Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Swego czasu glowne wplywy do budzetu papieskiego to byly wplywy z burdeli, ktorych w Watykanie bylo bardzo duzo. Wiele zabytkow Watykanu sa po czesci za pieniadze zagrabione lub zarobione przez prostytutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto kożystał z panienek w dziurach zwanych Chełm i Biłgoraj? Przecież na drugi dzień wszyscy by wiedzieli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto kożystał z panienek w dziurach zwanych Chełm i Biłgoraj? Przecież na drugi dzień wszyscy by wiedzieli
 Jak to kto? Pan, wójt i pleban.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niderlandach (Holandii) , Belgii , Niemczech prostytutki pracują legalnie ,płacą podatki , są regularnie badane i mają zaświadczenia lekarskie zawsze do wglądu dla klienta. Mają swoje związki zawodowe , na starość świadczenia emerytalne .Nikt nie robi z tego powodu sensacji. Przecież to najstarszy zawód świata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny i uczuciowo związany z ojczyzna Polak i rodak powinien wspierać "Kluby Gazety Polskiej" a nie jakieś nie moralne miejsca sodomitow i komorystow! To jest kraj katolicki i rzymsko katolicki i nie ma miejsca na burdele!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A monia w rotacyjnym działa i ma się dobrze,oprócz klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "buraka" który napisał byłem to wiem. Tak mi się wydaje, że ty w d...e byłeś i g...o widziałeś kretynie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A śmiałem się jak mówili, że Zamość to miasto seksu i biznesu. Teraz będzie się można skupić na kazaniu w niedziele, tylko gdzie się księża wyszumią, biedni ministranci :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny i uczuciowo związany z ojczyzna Polak i rodak powinien wspierać "Kluby Gazety Polskiej" a nie jakieś nie moralne miejsca sodomitow i komorystow! To jest kraj katolicki i rzymsko katolicki i nie ma miejsca na burdele!?
 Nie profanuj slowa "patriota", PiSlamski imbecylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego nigdy nie zlikwidują :) Założe się że za dwa tygodnie będzie już coś nowego a może i szybciej :D Seks to najlepszy biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "buraka" który napisał byłem to wiem. Tak mi się wydaje, że ty w d...e byłeś i g...o widziałeś kretynie!!!
 W *** też byłem , dokładnie u twojej starej ale za dużo luzu i nie zapłaciłem umówionej kwoty ponieważ usługa była nie odbyt a .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze tak agencje z facetami zrobic co to seks tylko dla facetow a kobiety jak niewolnice? Tez chce zeby mi za kase facet spelnial zachcianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Oli, zostaw namiar to Cię tryknę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pisze te pismaki nikt nie sprawdza błędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wolaka.sorry ale musisz mi sie spodobac skoro place to i wymagam nie ty wybierasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ola. W bajzlu nie placisz za wygląd tylko za spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani "Olu"...przecież i takie przybytki uciech różnych funkcjonują w naszym pięknym kraju! Panowie dla pani, panie dla pań itd. Ludzie z tego korzystają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faceci i babki powinni 10 razy się zastanowić nim pójdą na bok - w każdym burdelu nagrywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie włączcie autokorektę w edytorze tekstu, którego używacie, przed publikacją przeczytajcie raz jeszcze, bo baboli macie w tekście masę. Aż źle się czyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ***e, tego nie sa się czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...