Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Bakterie coli i gronkowce w Karczmie Tadami

Utworzony przez Buzal..., 18 lutego 2014 r. o 16:37 Powrót do artykułu
Jaka konkurencja? O czym ty piszesz? Osoby tam pracujące miały KAŁ na rękach, na blatach też pałeczki coli ścieliły się równo. To co konkurencja wpadła i gównem kuchnie wysmarowała? Nie to brudasy i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam tam raz na imprezie z pracy, dostałam częściowo surową pierś z kurczaka, lokal sam sobie wystawia złą opinię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 a co to wykasowaliście komentarze? ale obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka konkurencja? O czym ty piszesz? Osoby tam pracujące miały KAŁ na rękach, na blatach też pałeczki coli ścieliły się równo. To co konkurencja wpadła i gównem kuchnie wysmarowała? Nie to brudasy i tyle.
Gdzie pisało i kto to stwierdził że mieli kał na rekach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu kasujecie komentarze???????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha.... POKASOWALI komentarze. Śledzę ten wątek od początku, a tu proszę niemiła niespodzianka. I w tym momencie ta gazeta spadła na pysk. Nie kupię już jej więcej, a tym bardziej nie polecę. A co tadami, to jak pisałem, może lokal fajny, ale właścicielka i jej mama poniżej ludzkiej krytyki, obsługa to już w ogóle fatalna, nie polecam na niedzielny obiad, a tym bardziej na przyjęcie weselne, szkoda kasy i nerwów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokasowali,bo wlasciciele maja bardzo wplywowych politykow za soba.a moze i w rodzinie maja kogos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na powierzchniach roboczych oraz na dłoniach personelu, z których pobraliśmy próbki stwierdziliśmy obecność bakterii z grupy coli oraz gronkowce. Gdzie pisało i kto to stwierdził że mieli kał na rekach ? "E. coli spotyka się w jelicie człowieka i zwierząt jak również powszechnie w glebie i wodzie, gdzie trafiają z wydzielinami i KAŁEM"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam tego miejsca.... jedzenie do bani i atmosfera tez. poza tym brzydko. no i teraz ten shit...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...