Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odśnieżam chodnik przed moją posesją regularnie, jak tylko zrobi się ciepło usiądę na krzesełku i wypiję sobie ostentacyjnie piwko.... Ciekawe co powie mi straż miejska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Odśnieżam chodnik przed moją posesją regularnie, jak tylko zrobi się ciepło usiądę na krzesełku i wypiję sobie ostentacyjnie piwko....  Ciekawe co powie mi straż miejska...
 Słuszna uwaga! Poddaństwo w pełnej krasie, chodnik miejsce publiczne odśnieżać MUSI właściciel działki przyległej.. ale już piwka nie wypije bo to miejsce publiczne...?!? płacąc jednoczesnie daniny miastu... to ja pytam: za co płacimy tak wysokie podatki...?  Mam wrażenie że na coraz wyższe pencje urzędników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abażur napisał:
undefined napisał:
Odśnieżam chodnik przed moją posesją regularnie, jak tylko zrobi się ciepło usiądę na krzesełku i wypiję sobie ostentacyjnie piwko....  Ciekawe co powie mi straż miejska...
Słuszna uwaga! Poddaństwo w pełnej krasie, chodnik miejsce publiczne odśnieżać MUSI właściciel działki przyległej.. ale już piwka nie wypije bo to miejsce publiczne...?!? płacąc jednoczesnie daniny miastu... to ja pytam: za co płacimy tak wysokie podatki...?  Mam wrażenie że na coraz wyższe pencje urzędników...
 śniegu nie chce się uprzątnąć przy posesji tylko piwko pić. wstyd mi za was Rodacy. Panowie gdzie kultura i poszanowanie prawa? Hapać tylko potraficie. Takich hapaczy jak Wy to mi nie szkoda. Za co was szanować? za hapanie, uchylanie się od obowiązkó i picie? Was trzeba hodować i wykorzystywać do cna bo nie macie kultury. Dzikusy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi Zdim???? Nic???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby było odśnieżane to by lodu nie było. To co obecnie na chodnikach to ubity butami śnieg. Nie chciało się odśnieżać zaraz po opadach luźnego śniegu to teraz skuwać to, bo pozwę cały urząd miasta. Dziś w drodze do pracy się wywróciłem, upadając podparłem się dłonią. Na razie bardzo nie boli ale poczekam do wieczora, jeśli będzie gorzej wystąpię z pozwem. Dosyć tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast się cieszyć nowymi inwestycjami , zatrudnieniem w callcenter to tylko łażą i narzekają. Odśnieżanie niszczy chodniki a sól rozpuszcza chiński kamień. Właśnie dlatego władza buduje tunele pod chodnikami. Na dobry początek pod nowym deptakiem koło dworca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby było odśnieżane to by lodu nie było. To co obecnie na chodnikach to ubity butami śnieg.
Nic dodać, nic ująć. Tylko miejscy i osiedlowi "odsnieżacze" oraz interentowe trolle rżną głupa i sugerują, że wymaga się od nich neimożliwego, bo "przecież lód, a skuwaniem uszkodzi się kostkę". Odśnież zanim się śnieg ubije!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nakłada letnie obuwie to i łatwo się poślizgnąć. Ja mam zimowe obuwie i się nie ślizgam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe jakby tak każdy po paru uślizgach na chodniku pisał do gazety to te by o niczym innym nie pisały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę ulic do poprawki, ale generalnie chodniki w centrum wyglądają dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jakby było odśnieżane to by lodu nie było. To co obecnie na chodnikach to ubity butami śnieg. Nie chciało się odśnieżać zaraz po opadach luźnego śniegu to teraz skuwać to, bo pozwę cały urząd miasta. Dziś w drodze do pracy się wywróciłem, upadając podparłem się dłonią. Na razie bardzo nie boli ale poczekam do wieczora, jeśli będzie gorzej wystąpię z pozwem. Dosyć tego!
 mam dla ciebie lepszy pomysł. weź pozwij swoich rodziców za to, że cię takim głupim urodzili. Gdyby nie to, to był byś teraz bogaty i szczęśliwy a tak jesteś idiotą z koślawymi nogami. Pozwij CAŁY urząd. Komuniści nauczyli chłopów czytać i pisać i teraz się każdemu wydaje że jest inteligentem. On będzie pozywał do sądu urząd. hehe jaki ty ważny jesteś. biedulka sobie łapke stłukła. jak już pozwiesz CAŁY urząd to domagaj się żeby prezydent razem z sekretarzem i dyrektorem nosili do pracy na rękach bo ty taki przecież ważny jesteś a to przez nich jest ślisko więc ci się należy. Hehhe rozbawiłęś mnie błaźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
abażur napisał:
undefined napisał:
 Odśnieżam chodnik przed moją posesją regularnie, jak tylko zrobi się ciepło usiądę na krzesełku i wypiję sobie ostentacyjnie piwko....  Ciekawe co powie mi straż miejska...
Słuszna uwaga! Poddaństwo w pełnej krasie, chodnik miejsce publiczne odśnieżać MUSI właściciel działki przyległej.. ale już piwka nie wypije bo to miejsce publiczne...?!? płacąc jednoczesnie daniny miastu... to ja pytam: za co płacimy tak wysokie podatki...?  Mam wrażenie że na coraz wyższe pencje urzędników...
śniegu nie chce się uprzątnąć przy posesji tylko piwko pić. wstyd mi za was Rodacy. Panowie gdzie kultura i poszanowanie prawa? Hapać tylko potraficie. Takich hapaczy jak Wy to mi nie szkoda. Za co was szanować? za hapanie, uchylanie się od obowiązkó i picie? Was trzeba hodować i wykorzystywać do cna bo nie macie kultury. Dzikusy!
 Ale co się nie chce???? Przecież pisze że odśnieża regularnie!! A jak odśnieża (ciężka fizyczna praca) to i piwo mu się NALEŻY!!!! Ładnie cie matka wychodowała że nawet nie potrafisz dac szacunku drugiemu!!! Bałwan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała Mi napisał:
gość napisał:
abażur napisał:
undefined napisał:
  Odśnieżam chodnik przed moją posesją regularnie, jak tylko zrobi się ciepło usiądę na krzesełku i wypiję sobie ostentacyjnie piwko....  Ciekawe co powie mi straż miejska...
Słuszna uwaga! Poddaństwo w pełnej krasie, chodnik miejsce publiczne odśnieżać MUSI właściciel działki przyległej.. ale już piwka nie wypije bo to miejsce publiczne...?!? płacąc jednoczesnie daniny miastu... to ja pytam: za co płacimy tak wysokie podatki...?  Mam wrażenie że na coraz wyższe pencje urzędników...
śniegu nie chce się uprzątnąć przy posesji tylko piwko pić. wstyd mi za was Rodacy. Panowie gdzie kultura i poszanowanie prawa? Hapać tylko potraficie. Takich hapaczy jak Wy to mi nie szkoda. Za co was szanować? za hapanie, uchylanie się od obowiązkó i picie? Was trzeba hodować i wykorzystywać do cna bo nie macie kultury. Dzikusy!
Ale co się nie chce???? Przecież pisze że odśnieża regularnie!! A jak odśnieża (ciężka fizyczna praca) to i piwo mu się NALEŻY!!!! Ładnie cie matka wychodowała że nawet nie potrafisz dac szacunku drugiemu!!! Bałwan!
 Brawo Mi.Jak mu wstyd za rodaków,to łopata w łapę i do śniegu,albo na zmywak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przymusowy dozorca napisał:
mała Mi napisał:
gość napisał:
abażur napisał:
undefined napisał:
   Odśnieżam chodnik przed moją posesją regularnie, jak tylko zrobi się ciepło usiądę na krzesełku i wypiję sobie ostentacyjnie piwko....  Ciekawe co powie mi straż miejska...
Słuszna uwaga! Poddaństwo w pełnej krasie, chodnik miejsce publiczne odśnieżać MUSI właściciel działki przyległej.. ale już piwka nie wypije bo to miejsce publiczne...?!? płacąc jednoczesnie daniny miastu... to ja pytam: za co płacimy tak wysokie podatki...?  Mam wrażenie że na coraz wyższe pencje urzędników...
śniegu nie chce się uprzątnąć przy posesji tylko piwko pić. wstyd mi za was Rodacy. Panowie gdzie kultura i poszanowanie prawa? Hapać tylko potraficie. Takich hapaczy jak Wy to mi nie szkoda. Za co was szanować? za hapanie, uchylanie się od obowiązkó i picie? Was trzeba hodować i wykorzystywać do cna bo nie macie kultury. Dzikusy!
Ale co się nie chce???? Przecież pisze że odśnieża regularnie!! A jak odśnieża (ciężka fizyczna praca) to i piwo mu się NALEŻY!!!! Ładnie cie matka wychodowała że nawet nie potrafisz dac szacunku drugiemu!!! Bałwan!
Brawo Mi.Jak mu wstyd za rodaków,to łopata w łapę i do śniegu,albo na zmywak.
baranie za granicą co moje to moje, a nie byle idiota taki jak ty ma chodzić po mojej ziemi tj. po chodniku który ma być rzekomo mój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodze codziennie do roboty prawei godzinę i da się spokojnie rzejść a wiekszość chodnikow jest sucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...