Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął kebab Super Zbieracza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2018 r. o 11:20 Powrót do artykułu
A ja mam jedno pytanie do kierowniczki Bancerz z sanepidu kiedy odwiedzą PSK1 w lublinie bo tam pielęgniarki w jednych mundurkach roboczych w krwi i kale robią pacjętowi lewatywę lub toaletę a za chwilę rozdją obiad i karmią pacjentów obiadem bo brakuje salowych i kuchenkowych, bo coś tu nie gra że jest taka nagonka na kebab a w szpitalu zjeść z obiadem kiłe i mogiłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sanepid zamknął kebab Super Zbieracza" .... a kiedy zamkną samego Zbieracza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaciekawiony sytuacją napisał:
A ja mam jedno pytanie do kierowniczki Bancerz z sanepidu kiedy odwiedzą PSK1 w lublinie bo tam pielęgniarki w jednych mundurkach roboczych w krwi i kale robią pacjętowi lewatywę lub toaletę a za chwilę rozdją obiad i karmią pacjentów obiadem bo brakuje salowych i kuchenkowych, bo coś tu nie gra że jest taka nagonka na kebab a w szpitalu zjeść z obiadem kiłe i mogiłe
 panie zaciekawiony - czas na lewatywę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ta sprawa w jeden dzień można załatwić. Zakupi przepływowy podgrzewacz, skompletuje dokumentację i po sprawie. Każdy podlega tym regułom. Wiadomo, że pracownicy w Polsce muszą mieć książeczki sanepidowskie. Niech cieszy się, że mandatu mu nie nałożyli. Człowiek dopiero uczy się przedsiębiorczości. To nie Meksyk, by żarcie sprzedawać z chodnika. Chociaż... nadal mleko w butelkach po pepsi można kupić na targu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli ktoś jest bardzo głodny i chce się mocno wkurw.... to polecam prawdziwy kebab dla prawdziwego polaka na kunickiego... podobno mięsa nie żałują hahaha ludzie bez pojęcia o gastronomii i jedzeniu.Dziadostwo straszne najgorszy syf jaki jadłem w naszym mieście juz lepiej pojść do maka.Cały dzień nie jadłem i wyjebałem do kosza.Po co tacy ludzie biorą sie za żarcie???Bombe pod to podłożyć to mało.Biala kapusta zalana słodką śmietaną... upośledzony jesteś czlowieku?Właścicielowi zycze potrącenia przez pendolino
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć super zwieracz by będąc na mieście jeść to, co robi superzbieracz. To jak bzykać tirówkę bez gumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...