Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skrzyżowanie Na Klinie będzie poprawione

Utworzony przez M, 2 stycznia 2009 r. o 09:54 Powrót do artykułu
rondo nie jest tragiczne...tragiczny to jest przejazd w stronę 1 maja i dworca...jedna droga na wrost...przecież to nienormlane...tam się tworzą gigantyczne korki.Do krochmalnej wzdłu ż dworca powinny być co najmniej po 2 pasy.Od wielu słyszałem opowieści o tym starym domku stojącym na drodze..ale jest ustawa o wywłaszczeniach a dom musi mieć właściciela i do kogoś należeć...więc trzeba go zburzyć i zrobić conajmniej jeszcze 1 pas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory wszelkie podwyżki były usprawiedliwiane cenami ropy naftowej które faktycznie doszły do prawie 200$ za baryłkę.Dziś cena tego nośnika energii oscyluje wokół 40$.Ceny materiałów budowlanych maleją ,tylko w Lublinie nie i jeszcze rosną.Również kryzys powoduje że są większe moce przerobowe przedsiębiorstw co wykorzystywane jest np. w Warszawie gdzie za te same pieniądze sprzed kryzysu robi się dwa razy więcej.Inna sprawa to niekompetencja urzędników miejskich i załatwianie spraw nie kompleksowo .Stałe poprawki i modernizacje.Ile to razy trwały w tym miejscu prace?Ile zostało zmarnowane materiałów budowlanych,pracy ludzkiej, nie mówiąc o chaosie komunikacyjnym i utrudnieniach dla mieszkańców.Pseudo fachowcy jak nie potraficie to dajcie szanse innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie krym a gdzie Rzym chodzi o most na Czerniejówce zwanej SEKWANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgłupsze jest skrzyżowanie właśnie Plac Bychawski-Krochmalna-Trasa Zielona. Ale inżynieria ruchu w Lublinie ma jeszcze "mądrzejsze" dzieła, że tylko płakać: przebudowana Kunickiego - TERAZ KOSZMAR - jeden pas, korki, dla obcego kierowcy nie do pojęcia. Albo wyjazd z Mickiewicza w stronę Abramowic - nie dość że korek stoi do mostu na CZerniejówce to nie da się skręcić w lewo bo źle ustawione światła. A zobaczycie co się będzie działo gdy zamkną do remontu Fabryczną - Pawia i Wolska będą nieprzejezdne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...