpuscic do klatki z lwem i ciekawe czy by tacy odwazni byli ??
WEZ WEZ WEZ BRECHTAM SIE Z CIEBIE DO LWA TO SAM/A SOBIE IDZ I NIE KOZACZ TAK NA FORUM ... DAWAJ I W TWARZ TO POWIEDZ! PEWNIE d*** BYS WYDYGAL/A HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA SMAIEJE SIE Z WAM WZYATKICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to skąd elita bedzie miec adwokatów ??
A GOWNO CIE TO OBCHODZI MAMY PIENIADZE NA TO ZEBY IM ZALATWIC ADWOKATOW HAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami frajerzy mocni w gębie tylko na forum a jak by przyszlo co do czego to byście\ sie zesrali ze starchu!! jebac kudłeji!!!! i tym pier***onych studencików! i dajcie juz spokój z tymi wrzutami na ta laske bo ona ma racje a wy gówno wiecie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
WIESZ MOJ CHLOPAK GRYPSUJE I NIKT MU H*JA W d*** NIE WSADZI JAK JUZ TO ON MOZE TO ROBIC JAKIMS CWELOM A TY JAK NIE ZNASZ CALEJ SPRAWY TO SIE NIE WYPOWIADAJ BO AKURAT TAKIE SCIERWA JAK TY NIC NIE WIEDZA A GADAJA
No to sobie jeszcze pogrypsuje przez najblizszych kilkanascie lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehee jak opisywali zachowanie tej dziewczyny to myslalem ze sie poleje takie romantyczne to bylo jak na jakiejs telenoweli!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...