Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedziałem trzy lata, choć byłem niewinny

Utworzony przez rufus, 24 marca 2011 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Panie Zbigniewie mam nadzieję, że dotrzyma Pan słowa i części odszkodowania będzie się Pan domagał od prokuratora, policjanta i sądu. Mam też nadzieję, że nie będzie to zbyt niska kwota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... "uniewinnił go od zamordowania zamożnej lekarki", "samochód wjechał w łosia" a wczoraj "niewypał zabił chłopca" - jakie muzgi w DW muszą pracowac na takie teksty ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie dewiza naszych organów sprawiedliwości"-dajcie czŁowieka ,a paragraf się znajdzie".Za wszystko w konsekwencji podatnik zapłaci!Brak jednoosobowej odpowiedzialności za decyzje i wyroki-to przyczyna takich absurdów!Ile jest takich sytuacji,że człowiek nie przeżywa takich wyroków???Tego napewno się nie rozwiąże z hazardzistami i gumofilcowymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale, szkoda tylko Zbychu że nie mogę się cieszyć razem z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie, ty myślałeś, że sądy są sprawiedliwe ? Obudź się ! Dopóki sędzia nie będzie odpowiadał za swoje błędy, doputy nic się nie zmieni z tą plugawą instytucją ! Niestety, jeśli ktoś się ch****m urodził, ch****m pozostanie do końca życia ! Nawet jeśli ubierze się w togę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 10 za 3 lata?Człowieku dodaj jedno zero ,niech prokurator poczuje ,że nie tylko jest od "proponowania" odsiadki ,ciąży na nim także pewna odpowiedzialność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do bleeeeeeeeeeee: Mózgi, drogi MUZGU, piszę się przez "ó")))Zanim kogoś skrytykujesz, dobrze się zastanów, MUZGU:))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W solidarucholandii jest niestety wiele świętych krów-również i w szeregach pożal się Boże sędziów.Dokładnie tak samo jak w latach pięćdziesiątych."Folwark zwierzęcy" jak widać ponadczasowy....!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i ktoś robi błędy ortograficzne ale nie koniecznie ktoś musi być polonistą, żeby odczuwać niesprawiedliwość ! A skoro sędziowie są tacy "mądrzy" to dlaczego rujnują czyjeś życie i jego rodzinę ? Sędzia powinien odopwiadać za swoje błędy ! A poza tym rozprawy powinny być filmowane, zeby można było weryfikować zeznania świadków z zapisami w protokole rozprawy, bo często zdarzają sie błędne zapisy, które mają wpływ na niesłuszne wyroki sądów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenie i nieuki tyle o policji, prokuraturze i sądach, przyjdzie nam płacić za ich dziadostwo, a oni dalej bedą partaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, skoro już wiemy, że Zbycho jej nie zabił, to kto jest kolejnym podejrzanym? Nie mogę tego pojąć, że nie potrafi się zabezpieczyć śladów z miejsca zbrodni, że nie robi się zdjęć w trakcie oględzin ciała - gdyński marynarz wyłowiony z Bałtyku ze skrępowanymi za plecami rękami i przytroczonymi do tułowia płytami chodnikowymi - uznany został za samobójcę (sprawa Patryka Palczyńskiego). Śledczy przecięli węzły na linach wiążących ręce nie zrobiwszy wcześniej zdjęć, nie założyli też rękawiczek - więc ślady DNA znalezione na linach okazały się jałowym tropem. Stracono mnóstwo czasu i pieniędzy na badanie śladów jakie zostawili jacyś tępi ignoranci w granatowych mundurkach, których nikt nie nauczył, że denata bez rękawiczek się nie tyka. Ula Olszowska dwa miesiące leżała martwa w górskim potoku, chociaż znalezione przez turystów jej osobiste rzeczy, z dowodem włącznie - zostały przekazane schronisku i TOPRowcom, w tym samym czasie zakopiańska policja poszukiwała dziewczyny jako zaginionej. Nawet jak już łaskawie poleźli nad Rozotok po jej zwłoki - to też nie zrobili oględzin miejsca znalezienia, żadnych fotek, zabezpieczenia śladów. Ojciej Uli sam przyniósł policjantom znaleziony między skałami w pobliżu potoku płaszcz dziewczyny. Musiał także dostarczyć im ładowakę do jej telefonu - bo przez 2 mce od znalezienia ciała śledczy nie zdołali go uruchomić argumentując, że nie mają ładowarki do tego modelu... No i takich historii jest tysiące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dalej działa według wytycznych Stalina - jest człowiek, paragraf się znajdzie. Będzie jeszcze gorzej. Do urn lemingi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewinny czy uznany za niewinnego? Swoją drogą ten 2007 rok obfitował w różne nadużycia władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak zwykle państwo zapłaci. Każdy z powinien zapłacić z własnej kieszeni tzn. policjant,prokurator oraz sędzia. Czy to nasza wina ze takie ...... reprezentują państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że prokurator wraz z policją spartaczyli robotę, nie oznacza wcale, że oskarżony nie był mordercą. Po prostu nie ma na to zabezpieczonych dowodów. Co do odszkodowania, to dlaczego nie 10 miliardów dolarów? Jakie miał oskarżony dochody? Jakie poniósł koszty leczenia? Znając sytuację, myślę że 80 tys. odszkodowania to i tak za dużo. Swoją drogą podobno znajdują morderców nawet po 50 latach od zdarzenia. To morderstwo też z czasem zostanie wyjaśnione...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas twierdzę że lubelska dochodzeniówka jest albo niedoinwestowana albo niedouczona . Zbyt wiele kuriozalnych rozwiązań musi mieć jakąś przyczynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dalej! Nadal są chętni przywrócenia kary śmierci?! Winnych takich pomyłek też powinno się karać, to się pięć razy więcej zastanowią czy poprawnie ocenili sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posiedź sobie 3 lata w więzieniu to zobaczymy na ile wycenisz swoją wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łysy napisał:
To że prokurator wraz z policją spartaczyli robotę, nie oznacza wcale, że oskarżony nie był mordercą. Po prostu nie ma na to zabezpieczonych dowodów. Co do odszkodowania, to dlaczego nie 10 miliardów dolarów? Jakie miał oskarżony dochody? Jakie poniósł koszty leczenia? Znając sytuację, myślę że 80 tys. odszkodowania to i tak za dużo. Swoją drogą podobno znajdują morderców nawet po 50 latach od zdarzenia. To morderstwo też z czasem zostanie wyjaśnione...
Głąbie doechobity, te chuje zniszczyli mu karierę, psychikę, dobrą opinie, i jeszcze wiele innych rzeczy. Zamknij ryj je***a parówo bo nie wiesz jak to jest siedzieć za przysłowiowy damski ch***... ja przesiedziałem 7 mc, bo nieudolna prokuratura zebrała tylko materiał dowodowy jednej strony i deb***i którzy chcieli mnie ujebać, dopiero sąd raczył przesłuchać moich świadków i wyszło na jaw, że tamte ku*** kłamią. Niewinny to niewinny, należy się odszkodowanie za takie kurewstwo, ja walczę również ale o mniejsze ale też konkretne. Nie pozwólcie sobie na to aby niewinnych wsadzać za kraty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łysy napisał:
To że prokurator wraz z policją spartaczyli robotę, nie oznacza wcale, że oskarżony nie był mordercą. Po prostu nie ma na to zabezpieczonych dowodów. Co do odszkodowania, to dlaczego nie 10 miliardów dolarów? Jakie miał oskarżony dochody? Jakie poniósł koszty leczenia? Znając sytuację, myślę że 80 tys. odszkodowania to i tak za dużo. Swoją drogą podobno znajdują morderców nawet po 50 latach od zdarzenia. To morderstwo też z czasem zostanie wyjaśnione...
to nie ameryka , za śmierć z oc sprawcy potrafią dać 30000zł ,Szczeklikowi dali bo to pies a jemu wątpię żeby skapnęło z 50000 zł chyba że w Strasburgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...