Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śledczy ponownie zajmą się sprawą dotyczącą grup producenckich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2018 r. o 13:03 Powrót do artykułu
znowu te roztropne chłopki z ZSL-u coś nakradły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli by odpuścić przecież lubelskie a szczególnie wieś to zaplecze PISu a tu wybory samorządowe za pasem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprytne chłopaki z PSLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im bardziej miś o bardzo małym rozumku szukał przekrętu w grupach producenckich, tym bardziej tego przekrętu nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy już upartyjnioną prokuraturę, niedługo będą upartyjnione sądy i wkrótce obudzimy się w państwie policyjnym. Nie mogę tylko tego zrozumieć, jak łatwo się na to godzimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie i człowieka ,a paragraf się znajdzie.Kampania ruszyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje mieliśmy i mamy jeszcze upartyjniona prokuraturę. Spytaj pracowników ARIMR o co w tym chodzi i jak można było podjąć decyzję o umorzeniu przy takich jednoznacznych dowodach. I działać na szkodę pożądanych grup producenckich bo to im pomniejsza płatności o 25% przez takie decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Krodylowego urzędasa z UMWL: Czy Sosna ci zapłacił za pisanie głupot? Poczytaj ile kary UE nałożyła na Polskę za nieprawidłowości w grupach, które m.in ty zapłacisz. Banda cwaniaczków wspólnie z twoimi kolegami wyłudziła kasę, która należała się prawdziwym producentom startującym z działalnością. A ci mając pozycję na rynku sięgnęli po kasę przeznaczoną dla początkujących np. poprzez utworzenie 5 spółek zarządzanych przez 4 osoby. To nie CBA się przyczepiło niewinnego Marszałka, tylko Unia. Do tej pory te niefrasobliwe decyzje marszałka kosztowały nas ponad miliard złotych. Czy uważasz nadal, że za takie nieprawidłowości nikt nie powinien odpowiadać? Kontrola CBA była pokłosiem tego co zarzucił Europejski Trybunał Obrachunkowy. Najpierw poczytaj, a dopiero później pisz. Te cwaniaczki z tych grup nie dość, że byli monopolistami to jeszcze sięgnęli po kasę przeznaczoną dla mniejszych producentów, żebyś w sklepie nie musiał płacić za owoce i warzywa więcej niż niemcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki "zorientowany" ze napisałeś prawdę. Podobno wydał decyzję " ten gnebiony" a dokumenty były w Warszawie w Urzędzie Marszałkowski i przyszły po paru tygodniach i prokurator nie widział nic nie właściwego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwolnić Polskę od tego zakażenia ZSLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...