Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sieć C&A otworzy sklep w Felicity

Utworzony przez lbn, 21 lutego 2013 r. o 18:20 Powrót do artykułu
es napisał:
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
No tak, koniecznie! Bo przecież metka od obrania to najważniejsza cecha człowieka. Ja jednak radziłbym autorowi powyższego postu zdrowo walnąć głową w jakiś ceglany mur. Może pomoże i trochę kompleksów się pozbędzie bo póki co autor postu ma więcej kompleksów niż te wszystkie "wsiowe dziewczynki" razem wzięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a gdzie wcześniej otwarto castoramę?
A gdzie wcześniej OBI i Leroy Meriln ?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiecłupote napisał:
mały prowincjonalny ryneczek? przeciez ten rynek w zamosciu jest znacznie wiekszy niz lubelski ? beka z ludzi z zamoscia, ale jeszce wieksza beka z lublinian którzy sie napinają . ze wszytkich mieszkanców i ich napinki mozna smiechowac sie do woli hahaha Karr- o chopie dowaliłes do pieca - mianuje cie przygłupem wątku. gratulacje
Nie bede się zniżał do twojego poziomu tłuku bo szkoda mi czasu na tak błyskotliwoą rozmowę z tobą. Jak byś pochodził z miasta miałbyś identyczne zdanie ,no ale cóż tak wyszło.A poza tym Lublin ma Stare Miasto zaraz po Krakowie najepsze w Polsce ,a w tym rynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
po raz pierwszy nie uczestniczyłam w wyprzedażowym szale, kiedy co sezon wydawałam kilkaset złotych na fatalaszki, buty itp.
... pomijam fakt, że w tych dziadowskich butikach jest gorsza markowa chińszczyzna niż w ciuchlandach, gdzie można trafić za 5 - 30 zł markowe ciuchy. Poza tym większość "marek" w galeriach to polskie firmy z amerykańskimi nazwami, z ciuchami zawyżonymi o 50 % - 90 % od ich realnej wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
es napisał:
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
Jesteś żałosny ,wszędzie te same sklepy więc nie wiem po co robisz zamieszanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem? Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze knajpki! Niestety, w Zamościu nie ma szans na rozwój czy prace zgodną z wykształceniem. Jeśli powstają galerie, drogerie i inne -erie to owszem, gdzieś tam można się zahaczyć. Ale to tyle. Nie twierdzę, że w Lublinie jest raj, wszyscy wiemy jak jest, ale są duużo więcej ofert pracy pracy poza sklepami. No i dodam jeszcze, że nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego w tak odległym od centrum miejscu. No chyba, że zadbają o doskonały transport publiczny- nie jak Carrefour i jego autobus dwa razy na godzinę... A do licytacji co jest w Zamościu a czego nie ma w Lublinie dorzucam Douglas'a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Helenka napisał:
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem? Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze knajpki! Niestety, w Zamościu nie ma szans na rozwój czy prace zgodną z wykształceniem. Jeśli powstają galerie, drogerie i inne -erie to owszem, gdzieś tam można się zahaczyć. Ale to tyle. Nie twierdzę, że w Lublinie jest raj, wszyscy wiemy jak jest, ale są duużo więcej ofert pracy pracy poza sklepami. No i dodam jeszcze, że nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego w tak odległym od centrum miejscu. No chyba, że zadbają o doskonały transport publiczny- nie jak Carrefour i jego autobus dwa razy na godzinę... A do licytacji co jest w Zamościu a czego nie ma w Lublinie dorzucam Douglas'a
Świetny komentarz, ludzie są żałośni przerzucając się tymi opiniami. Każdy ma inne spojrzenie na świat, w tym na starówki w polskich miastach. Co do umiejscowienia Felicity - zwróć uwagę, przy jakiej trasie leży ten teren. Poza tym, że wracający do Świdnika po pracy będą mieli ją po drodze, to całe rzesze Rosjan i Ukraińców zostaną stałymi bywalcami. Im lepiej robić zakupy tam niż w Plazie czy Olimpie (w Olimpie jest ich w weekendy mnóstwo). Poza tym w Felicity będzie pierwszy w LBN Auchan, a to spory atut bo sklep ma bardzo konkurencyjne ceny. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Helenka napisał:
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem? Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze knajpki! Niestety, w Zamościu nie ma szans na rozwój czy prace zgodną z wykształceniem. Jeśli powstają galerie, drogerie i inne -erie to owszem, gdzieś tam można się zahaczyć. Ale to tyle. Nie twierdzę, że w Lublinie jest raj, wszyscy wiemy jak jest, ale są duużo więcej ofert pracy pracy poza sklepami. No i dodam jeszcze, że nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego w tak odległym od centrum miejscu. No chyba, że zadbają o doskonały transport publiczny- nie jak Carrefour i jego autobus dwa razy na godzinę... A do licytacji co jest w Zamościu a czego nie ma w Lublinie dorzucam Douglas'a
Helenka a ja nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego blisko centrum. Chcesz mi wmówic , ze tego typu centra powinny byc w sródmiesciu? Nie zartuj tak nawet. Sadze, ze miejsce jest idealne- hala nie grzeszy urodą, wiec Bogu dzieki, ze nie bedzie blisko centrum, jest przy głownej drodze krajowej i jednej z głównych wylotowych arterii miasta, przyciagnie ludzi z okolicznych miejscowości. blisko lotniko i swidnik. Jesli nie masz auta to MPK tez tam dojedziesz - uwierz!. tyle w temacie. Wszystkie tego typu kolosy z marketami budowlanymi powinny byc ma obrzezach miasta albo za blokowiskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...