Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator Bury musiał się tłumaczyć Hołowni z rosyjskich ogórków

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 3 listopada 2022 r. o 17:44 Powrót do artykułu
A dziś w jakiej jest jeszcze partii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wart drugiego! Kto na takich komediantów głosuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak wy, ale dla ten cały Bury to podejrzany typek jest. Nie mniej niż ten Kolodziejczak, toż to ruski agent wpływu, dość dobrze zakamuflowany. Hołownia z kolei to płaczek. Noż naprawdę nie ma na kogo postawić na tej opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak wy, ale dla ten cały Bury to podejrzany typek jest. Nie mniej niż ten Kolodziejczak, toż to ruski agent wpływu, dość dobrze zakamuflowany. Hołownia z kolei to płaczek. Noż naprawdę nie ma na kogo postawić na tej opozycji.
 Do agentów z piss i ich towarzystwa się nie umywa, wszak nie miał szkolenia u kacapów w moskwie czy sb lub ub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak wy, ale dla ten cały Bury to podejrzany typek jest. Nie mniej niż ten Kolodziejczak, toż to ruski agent wpływu, dość dobrze zakamuflowany. Hołownia z kolei to płaczek. Noż naprawdę nie ma na kogo postawić na tej opozycji.
Do agentów z piss i ich towarzystwa się nie umywa, wszak nie miał szkolenia u kacapów w moskwie czy sb lub ub.
 Tak dobrze go znasz? Jeśli taki samouk, to wyjątkowo zdolna bestia i doprowadzi do rewolucji w całej Europie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senatorze Bury, swojej szkoły lepiej przypilnuj. Bo dziwne organizacje ostatnio tam się kręcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...