Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma to jak ZSL. WIWAT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestują codziennie, codziennie widzę grupę kilkinastu osób na ulicy... przepraszam ale czy związkowców dotyczą jakiekolwiek normy czasu pracy? czy są to osoby realnie pracujące czy zajmujące się zawodowo pikietami? pytam bo przeraża mnie to że młodzi ludzie nie mają pracy a wybaczcie ale na zdjęciu pokaźna grupa starszych osób pracuje protestując i dostaje za to pensję, w tym czasie ktoś musi ich przecież zastępować w ich codziennych obowiązkach... no chyba że codziennych obowiązków nie mają zbyt dużo.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Hetman Lubelski/tak się nazwał na wybory/ powie otwrcie jakie przekręty wykonał PSL w transporcie???Dotyczy to PKS-u!!! Pewnie wie jaki mają plan ,bo jest ich prezesem!!! Sejmik gdyby był tym do czego jest powołany,to już by władzy hazardzistów i gumo filcowych nie było.A tak jest to towarzystwo wzajemnej adoracji ,gdzie od czasu do czasu ktoś pokrzykuje,a nieoficjalnie stanowią jedną sitwę!!!Występy PIS-u są akcjami pozorowanymi! Oni są przeciw ,a nawet za!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenująca fikcja: wojewódzka firma żerująca na majątku PKS utrzymuje się z dzierżawy nieruchomości i lokali, stacji kontroli pojazdów, sprzedaży paliw, a najmniej, albo wcale z przewozów środkami komunikacji publicznej. Jeśli już, to są dalekobieżne dochodowe kursy, a lokalne... ? Mieszkańcu województwa lubelskiego, mając za świetny przykład los regionalnych kolei, w tym śmieszne sezonowe tylko połączenia stolicy regionu z Roztoczem, nie licz że jakieś tam lubelskie linie autobusowe zapewnia ci codzienny dojazd do pracy, szkoły czy na uczelnie. One są od celów wyższych, zapewnienia fajnych posad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...