Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samolot Wizz Air z Londynu nie wylądował w Świdniku

Utworzony przez Rafał, 15 stycznia 2013 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Na to wygląda, że samolot zamiast do Lublina leci już do Londynu http://fr24.com/2065
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie śmieszy to, że dziennikarzyny siedzą cały dzień na flightsradar i śledzą wszystko:D Wczoraj Ryanair odchodził na 2 krąg i u was relacji nie było?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
Wizz Air wraca do Lublina
Cos kombinuja http://www.flightradar24.com/2065
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SpotterLBN napisał:
Samolot Wizzair właśnie wystartował z Okęcia i kieruje się w stronę Lublina.
Chuba poszedł na Londyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma prawie pełną przelotową prędkość 780km/h na to wygląda, że leci do Londynu. Na to wygląda, że ludzie musieli dojechać autobusem do Warszawy ze Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PedrosLBN napisał:
Ma prawie pełną przelotową prędkość 780km/h na to wygląda, że leci do Londynu. Na to wygląda, że ludzie musieli dojechać autobusem do Warszawy ze Świdnika.
W godzinę by dojechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Luton przeniosa na miejsce Świdnika koło Lublina to airbus lot 2065 tam właśnie wyląduje. A swoja drogą ilu tu znawców tematu.. Krowodojce co wy się znacie na samolotach? A już ci ze Świdnika w szczególności. Jesteśscie zakompleksieni ale nie wiem dla czego. Nie macie powodu. Lublin był i zawsze będzie większym i dominującym miastem czy wam się podoba czy nie! No chyba że was połączą z Hamburgiem . Aa słyszałem o takich propozycjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani nie wylądował a nie nie wystartował - szkoda mi tylko tych ludzi co mieli lecieć z Lublina. Wie ktoś co z nimi? Czy mieli transport do Wawy i czy zdążyli bo jakoś mam wrażenie że poleciał nie do końca pełny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
W godzinę by dojechali?
A na pusto będzie leciał? Może dojechali, ale łamiąc przepisy, czekam na jakieś oficjalne info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wielkie lubelaku, dlaczego przynajmniej w naszym małym zakompleksionym Świdniku piszemy łącznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem dyslektykiem więc ssij trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie dojechał, Ludzie siedza na lotisku w Świdniku i czekają na komunikat. Podobno mają oddawać kase lub przebukowywac bilety. wiem bo moja znajoma własnie tam siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I samolot odleciał nie zabierając pasażerów z Polski B. Powinno się dla was wprowadzić wizy na wyjazd za Wisłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez amatorszczyzna... Jak mozna nie miec odpowiednich systemow do ladowania ? Panie Jankowski za co wy bierzecie pieniadze? Nieudacznicy kompletni ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to nowe zwiazki zawodowe? Pewnie rozpoczna strajk okupacyjny! Bu ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
I samolot odleciał nie zabierając pasażerów z Polski B. Powinno się dla was wprowadzić wizy na wyjazd za Wisłę.
Wiesz jak prawdziwi Warszawiacy mówią na Ciebie - słoik. Jak się czujesz jako obywatel drugiej kategorii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym tu się podniecać? Parę godzin opóźnienia i co z tego? Takie jest życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radzę przeczytać regulamin przewozów Wizz Air. Za trudności wynikłe z działania siły wyższej przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności a taką jest mgła nad lotniskiem. Co do przewózki na Okęcie to chyba , że sami sobie załatwicie transport i go opłacicie. Przewóz mają zagwarantowane osoby , które miast przylecieć do Lublina wylądowały w Wawie (w takich przypadkach Wizz Air załatwia transport i pokrywa jego koszty do lotniska docelowego). Wam co najwyżej przebukują bilety na następny termin. CZYTAJCIE OGÓLNE WARUNKI PRZEWOZÓW http://static.wizzai...GCC_WAH_PL2.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te wielkie lubelaku, dlaczego przynajmniej w naszym małym zakompleksionym Świdniku piszemy łącznie
Nie jestem Wielkim Lubelakiem bo mam 160 cm wzrostu, ale z tym "dlaczego" to się zgodzę. Po prostu chochlik.Dziekuję. Pa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gosc. A wies gdzie my Lubliniacy mamy to co o nas mysla Warszawiacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...