Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarby i wojownicy w Muzeum Lubelskim

Utworzony przez Polak Katolik, 5 stycznia 2013 r. o 11:10 Powrót do artykułu
historii naszego regionu, sięgającą 200 tys. lat p.n.e. To jest kłamstwo ! Przecież wg Biblii Ziemia ma ok. 6 tys. lat ! Ciekawe, kto przygotował tą wystawę ? Pewnie jacyś Palikociarze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chciałeś sobie troche ponabijać się z gupich katoli, to ci troche nie wyszło. Nastepnym razem bardziej sie wysil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Jeżeli chciałeś sobie troche ponabijać się z gupich katoli, to ci troche nie wyszło. Nastepnym razem bardziej sie wysil.
Jak się wysilę, to mi może żyłka pęknąć. Dlaczego mnie obrażasz ? Jestem Katolikiem i wcale nie jestem głupi - studia skończyłem i pracuję umysłowo. Ale wredota z Ciebie folkatko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zauwazyłeś ironii w moim poście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Nie zauwazyłeś ironii w moim poście?
Daj spokój Folkatko, taki z niego Polak Katolik jak z koziej dupy trąba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chciałeś sobie troche ponabijać się z gupich katoli, to ci troche nie wyszło. Nastepnym razem bardziej sie wysil.
Nie wyszło ty śmieciu Folkatko jesteś nikim. Przynajmniej tu choć przez moment możesz przeżywać swoje swielkie chwile. Ktoś taki jak Ty = nikt z nikąd - ze wsi spod Lublina poucza innych, wie co będzie po śmierci. Ty gnido ty odrażający wstręciuchu chcesz pouczać miliardy ludzi zastanów się.Po prostu leczysz w ten sposób swoje kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...