Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Schetyna w Lublinie: \"S-17 musi powstać\" (wideo)

Utworzony przez SF, 13 stycznia 2011 r. o 16:25 Powrót do artykułu
http://www.ebuywebsites.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce, wczora p. Prezydent Żuk mówił- że podpisy wystarczą i nie ma potrzeby jechać do Wa-wy. Ciekaw jestem co teraz sądzi...wygląda mi to na niezłą kpinę z Lublina i Prezydenta. Głosowałem na PO, ale teraz uważam, że to naprawdę POmyłka była. Czysty PR - a ważne sprawy stoją w miejscu 1. Reforma Finansów publicznych 2. Budowa dróg 3. Brak inwestycji w skali mikro i makro Panowie z PO naprawdę czas dać sobie spokój z POlityką, gdyż krzywdę ludziom robicie, to naprawdę nie jest zabawa. Współczuję miszkańcom Lublina jak i całej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bonj napisał:
A gdzie marek gąsior magda ??????? Przeciez bez niej zadna wazelina nie przejdzie.
w jednym z podlubelskich moteli,hoteli...z grabarczykiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franek napisał:
a zajrzyjcie na tą stronę: martins.cba.pl/npd.swf drogi ekspresowe i autostrady w województwach, tu dopiero widać jak wygląda Lubelszczyzna
dobra strona,jest opcja zeby zobaczyc ze do 2014 nie ma tej naszej s-17 na mapach,polecam forumowiczom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownik napisał:
dobra strona,jest opcja zeby zobaczyc ze do 2014 nie ma tej naszej s-17 na mapach,polecam forumowiczom.
myślę, że pani magdalena gąsior marek ma szansę aby się wykupić od potępienia ze strony wyborców za te cholerne kwiaty i Włażenie w d*** "panu ministrowi". DARMOWY STRIPTIZ DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MIESZKAŃCÓW LUBLINIAN "Z INNYMI ATRAKCJAMI W NOCY"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPALONY WYBORCA PO napisał:
myślę, że pani magdalena gąsior marek ma szansę aby się wykupić od potępienia ze strony wyborców za te cholerne kwiaty i Włażenie w d*** "panu ministrowi". DARMOWY STRIPTIZ DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MIESZKAŃCÓW LUBLINIAN "Z INNYMI ATRAKCJAMI W NOCY"
HEH, DOBRY POMYSŁ Wy wydymaliscie nas, my wydymamy wam POsłanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze bardziej napalony napisał:
HEH, DOBRY POMYSŁ Wy wydymaliscie nas, my wydymamy wam POsłanki
Nie błysnęła intelektem to może "zabłyśnie DUPĄ"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie z Lublina i troche nie kumaty; mozecie mi drodzy lubelacy powiedzieć kim jest ten wasz słynny celebryta - Marek Gąsior przebrany za kobietę? jakis lokalny lider transwestytów?, jakiś obrońca geyowych - taki lubelski Robby Beidroń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Dobrze ze przyjechal i nam o tym powiedzial. Kolejny raz robia z nas deb***i. Jutro przyjedzie tusk a pozniej komorowski i rowniez odkrywczo stwierdza ze s17 z obwodnica musi powstac. Przeciez to wy rzadzicie i od was wszystko zalezy!!!!!!!! Skompromitowana - bukiet magda gasior marek - ma juz zapewniona posade po tym jak przegra wybory wiec nie ma sie czym martwic. żuk juz szykuje naszej specjalistce od sportu miejsce pracy - stadion (bazar) na ul. krochmalnej. Hetman i inni zdrajcy lubelszczyzny tez tam znajda swoje miejsce.
Proszę nie obrażać naszej Pani poseł, Ona tak pięknie nagradza kwiatami ministrów, którzy skazują Lubelszczyznę na zatracenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z Platformy najpierw ustalcie u góry co będzie robione za ile a póżniej zapraszajcie pseudo Ministrów na konferencje Panowie korzystacie , że jest rozłam w partii i szukacie dla siebie wsparcia. Duże dzieci do piaskownicy , z rządzeniem województwem to nie ma nic wspólnego,bardzo to bolesne i śmieszne kogo te naród wybiera ,Panie Marszałku Hetman mam nadzieje ,że Pan to widzi i więcej Pan w takiej konferencji nie będzie brał udziału bo zmienię zdanie i o Panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie od dwóch kadencji wygrywa PiS więc o co pretensje do PO ? A i co ma jakiś "celebryta" do S-17 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...