Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochodowy protest kobiet w Lublinie

Utworzony przez dokturek, 27 października 2020 r. o 18:13 Powrót do artykułu
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja z Warszawy: Widziałem młodych ludzi protestujących z wyciągniętymi środkowymi palcami, wykrzykującymi wulgarne hasła, część szukająca zaczepki. Obok nich towarzystwo przechadzające się lekko chwiejny krokiem. A na przeciwko nich my wszyscy: z dziećmi czekającymi w przedszkolach, młody kobiety próbujące wrócić do swoich rodzin, starsi ludzie pokonujący Trasę Łazienkowską na piechotę, albo czekający w samochodach no i karetki pokonujące Most Łazienkowski z prędkością pieszego. Nie wiem co było gorsze: widok starszych ludzi próbujących dotrzeć do domów, czy widok płaczących kobiet. Kiedy jedna z nich ze łzami w oczach prosiła protestujących o przejazd, to usłyszała, że będzie tu stać do samego rana (sic!). Będąc w środku tego wszystkiego miałem nieodparte wrażenie, że jest to rzeczywiście protest "cywilizacji śmierci", która nie zważa na dobro drugiego człowieka. Protestowali młodzi ludzie, których najwyraźniej nie obchodziły racje matek i ojców jadących do swoich dzieci, czy starszych ludzi, próbujących dotrzeć do domów. Po 3 godzinach przejazd udrożniła Policja. Dyskutowałem ze zwolennikami aborcji nie raz i nie dwa. W znacznej mierze rozmawialiśmy ze sobą z dużą dozą życzliwości. Dyskutowaliśmy na argumenty. Tęskno mi za takimi dyskusjami, bo teraz zabrakło na nie miejsca. Dziś dyskusję próbuje zastąpić tępa siła. Odmówiliśmy za protestujących dziesiątek różańca. Ja uczyniłem to siedząc w samochodzie, a moi domownicy w domu, oczekując aż wreszcie do nich wrócę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
 Nie. Usuną starych PiSdzielców którzy każą im rodzić umierające płody. To wystarczy. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja z Warszawy: Widziałem młodych ludzi protestujących z wyciągniętymi środkowymi palcami, wykrzykującymi wulgarne hasła, część szukająca zaczepki. Obok nich towarzystwo przechadzające się lekko chwiejny krokiem. A na przeciwko nich my wszyscy: z dziećmi czekającymi w przedszkolach, młody kobiety próbujące wrócić do swoich rodzin, starsi ludzie pokonujący Trasę Łazienkowską na piechotę, albo czekający w samochodach no i karetki pokonujące Most Łazienkowski z prędkością pieszego. Nie wiem co było gorsze: widok starszych ludzi próbujących dotrzeć do domów, czy widok płaczących kobiet. Kiedy jedna z nich ze łzami w oczach prosiła protestujących o przejazd, to usłyszała, że będzie tu stać do samego rana (sic!). Będąc w środku tego wszystkiego miałem nieodparte wrażenie, że jest to rzeczywiście protest "cywilizacji śmierci", która nie zważa na dobro drugiego człowieka. Protestowali młodzi ludzie, których najwyraźniej nie obchodziły racje matek i ojców jadących do swoich dzieci, czy starszych ludzi, próbujących dotrzeć do domów. Po 3 godzinach przejazd udrożniła Policja. Dyskutowałem ze zwolennikami aborcji nie raz i nie dwa. W znacznej mierze rozmawialiśmy ze sobą z dużą dozą życzliwości. Dyskutowaliśmy na argumenty. Tęskno mi za takimi dyskusjami, bo teraz zabrakło na nie miejsca. Dziś dyskusję próbuje zastąpić tępa siła. Odmówiliśmy za protestujących dziesiątek różańca. Ja uczyniłem to siedząc w samochodzie, a moi domownicy w domu, oczekując aż wreszcie do nich wrócę.
 HAHAHAHAHAHAHA!!! Łezka się w oku kręci na końcu. Biedaczek. Ale jak się lazło każdego dziesiątego drąc ryje to wszystko było cacy nie? Byo też komu głosować na kaczygnomową szajkę, to teraz ponosicie konsekwencje. Czas na zyczliwości się skończył. Co do karetek, większość lekarzy przyłącza się do protestów i jeśłi jechali wolno, to tylko dlatego, że się do demonstracji przyłączyli. Gdyby chcieli, włączyliby sygnały i przejechali bez przeszkód. Cywilizacja smierci? To właśnie tacy jak ty ją reprezentują. Każecie rodzić kobietom martwe, albo umierające, zniekształcone dzieci, tylko po to, żeby pedofile w kieckach mogli zarobić na nieszczęściu. czcicie ludzi pozabijanych w okrutny sposób, a im bardziej wyrafinowany sposób śmierci, tym większy kult. Nawet za swój symbol macie zwłoki przyczepione do narzędzia tortur. To jest właśnie cywilizacja śmierci i jej czas się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Nie. Usuną starych PiSdzielców którzy każą im rodzić umierające płody. To wystarczy. XD
Ty też kiedyś będziesz stara (y).  Chyba że  po pełnym prawie do aborcji wywalczycie nieograniczone prawo do eutanazji, to wtedy młodsi załatwią wam wcześniejsze odejście, czyli kontrolowane zejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Spalinami zatrują zdrowe płody, bo zawarte w spalinach WWA przenikają przez łożyska i oddziaływają na jeszcze nienarodzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Nie. Usuną starych PiSdzielców którzy każą im rodzić umierające płody. To wystarczy. XD
 Ty też kiedyś będziesz stara (y).     Chyba że     po pełnym prawie do aborcji wywalczycie nieograniczone prawo do eutanazji, to wtedy młodsi załatwią wam wcześniejsze odejście, czyli kontrolowane zejście.
Oczywiście że tak! Osobiście nawet podpiszę klauzulę, że jeśli mój stan fizykopsychiczny nie będzie pozwalał na normalne funkcjonowanie, to nie chcę aby nie przedużać uciążliwej terapii. A teraz uprzejmie zapraszam WY********j z powrotem do lasu! XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja z Warszawy: Widziałem młodych ludzi protestujących z wyciągniętymi środkowymi palcami, wykrzykującymi wulgarne hasła, część szukająca zaczepki. Obok nich towarzystwo przechadzające się lekko chwiejny krokiem. A na przeciwko nich my wszyscy: z dziećmi czekającymi w przedszkolach, młody kobiety próbujące wrócić do swoich rodzin, starsi ludzie pokonujący Trasę Łazienkowską na piechotę, albo czekający w samochodach no i karetki pokonujące Most Łazienkowski z prędkością pieszego. Nie wiem co było gorsze: widok starszych ludzi próbujących dotrzeć do domów, czy widok płaczących kobiet. Kiedy jedna z nich ze łzami w oczach prosiła protestujących o przejazd, to usłyszała, że będzie tu stać do samego rana (sic!). Będąc w środku tego wszystkiego miałem nieodparte wrażenie, że jest to rzeczywiście protest "cywilizacji śmierci", która nie zważa na dobro drugiego człowieka. Protestowali młodzi ludzie, których najwyraźniej nie obchodziły racje matek i ojców jadących do swoich dzieci, czy starszych ludzi, próbujących dotrzeć do domów. Po 3 godzinach przejazd udrożniła Policja. Dyskutowałem ze zwolennikami aborcji nie raz i nie dwa. W znacznej mierze rozmawialiśmy ze sobą z dużą dozą życzliwości. Dyskutowaliśmy na argumenty. Tęskno mi za takimi dyskusjami, bo teraz zabrakło na nie miejsca. Dziś dyskusję próbuje zastąpić tępa siła. Odmówiliśmy za protestujących dziesiątek różańca. Ja uczyniłem to siedząc w samochodzie, a moi domownicy w domu, oczekując aż wreszcie do nich wrócę.
 Wyłącz telewizor, włącz myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
 Spalinami zatrują zdrowe płody, bo zawarte w spalinach WWA przenikają przez łożyska i oddziaływają na jeszcze nienarodzone.
 No to powinieneś się cieszyć. Urodzą się nowe kadłubki które księża będą mogli ochrzcić i pochować. Z godnością. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Spalinami zatrują zdrowe płody, bo zawarte w spalinach WWA przenikają przez łożyska i oddziaływają na jeszcze nienarodzone.
No to powinieneś się cieszyć. Urodzą się nowe kadłubki które księża będą mogli ochrzcić i pochować. Z godnością. XD
 Będziesz pełnić rolę kapo?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEWACCY BARBARZYŃCY z pod znaku Sig - czy i KIEDY PLANUJECIE PLADROWANIE I GRABIEŻ WITRYN I CAŁYCH PARCELI BOGACZY WZOREM BLM Z ZACHODU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Nie. Usuną starych PiSdzielców którzy każą im rodzić umierające płody. To wystarczy. XD
Ty też kiedyś będziesz stara (y).     Chyba że     po pełnym prawie do aborcji wywalczycie nieograniczone prawo do eutanazji, to wtedy młodsi załatwią wam wcześniejsze odejście, czyli kontrolowane zejście.
Oczywiście że tak! Osobiście nawet podpiszę klauzulę, że jeśli mój stan fizykopsychiczny nie będzie pozwalał na normalne funkcjonowanie, to nie chcę aby nie przedużać uciążliwej terapii. A teraz uprzejmie zapraszam WY********j z powrotem do lasu! XD
 Przy takim podejściu do bliźnich, to podpiszesz, ale wyroki na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rocznie rodzi się mniej niż 400 tys. dzieci. Najwięcej dzieci umiera z powodu urazów, zatruć i nowotworów złośliwych, co oznacza, iż aktualna walka o prawo do aborcji niewielkiej liczby dzieci z poważnymi wadami rozwojowymi jest walką z Kościołem, bo to właśnie nie rozmowy, nie projekty, nie doprecyzowanie istniejących przepisów są w głowie protestującym, a ataki na wiernych, duchowieństwo i kościoły. Język współczesnych młodych kobiet to język mętów społecznych, to język jaki słychać na ulicy od młodych matek do ich ZDROWYCH dzieci. Nie wychowują, nie uczą, bo same niewiele wiedzą i jedyne co potrafią to obsługiwać internet. Uważają, że tylko one mają prawa, bo są egoistkami, które niby światłe, ale jednak nie potrafią przed zajściem w ciążę zrobić badań genetycznych. Wstydzą się, że są dziewicami, bo przespanie się byle z kim i byle gdzie uważają za wolność kobiety. Kim wy jesteście współczesne "feministki"? Czego nauczycie wasze dzieci? Toleracji i szacunku do siebie i innych? NIE, bo nie wiecie co to jest. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Spalinami zatrują zdrowe płody, bo zawarte w spalinach WWA przenikają przez łożyska i oddziaływają na jeszcze nienarodzone.
No to powinieneś się cieszyć. Urodzą się nowe kadłubki które księża będą mogli ochrzcić i pochować. Z godnością. XD
Będziesz pełnić rolę kapo?!
 A niby po co? Przecież mają wystarczająco dobry wywiad konfesjonalny. Z resztą łażą bez pytania po porodówkach, byle tylko wywąchać gdzie by tu można było coś urobić dla siebie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEWACCY BARBARZYŃCY z pod znaku Sig - czy i KIEDY PLANUJECIE PLADROWANIE I GRABIEŻ  WITRYN I CAŁYCH PARCELI BOGACZY WZOREM BLM Z ZACHODU?
 Tęczowy weź się rozpędź i biegnij w linii prostej. Ściana sama cię znajdzie. Marzy ci się  taka akcja, bo pewnie masz już upatrzonych jakichś sąsiadów którym wiedzie się lepiej, żeby im opędzlować dom i tylko czekasz na okazję. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Nie. Usuną starych PiSdzielców którzy każą im rodzić umierające płody. To wystarczy. XD
Ty też kiedyś będziesz stara (y).     Chyba że     po pełnym prawie do aborcji wywalczycie nieograniczone prawo do eutanazji, to wtedy młodsi załatwią wam wcześniejsze odejście, czyli kontrolowane zejście.
Oczywiście że tak! Osobiście nawet podpiszę klauzulę, że jeśli mój stan fizykopsychiczny nie będzie pozwalał na normalne funkcjonowanie, to nie chcę aby nie przedużać uciążliwej terapii. A teraz uprzejmie zapraszam WY********j z powrotem do lasu! XD
Przy takim podejściu do bliźnich, to podpiszesz, ale wyroki na innych.
 HAHAHHAHAHA!!! Nie wmawiaj mi swoich włąsnych fantazji. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Spalinami zatrują zdrowe płody, bo zawarte w spalinach WWA przenikają przez łożyska i oddziaływają na jeszcze nienarodzone.
No to powinieneś się cieszyć. Urodzą się nowe kadłubki które księża będą mogli ochrzcić i pochować. Z godnością. XD
Będziesz pełnić rolę kapo?!
A niby po co? Przecież mają wystarczająco dobry wywiad konfesjonalny. Z resztą łażą bez pytania po porodówkach, byle tylko wywąchać gdzie by tu można było coś urobić dla siebie. XD
Takie teksty może tworzyć tylko ten, który czytelników uważa za  cyberanalfabetów , bo w XXI wieku nie jest problemem sprawdzić, kto od wieków był w Polsce niezłomny, a kto kolaborował z oprawcami. To właśnie z szacunku do innych kończę polemikę z jednostką, która jest bardziej odhumanizowana niż internetowy  terminal, który ma sprawiać wrażenie, że jego właściciel jest homo sapiens. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rocznie rodzi się mniej niż 400 tys. dzieci. Najwięcej dzieci umiera z powodu urazów, zatruć i nowotworów złośliwych, co oznacza, iż aktualna walka o prawo do aborcji niewielkiej liczby dzieci z poważnymi wadami rozwojowymi jest walką z Kościołem, bo to właśnie nie rozmowy, nie projekty, nie doprecyzowanie istniejących przepisów są w głowie protestującym, a ataki na wiernych, duchowieństwo i kościoły. Język współczesnych młodych kobiet to język mętów społecznych, to język jaki słychać na ulicy od młodych matek do ich ZDROWYCH dzieci. Nie wychowują, nie uczą, bo same niewiele wiedzą i jedyne co potrafią to obsługiwać internet. Uważają, że tylko one mają prawa, bo są egoistkami, które niby światłe, ale jednak nie potrafią przed zajściem w ciążę zrobić badań genetycznych. Wstydzą się, że są dziewicami, bo przespanie się byle z kim i byle gdzie uważają za wolność kobiety. Kim wy jesteście współczesne "feministki"? Czego nauczycie wasze dzieci? Toleracji i szacunku do siebie i innych? NIE, bo nie wiecie co to jest.
 Powiem tylko tyle. Na szacunek trzeba zasłużyć i pracować żeby go utrzymać. Kościół i jego wierni stracili swój bezpowrotnie. Te wyzwiska wobec protestujących dziewczyn tylko to potwierdzają. Skoro tak bardzo leży ci na sercu los tych biednych urodzonych już niepełnosprawnych dzieci, to odpowiedz sobie szczerze. Ilu takim dzieciom pomogłaś w życiu? Czy pomogłaś matkom tych dzieci, w obowiązkach domowych? Czy odciążyłaś taką matkę w opiece nad takim dzieckiem? Czy te urodzone masz już głęboko w dudzie? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Trąbieniem "usuną płód"?
Spalinami zatrują zdrowe płody, bo zawarte w spalinach WWA przenikają przez łożyska i oddziaływają na jeszcze nienarodzone.
No to powinieneś się cieszyć. Urodzą się nowe kadłubki które księża będą mogli ochrzcić i pochować. Z godnością. XD
Będziesz pełnić rolę kapo?!
A niby po co? Przecież mają wystarczająco dobry wywiad konfesjonalny. Z resztą łażą bez pytania po porodówkach, byle tylko wywąchać gdzie by tu można było coś urobić dla siebie. XD
 Takie teksty może tworzyć tylko ten, który czytelników uważa za     cyberanalfabetów    , bo w XXI wieku nie jest problemem sprawdzić, kto od wieków był w Polsce niezłomny, a kto kolaborował z oprawcami. To właśnie z szacunku do innych kończę polemikę z jednostką, która jest bardziej odhumanizowana niż internetowy     terminal, który ma sprawiać wrażenie, że jego właściciel jest homo sapiens.
 Tylko i wyłącznie ciebie. HAHAHAHA! No może jeszcze kilka innych osób. W ogóle o czym ty pier****sz? Zacząłeś o donoszeniu do księży, więc pociągnąłem temat. Ja tu mówię o wywiadzie kościelnym który ma zainstalowanych agentów w każdej parafii i w każdej parafii mają kartotekę na każdego kto do nich przyszedł chociaż raz. Moja też tam jest, bo nawet po apostazji nie uwolnisz się od tych stalkerów. Teraz wyjeżdzasz o kolaboracji z oprawcami. Co? temat się zrobił niewygodny i próbujesz lawirować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak się lazło każdego dziesiątego drąc ryje to wszystko było cacy nie? Byo też komu głosować na kaczygnomową szajkę, to teraz ponosicie konsekwencje. Czas na zyczliwości się skończył. Co do karetek, większość lekarzy przyłącza się do protestów i jeśłi jechali wolno, to tylko dlatego, że się do demonstracji przyłączyli.  Cywilizacja smierci? To właśnie tacy jak ty ją reprezentują. Każecie rodzić kobietom martwe, albo umierające, zniekształcone dzieci, tylko po to, żeby pedofile w kieckach mogli zarobić na nieszczęściu. czcicie ludzi pozabijanych w okrutny sposób, a im bardziej wyrafinowany sposób śmierci, tym większy kult. Nawet za swój symbol macie zwłoki przyczepione do narzędzia tortur. To jest właśnie cywilizacja śmierci i jej czas się kończy. Oto przykład lewicowej: kultury, tolerancji, uprzejmości, grzeczności, dobrego wychowania, życzliwości, prawdomówności, szacunku dla innych. Takim językiem będą się posługiwali ludzie w kraju, jeśli do władzy dojdą zwolennicy lewicy. Takie uogólnienia będą wyznaczały politykę państwa. Taka dzicz będzie decydowała o tym, co jest demokratyczne, kto będzie ustanawiał prawo i je wykonywał. Czytając takie wypowiedzi zastanawiam się, czy nie pora upomnieć się u rzadzących o złagodzenie przepisów ustawy o dostępie do broni. Bo ja zaczynam się bać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...