Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest doskonały przykład jak nie należy przeprowadzać ankiety. Co gorsza analiza uzyskanych wyników wręcz poraża stronniczością pani Profesor. Już pierwsze dane jak sugeruje owa pani są dowodem na panikę wirusową. O czym świadczą zakupy na CAŁY tydzień? Przecież to norma. Kto lubi tracić czas w sklepie? Po to są lodówki, by nie ganiać codziennie po mleko, czy sałatę. Ja ongiś robiłem zakupy na dwa tygodnie. Ale wówczas dysponowałem większą zamrażarką. Ludzie popierają zdalną pracę i naukę w 93%? Zawodowibezrobotni, czy urzędnicy? Trudno jest mi wyobrazić sobie mechanika, kierowcę, dentystę, czy restauratora popierającą ową pracę? A może źle postawiono pytanie? Bo gdy spytam, czy popierasz picie wody i alkoholu? To często usłyszę NIE? Chyba, że trafię na pustelnika lub Araba w czasie Ramadanu. No i ta obawa o ograniczenie wolności i dyktaturę. Przecież to już jest. Ograniczono wolność do przemieszczania się zdrowych obywateli Polski w imię dyktatorskich zapędów Ministra Zdrowia. Takich uprawnień próżno szukać w zapisach konstytucyjnych. A jednak nakłada się kary 30.000zł. Na jakiej podstawie? Ile musiałby Polak oszczędać przy zarobķach 2600 brutto? Obecnie ludzie nie boją się ograniczenia wolności i wprowadzenia dyktatury, bo ona już fizycznie istnieje w IV RP (Konstytucja dot. tylko III RP). Boją się, że mogą wzorem Cesarskiej Japonii nakazać pelne poświęcenie i... stawić się do misji samobojczej. Chociaż obecnie wysyła się tak personel medyczny. W samo centrum zarazy. Nie bacząc na rodziny tychże osób. A co najbardziej przeraża? Pozbawienie środkow do życia przez władze IV RP. Co zaoferowano pracownikom salonów fryzjerskich, restauracji, hoteli... oprocz siedsenia w domu na d...? A jak są na kwarantannie, to kto wyniesie śmieci, zrobi zakupy, czy wyprowadzi zwierze na spacer? Tego rząd nie interesuje i ta arogancja najbardziej wkurza i smuci. Bo mieli być dobrą zmianą. A zostawili ludzi na pastwę losu. A ci, ktorzy nie chcą zginąć z głodu pozostaną z długami do konca życia. Pozostanie im jedynie emigracja i zmiana obywatelstwa, by uwolnić się od jażma bycia rypanym przez IV RP Polakiem. Taki jest wniosek. Ludzie na emigracji zaczęli nienawidzieć Polski. Oto efekt pandemii,,ktory odbije się na pandemii. Ja już planuję urlop nie w Polsce pelnej zakazów i nakazów, lecz w duuużo tańszym Dubaju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panika i strach swiadczy o debilizmie spoleczenstwa, ktore wierzy totalitarnej wladzy i mediom, ktore na tym zarabiaja. Zaczelo sie od lekcewazenia problemu przez rzad i politykow a skonczylo na ograniczeniu podstawowych swobod obywatelskich, wprowadzaniu absurdalnych nakazow i zakazow niekonstytucyjnymi dekretami bez wprowadzania stanu kleski / wojennego, terroryzowaniu spoleczenstwa mandatami, sadami itd. Wiele z tych ograniczen zostanie z wami tumany juz na stale, nawet po koncu pandemii i wynalezieniu szczepionki, na ktorej tez zarobia krocie decydenci. Orwellowsko-kafkowskie panstwo policyjne - oto wasza gamonie przyszlosc "dla waszego dobra" haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...