Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Schronisko w Krzesimowe w likwidacji. Stowarzyszenie chce prowadzić staruszkowo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2019 r. o 09:04 Powrót do artykułu
Jeden zastrzyk i po problemie. Chyba, że lubią patrzeć na cierpiące stare zwierzęta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty lubisz? Wyzuty z empatii tworze, wpadnij tam i zaproponuj może tobie zleca robienie tych zastrzyków. Pewnie spełniony się poczujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologią jest to, że zabija się świnie, żeby nakarmić te psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem za tym, po co je męczyć. Ja sama jak będę stara i ciężko chora to zgodziłabym się na eutanazję. Dla chorych dzieci nie ma pieniędzy a ciężko chore, stare zwierzęta na siłę leczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by mi zapłacili to sam bym robił te zastrzyki. Za darmo to mi się nie chce ruszyć tyłka. Zawsze można młotkiem w łepek jak świnki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj szłam z córką na spacer i przechodził obok nas facet z psem i jego pies podbiegł do mojej córki, a ona stasznie się przestraszyła. Facek powiedział " Proszę się nie bać on nie gryzie, chciał się tylko przywitać" W nocy nie mogła spać i starsznie płakała. Dziś znowu cały dzień jest niespokojna. Bardzo się zmieniła od wczorajszego zdarzenia. Mam nadziję, że w końcu ktoś zrobi porządek z tymi psami. To jest niedopuszczalne. Powinny być wydzielone tereny tylko dla psów! Jestem ciekawy czy nie można wnieść skargi na takie coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by mi zapłacili to sam bym robił te zastrzyki. Za darmo to mi się nie chce ruszyć tyłka. Zawsze można młotkiem w łepek jak świnki.
  Zrób sobie zastrzyk z fenolu i będzie jednego (napiszę grzecznie) niemądrego brak na ziemi - ZUS będzie "miał" lżej ! ps. Ojciec nie miał co robić i ciebie zrobił - przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech bedzie to schronisko to chociaż odsnierzone bo dla ludzi to nigdy nie bylo odsnierzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wina psow tylko rodziców , którzy nie uczą  dzieci milości do  zwierzęt . Pewnie nie macie zwierząt w domu to i taka reakcja dziecka.  Pokaż dziecku świat zwierząt oswajaj to nie będziesz miała do nikogo pretensji. :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia jest to ze zabija sie swinie, zeby taki becwal jak Ty mial co jesc :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...