Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skup aut za gotówkę Lublin 663 978 183 | MAR AUTO skup samochodów

Utworzony przez Derewskis, 21 stycznia 2020 r. o 09:10
Szukasz skupu aut w Lublinie ? Auto skup za gotówkę.  Kasacja aut  Mogą być bez OC i przeglądu technicznego. Busy, terenowe nawet dostawcze.  Odkupimy auto legalnie na firmę  Świdnik Lublin Lubelskie  Tel. 663 978 183 skupaut-lublin.com.pl/ Auto Skup Lublin MarAuto to legalny skup aut osobowych, skup aut dostawczych i skup aut terenowych, za gotówkę od osób prywatnych i firm. Prowadzimy skup samochodów lublin, odkupując  samochody sprawne w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Interesuje nas także skup aut niesprawnych, skup aut uszkodzonych i skup aut rozbitych, bez przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. Auto kasacja Lublin i złomowanie aut Lublin to także zakres usług MarAuto. Działamy jako kasacja pojazdów Lublin odkupując auta niesprawne, stare, zniszczone, skorodowane i nienadające się do dalszej eksploatacji. Złomowanie Pojazdów Lublin MarAuto wystawia stosowne dokumenty potrzebne do wydziału komunikacji oraz towarzystwa ubezpieczeniowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skupujecie może też gokarty ? dostałem jako prezent dwa lata temu, teraz tylko stoi i sie kurzy jesteście zainteresowani ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, prosimy o kontakt tel. Tel. 663 978 183
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy większa ilość aut powypadkowych wchodzi w grę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mamy ograniczeń co do ilości skupu aut. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam firmą Mar auto, dostałem może nie extra cenę ale lepszą od innych. Zadzwoniłem do tego skupu, uzgodniliśmy cenę następnie panowie przyjechali, oglądali może z 10 minut i spisaliśmy umowę. Bez targowania na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jakie są mniej więcej ceny w tych skupach samochodów. Czy płacą dużo mniej niż cena rynkowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinie zgodne z rzeczywistością. Sprzedałem dwa auta firmowe w Mar auto -. Bardzo duży plus za dostosowanie się z godzinami pracy do klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak takie skupy płacą warto się tym interesować. Chciałbym szybko sprzedać ale też nie chcę oddawać auta za pół darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedaż auta do skupu to nie głupia sprawa pod warunkiem, że do takiego prawdziwego skupu a nie do przypadkowego handlarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zależy chyba od tego jakie masz auto do sprzedania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***autoskupsamochodowkrakow.pl/  Skup samochodów Kraków wycenia i skupuje samochody bez opłat (OC, ważnego przeglądu), nic więc nie stoi na przeszkodzie by sprzedać auto, co do którego ciężko mieć nadzieję na przyszłą eksploatację. Auto Handel bardzo chętnie przyjmie samochody nie posiadające ważnego ubezpieczenia OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej), toteż w przypadku nie opłacenia OC, bądź niemożności opłacenia OC, nasze auto nie musi być dłużej wepchnięte w trawę lub skazane na wieczne zapomnienie w starej stodole lub na osiedlowym parkingu. Bez żadnego wahania możemy oddać je do wykwalifikowanych specjalistów, pracujących w miejscach takich jak . W ten sposób zamiast płacić za OC auta, którego nie planujemy użytkować, otrzymamy za nie pieniądze – doskonały układ! Nasza firma  wyceni nasz pojazd niezależnie od faktu, iż nie posiadamy ważnego OC. Dla skupu liczy się faktyczny stan pojazdu, a nie ciągłość w ubezpieczeniu, toteż warto wyzbyć się wszelkich wątpliwości co do tego pomysłu – warto oddać auto bez ważnego OC do skupu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.