Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to nie lepiej było zwiększyć nakład i obniżyć cenę? Chodzi o zysk czy o ekskluzywność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W roku 2009 wydany był kalendarz z siatkarkami BKS Szóstka Biłgoraj. Mogę stwierdzić, że nasze siatkarki były o wiele ciekawsze. Kto nie wierzy niech porówna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zysk, to nie pirelli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pomysłodawcą kalendarza i banera "I serce pussy" jest ta sama osoba, bo przyznaję, do takiej roboty trzeba mieć serce. W takim wypadku strażnicy miejscy nie tylko mająk ale wręcz muszą mieć związane ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi sie bardzo podoba ten matrixowy z zeszlego roku byl beznadziejny bez pomyslu dali jakiegos matrixa , teraz te dziewczyny pokazywane sa jako piekne kobiety, super kalenarz ktos wie gdzie go mozna kupic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chciał cyyyccckiii, dużo cyyckóóów, gołych. może za rok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...