Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmieci z Ukrainy przyjadą do Lublina? Lwów prosi o pomoc po pożarze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 r. o 10:02 Powrót do artykułu
Ludzie!!!! Jeszcze czego ,od tych banderowców śmieci brać.Jeszcze jakiejś zarazy nawiozą , poza tym jak się przyzwyczają to latami będą nam zwozić syf. Niech wykopią dół na 5 pięter , zepchną śmieci i zasypią wapnem palonym i po sprawie. Pomniki nam niszczą potem na Ruskich zwalają winę , Polaków nienawidzą a my mamy tym Stefanom B. śmieci utylizować . No nie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem poprzez wody gruntowe do rzeczki, która wpada do rzeki Bug, a potem ten cały syf i tak do nas przyplynie. Tak więc zakopać to nie jest rozwiązanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zwariowali. Nawet rozpatrywanie takiej prośby jest niedorzeczne. Ukraina nie stosuje żadnym norm EU dotyczących śmieci. Kto ma wiedzę jakie substancje chemiczne są w ich składzie? Tam może być wszystko łącznie z substancjami, które są zakazane od lat w cywilizowanym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki ch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu! Nareszcie to nie my przekażemy coś za darmo U'krainie, ale to U'kraina da coś w końcu za darmo nam. Huraaa! ; D A mówiąc poważniej: Kontynuujmy dalej politykę akceptowania w ciemno wszystkich pomysłów u'kraińskich polityków/oligarchów, a na pewno dobrze na tym wyjdziemy, co najmniej tak "dobrze", jak w latach 1943-1944 ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie mogą robić tak jak mój sąsiad mechanik? Wszystkie śmieci do pieca a zostają tylko opony i złom. Oszczędność i ekologia. Prowadzi działalność więc nawet nie podlega gminnej gospodarce odpadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ehh, wiedziałem że zaraz rozpocznie się festiwal nienawiści w stosunku do Ukrainy w komentarzach...wrzućcie na luz. " No dobrze, ale czym oni zasłużyli sobie na naszą miłość?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Ehh, wiedziałem że zaraz rozpocznie się festiwal nienawiści w stosunku do Ukrainy w komentarzach...wrzućcie na luz. " No dobrze, ale czym oni zasłużyli sobie na naszą miłość?????
A gdzie napisałem że zasługują na miłość? Nie wciskaj mi słów w usta proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój komentarz odnosił się do tego, że teraz gdziekolwiek teraz nie pojawi się słowo "uchodźcy" albo "Ukraina" to od razu rozpoczyna się pisanie randomowych głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli mozna komus pomoc trzeba pomoc. To sie nazywa przyzwoitosc albo chrzescijanstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla jasności! Mer Lwowa Andrij Sadowyj to zagorzały piewca i zwolennik Bandery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że te ukraińskie śmieci w ramach daleko zakrojonej przyjaźni polsko-ukraińskiej można przyjąć do utylizacji.Śmiecie te na pewno nie są toksyczne i nie są radioaktywne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najbardziej lubię robić w życiu? hmm... czytać na dzienniku wschodnim wiadomości sponsorowane, jak to w przeciągu kilku dni mogę stać się miliarderem, wystarczy tylko 170zł wpłacić; ach gdybym tylko nie był takim leniem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha przyjmowanie śmieci nazywasz chrześcijaństwem hahhaa chyba Ci kniaź uderzył do głowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciołom należy bezwzględnie pomóc!.To obywatelski,chrześcijański i dobrosąsiedzki obowiązek.Należy im jeszcze oddać Przemyśl o który się tak upominają Władysław Gomułka za swego żywota upominał się (jeszcze wtedy) u ruskich o Lwów i Kijów.Otrzymał zapewnienie że może otrzymać 7 lwów (tyle mieli w ZOO),a kijów może dostać ile tylko będzie mógł wytrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja tylu oligarchów miliarderów i nie stać ich aby wybudować spalarnię śmieci oraz wysypisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie są narodowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek śmieci. A za śmieciami zarazy i inny syfilis. A nasza prośby i tak dalej będą olewać. Na końcu my nie będziemy mieli gdzie składować swoich śmieci a Lwów jak najbardziej bo swój teren oczyszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Lublin przyjmie śmiecie to Polska ich odsadzi od reszy .Niech śmieci sypią na terenach spalonych wiosek gdzie mieszkali Polacy .Śmieci niech przywiozą do Przemysla tam ich oczekują z kwiatami .Jakim tupetem należy kierować się ,gdzie UPA odradza się z sila dzieci od 1 klasy wmawiają c że to Polacy byli okupantami tylko że Ukraina wymordowała ponad 120 tys Ludności Polskiej a Palacy w obronie reszy Polaków bronili i zginełookoło 3 tys Ukrainców .Stop ruchom Nasistowskim a władze Ukrainy nic nie robią że sprawiają wielki Ból POlakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle,ze najlepszym miastem do spalarni ukrainskich smieci bedzie Wroclaw gdyz bedac w tym miescie w latach piecdziesiatych wszedzie slyszalem szwargot cudzoziemcow.Byli to uciekinierzy z Ukrainy i innych republik.Rodacy wspomoga kraj swoich przodkow i spelnia zyczenia niedojdow ze wschodu.W naszym kraju taka nacja juz rzadzila a teraz placz BRUKSELA nicziewo nie panimaje.Mozna zwrocic sie do mera Moskwy,oni nie odmowia pomocy.Narazie wzieli sobie Krym a Poroszenko mowil,ze Rosja chce Ukraine i bedzie po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...