Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To piekne ze male dzieci sa gotowe na smierc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabijanie jest domeną narodów prymitywnych które szukają wrogów lub sami ich tworzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywni ludzie piszą tu o zabijaniu w kontekście dostępu do broni. A samochody na ulicach wam nie przeszkadzają? Ile osób rocznie ginie pod kołami, a ile na strzelnicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wot to taka śmieszna organizacja która wojsko traktuje jak zabawę. kto jest żołnierzem zawodowym ten wie jak wygląda szkolenie szwejków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywni ludzie piszą tu o zabijaniu w kontekście dostępu do broni. A samochody na ulicach wam nie przeszkadzają? Ile osób rocznie ginie pod kołami, a ile na strzelnicach?
 czy samochód służy  do zabijania? czy znasz inne przeznaczenie karabinu lub pistoletu? może używasz broni do mieszania bigosu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do esk - jest taka piękna dyscyplina sportowa pt. strzelectwo. I tam się strzela do papierowych tarcz oraz gipsowych krążków. Szkoda, że tego nie wiesz, ale nic straconego: tam nie ma ograniczeń wiekowych, jak np. w balecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciele, jeśli znalazłem ten uśmiech, to dzięki panu Diego ZUMERLE otrzymałem pożyczkę w wysokości 80.000€, a dwóch moich kolegów bez problemu otrzymało pożyczki tego człowieka. To z panem Diego ZUMERLE życie mojego uśmiechu znów jest sercem prostym i bardzo wyrozumiałym. Oto mój e-mail: diegozumerle71@gmail.com                   e-mail: diegozumerle71@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...