Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód dachował na ul. Jana Pawła II

Utworzony przez ~tomek~, 2 listopada 2009 r. o 09:58 Powrót do artykułu
1.jadąc przez wiadukt, można było zobaczyć że jest na nim szron i spodziewać się tego że jest ślisko 2. opony zimowe trzeba zakładać przed zimą a nie w trakcie 3. wszystkie szyby oczyścić ze szronu żeby mieć dobrą widoczność, ale pewnie rano nie miała czasu 4. myśleć co sie robi za kierownicą i spoglądać w lusterka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądrego to i posłuchać warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzialem efektowne parkowanie na chodniku. Dobrze ze w nikogo nie wjechala bo tam często są piesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ograniczenia prędkości przestrzegać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobna nieścisłość , samochód dachował na wysokości ul. Tymiankowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne,że patron ulicy dopuścił do dachowania.Ale cud,że kobiecie nic się nie stało.W tej sytuacji ten cud powiien być ujęty w księdze beatyfikacyjnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcialam wspomniec o ludzkiej znieczulicy...:/ bylam swiadkiem tego wypadku, jechalam na przeciwnym pasie... zostawilam swoje auto na pasie i przebieglam do tej kobiety. nie moglam otworzyc drzwi a pod maska zaczelo sie palic...nikt nie chcial sie zatrzymac z jadacych, mimo iz probowalam zatrzymac jakies auto dopiero robotnicy przechodzacy pomogli wyjsc tej kobiecie... nic ciekawego...i nie zastanawia sie wtedy czlowiek jak ta kobieta jechala, czy ona zachowala srodki ostroznosci! ludzie spieszacy sie do pracy, przejezdzajacy obok .... tylko sensacja! mam nadzieje, ze tej Pani nic sie nie stalo/ ja ledwo dojechalam do domu/ szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...