Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sierakowska na prezydenta Lublina? SLD ma wątpliwości

Utworzony przez LBN, 10 lutego 2010 r. o 08:35 Powrót do artykułu
W Lublinie potrzeba sprawnego młodego menadżera z wiedzą i spoza układów. Stop starym pokemonom umiejącym tylko brać co miesiąc wypłatę i nic więcej!!! PZPR wiecznie żywy:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat wybór Sierakowskiej byłby dobry. Niestety, ale w Polsce jeszcze długo nie będzie "managmentu" we władzach miejskich. Zobaczymy jakich kandydatów wystawią pozostałe siły polityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne! I wszyscy tego młodego, nieznanego poprą. Już to widzę. W polityce liczy się pragmatyzm. Oczywiście nie wolno popadać w cynizm ale należy się kierować zdrowym rozsądkiem. P. Sierakowska to znana lublinianka i nie z tego (jak to dzisiaj w modzie), że się pokaże w "Tańcu z gwiazdami" ale działalności społecznej. A Tobie dziecinko widać dobrze mózg wyprano z wszelkiej samodzielnej myśli, jeżeli zauważasz w życiorysie p. Sierakowskiej wyłącznie PZPR (który zresztą zrobił dla naszego miasta i regionu więcej niż wszystkie dzisiejsze partie do kupy). Pozdrawiam i życzę umiejętności patrzenia na świat własnymi oczami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym sensownym kandydatem na prezydenta m.Lublin jest Henryk Smolarz - jego wójtowanie wszyscy mieszkańcy gminy Niemce oceniają b.pozytywnie. Zresztą otrzymał nieprzypadkowo wyróznienie "Laureat ogólnopolskiego konkursu "Wójt Roku 2004".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sierakowska poparcie - ponad 20 %, Gryz - 1 % SDPL - 3 radnych miejskich, SLD - 0 (miało dwóch ale uciekli do PIS-u). O czym mówimy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forumowicz o nicku "Janek Winnicki" ma rację, byłem członkiem SLD ale od 2004 już nie jestem. Znam struktury SLD od podszewki i wiem,że od dłuższego czasu dochodziło tam do korozji związanej z wewnętrznymi gierkami towarzyszy. Mi człowiekowi lewicy jest wstyd za to że to my pracowaliśmy na poparcie społeczeństwa za wejściem do UE a dziś beneficjentami tego są PO i PIS. PS. Dopóki na beliniaków wszystko robi się na polecenie Grzesia to nic się nie zmieni. Jacek i Piotrek choć aspirują do miana liderów, to stoją na baczność przed nim i nigdy nie pozbędą się syndromu chłopców na posyłki. Smutne ale prawdziwe :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerniak chce Sierakowskiej do napędzania głosow.No ciekawa kalkulacja.Piszę po raz wtory:jedyną kandydatką na prezydenta Lublina jest:Iza Sierakowska!Wreszcie każdy obywatel/interesant i nie tylko/zobaczy i poczuje jaki jest wizerunek prezydenta.Skończą się wreszcie układy małpkowo-podatkowe i jeszcze inne.Nie jestem członkiem,ani fanem tej formacji,tylko znam sposob bycia i metodę pracy pani Sierakowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
Czerniak chce Sierakowskiej do napędzania głosow.No ciekawa kalkulacja.Piszę po raz wtory:jedyną kandydatką na prezydenta Lublina jest:Iza Sierakowska!Wreszcie każdy obywatel/interesant i nie tylko/zobaczy i poczuje jaki jest wizerunek prezydenta.Skończą się wreszcie układy małpkowo-podatkowe i jeszcze inne.Nie jestem członkiem,ani fanem tej formacji,tylko znam sposob bycia i metodę pracy pani Sierakowskiej.
Nic dodać nic ująć. Nigdy nie byłem w PZPR, co nie znaczy że mam od razu przekreślać wszystkich tych, którzy byli. Popatrzcie na miasta, w których prezydentami zostali ludzie z lewicy: Kraków, czy chociażby tak wychwalany u nas Rzeszów. Problem jest tylko w tym, że lewica buduje swój wizerunek w oparciu o nieusuwalnych posągowych betonowych baronów, zwłaszcza w tzw. terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sierakowską, to powinni już dawno odstawić do muzeum w Kozłówce. Lublin ma dośc jej i tych samych gęb od 20 lat jej pruszkowskiego i innych dzięki którym Lublin staje w miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednio głosowałem na Sierakowska,bo uważałem że Wasilewski to tylko kulturalny pan,bez ikry,bez jaj,bez doświadczenia w takiej działalności..Sprawdziło się. Sierakowska to kobieta z jajami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już nie ma innego, porządnego komunisty w tym Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tylko deb***e i ludzie ułomni głosują na komunistów i socjalistów? Czy stopień ich upośledzenia jest tak wielki, że nie potrafią wyciągnąć wniosków z historii ostatniego stulecia? Nikt nie karze im nawet sięgać do historii innych krajów.. Bo czy Nasza własna historia, nie udowodniła, ponad wszelką wątpliwość, że lewica, socjalizm, komunizm itp. to ustrój nie mogący funkcjonować? Przecież dogmaty tych nurtów filozoficzno-politycznych są z zasady pozbawione sensu. Bo czy każdy z Nas jest taki sam? czy każdy z nas jest tego samego wzrostu, wagi? Ma te same potrzeby? Upraszczam, wiem. Ale w końcu kieruję wypowiedź do ludzi ułomnych, którzy głosują za tymi co rzucą (jak psu) co ciekawszą kiełbasę wyborczą. Echh.. trzeba przyznać socjalistom rację. Wszystkim, Hitlerowi, Stalinowi, Che Guevarze i innym co zakładali, że mordując przeciwników politycznych łatwiej potem wprowadzić "jedyną słuszną" doktrynę. Głupi Ty narodzie deb***i. Zamiast brać odwet za Katyń, za zbrodnie Hitlera i innych socjalistów, teraz chcecie ich do władzy dopuszczać? A gdzie zakaz propagowania komunizmu? Przecież tych socjalistycznych bredni co mają w programach nie powstydził by się sam Stalin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ napisał:
Poprzednio głosowałem na Sierakowska,bo uważałem że Wasilewski to tylko kulturalny pan,bez ikry,bez jaj,bez doświadczenia w takiej działalności..Sprawdziło się. Sierakowska to kobieta z jajami.
Komunistka Sierakowska zna się tyle na rządzeniu co kura na samolotach. Nigdy niczym nie zarządzała i już ze względu na wiek zarządzać nie będzie. Bycie posłem i podnoszenie ręki plus jej "wyjątkowe" wykształcenie predysponują ją na stare lata do rozpieszczania wnuków. Nic nigdy nie zrobiła dla miasta i nie zrobi bo jej umieętności sprowadzają się słownych pyskówek i napędzania magla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
echh napisał:
Dlaczego tylko deb***e i ludzie ułomni głosują na komunistów i socjalistów? Czy stopień ich upośledzenia jest tak wielki, że nie potrafią wyciągnąć wniosków z historii ostatniego stulecia? Nikt nie karze im nawet sięgać do historii innych krajów.. Bo czy Nasza własna historia, nie udowodniła, ponad wszelką wątpliwość, że lewica, socjalizm, komunizm itp. to ustrój nie mogący funkcjonować? Przecież dogmaty tych nurtów filozoficzno-politycznych są z zasady pozbawione sensu. Bo czy każdy z Nas jest taki sam? czy każdy z nas jest tego samego wzrostu, wagi? Ma te same potrzeby? Upraszczam, wiem. Ale w końcu kieruję wypowiedź do ludzi ułomnych, którzy głosują za tymi co rzucą (jak psu) co ciekawszą kiełbasę wyborczą. Echh.. trzeba przyznać socjalistom rację. Wszystkim, Hitlerowi, Stalinowi, Che Guevarze i innym co zakładali, że mordując przeciwników politycznych łatwiej potem wprowadzić "jedyną słuszną" doktrynę. Głupi Ty narodzie deb***i. Zamiast brać odwet za Katyń, za zbrodnie Hitlera i innych socjalistów, teraz chcecie ich do władzy dopuszczać? A gdzie zakaz propagowania komunizmu? Przecież tych socjalistycznych bredni co mają w programach nie powstydził by się sam Stalin.
Najciekawszą kiełbasę wyborczą to rzucał chyba Andrzej_L. i jego kanapowa S-brona. I prawie im się udało, chociaż tylko na chwilę. A ty ubliżasz innym od deb***i, a sam upraszczasz. Dla ciebie świat istnieje wyłącznie w dwóch barwach: czarnej i białej. Jeżeli lewica jest tym samym co komunizm, to w takim razie prawica oznacza tylko i wyłącznie moherstwo. Uważasz za ułomnych tych, którzy inaczej myślą. To trochę tak jakby pozwolić ludziom ubierać się w różnokolorowe stroje pod warunkiem że będzie to kolor niebieski. A lewicowe rządy były w ostatnim stuleciu w różnych państwach, również tych zaliczanych do "czołówki", że wspomnę tylko o Francji czy Włoszech. I wcale nie oznaczało to czerwonych sztandarów na każdym rogu ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może Pani Prezes, kobieta porządna, elegancka, rządzi związkiem nauczycielstwa polskiego jak własną szczotką do kibla. nie uznaje krytyki tylko realizuje swoje cele. zaraz by sprowadziła swoją córeczkę wszechstronnie wykształconą z zesłania do nałęczowa i powierzyłaby jej posadę skarbnika miejskiego. zięciowi mogłaby załatwić natomiast posadę dyżurnego informatyka miejskiego. to moja koncepcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem 54 mieszkanką Lublina i od lat działam w organizacjach kobiecych, w tym roku na pewno będę wybierała pomiędzy kandydatkami na prezydenta Lublina i jeżeli jedną z nich będzie Pani Strojnowska to na pewno oddam głos przeciwko niej. Szlak mnie trafia jak widzę co ona ze swoją świtą robią z Kongresem kobiet, tak piękną ideę na którą czekałyśmy latami upartyjniły i spowodowały, że część aktywnych kobiet jest zrażona do działania. Jestem w stanie zrozumieć wszystko ale to jak szczytne idee podporządkowuje interesom politycznym i na wymioty się zbiera jak polityk kłamią w TV. A do Panów dziennikarzy zajmijcie się faktem jak to pracownice Pani Heni w ciągu dnia załatwiają sprawy partyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALA napisał:
Jestem 54 mieszkanką Lublina i od lat działam w organizacjach kobiecych, w tym roku na pewno będę wybierała pomiędzy kandydatkami na prezydenta Lublina i jeżeli jedną z nich będzie Pani Strojnowska to na pewno oddam głos przeciwko niej. Szlak mnie trafia jak widzę co ona ze swoją świtą robią z Kongresem kobiet, tak piękną ideę na którą czekałyśmy latami upartyjniły i spowodowały, że część aktywnych kobiet jest zrażona do działania. Jestem w stanie zrozumieć wszystko ale to jak szczytne idee podporządkowuje interesom politycznym i na wymioty się zbiera jak polityk kłamią w TV. A do Panów dziennikarzy zajmijcie się faktem jak to pracownice Pani Heni w ciągu dnia załatwiają sprawy partyjne.
Tylko że ten artykuł jest o Sierakowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tommy napisał:
Najciekawszą kiełbasę wyborczą to rzucał chyba Andrzej_L. i jego kanapowa S-brona. I prawie im się udało, chociaż tylko na chwilę. A ty ubliżasz innym od deb***i, a sam upraszczasz. Dla ciebie świat istnieje wyłącznie w dwóch barwach: czarnej i białej. Jeżeli lewica jest tym samym co komunizm, to w takim razie prawica oznacza tylko i wyłącznie moherstwo. Uważasz za ułomnych tych, którzy inaczej myślą. To trochę tak jakby pozwolić ludziom ubierać się w różnokolorowe stroje pod warunkiem że będzie to kolor niebieski. A lewicowe rządy były w ostatnim stuleciu w różnych państwach, również tych zaliczanych do "czołówki", że wspomnę tylko o Francji czy Włoszech. I wcale nie oznaczało to czerwonych sztandarów na każdym rogu ulicy.
strasznie, przerażająco upraszczasz ! Pamiętaj, że lewica Francji czy Włoch nie ma za sobą doświadczeń totalitaryzmu. To są zupełnie inne "lewice" pozbawione cech przestępczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani sierakowska niech da sobie juz spokoj pcha sie wszedzie tam gdzie sa pieniadze-niby chce pomagac ludziom-przejzalem na oczy juz jakis czas temu i prosze wszystkich aby blizej zapoznali sie z ta pania ale nie z tym co ona o sobie pisze lecz inni ktorzy spotkali sie z ta pania------nie glosujcie na pania sierakowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas dać szansę Kobiecie. Mieliśmy pana z PiS...8 lat stagnacji i kompletnego NICZEGO. Mamy Pana z PO...naukowiec doskonały polityk i gospodarz żaden. Niby ma chęci a przegrywamy w wyścigu o wszystko z Białymstokiem czy Rzeszowem dawniej wyśmiewanymi miastami zaścianka. Teraz możemy zazdrościć im niemal wszystkiego. Będę głosowała na Panią Sierakowską nie dlatego, że partia taka czy inna, tylko dlatego, że po doświadczeniu z 16 lat w sejmowej ławie wie doskonale, że o pieniądze i dodacje nie można grzecznie prosić tylko trzeba je sobie wydrzeć pazurami bo inne miasta Ściany Wschodniej prosić nie będą i sięgną po swoje. To jest "baba z jajami" wie jak grać w tej dziwnej grze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...