Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na trasie Lublin-Kraśnik (zdjęcia)

Utworzony przez rad, 3 listopada 2008 r. o 10:21 Powrót do artykułu
No to dobrze że żyje Tak masz rację, módlmy się o pozostałych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOCZYWAJ W POKOJU GOSIU:((( [*][*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosia nich spoczywa w pokoju...jej siostra Asia żyje kolezanka Tez asia lezy w szpitalu nie przytomna módlimy sie o nia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSIA spoczywaj w pokoju!!!! A za reszte modlmy sie. Pogrzeb Gosi odbedzie sie w czwartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trzy dni temu wszystkich ich widzialam i z nimi rozmawialam.... nie moge uwierzyc ze to wlasnie ich spotkalo [*] Gosiu bedziesz zawsze w mej pamieci :* Marek trzymam bardzo mocno kciuki ze wszystko bedzie dobrze i ze wyjdziesz z tego:* Asiu trzymaj sie, musisz byc silna:* KOCHAM WAS:*:*:*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
miałam na imie Małgorzata P
czlowieku nie przedstawiaj sie jako ona to jest tragedia a nie sensacja spoczywaj wiecznie wszyscy pamietamy o tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucie dla rodziny i wszystkich bliskich jej osób...zawsze będzie w naszej pamięci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
###### napisał:
ej ludzie jak nie wiecie to nie piszcie na forum takich głupot bo mnie to cholernie denerwuje...nie wiecie dobrze co sie dzieje a pleciecie trzy po trzy.. Jej siostra Asia żyje na szczescie...musimy teraz sie modlić o pozostałych...
I MASZ RACJE!!!GADAJą A NIE WIEDZą A BY SZLAK JASNY TAKIE OSOBY POWYTRAFIAł,KTóRZY SWOJEGO Z POD NOSA NIE WIDZą A CZYJEś Z POD LASU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
###### napisał:
ej ludzie jak nie wiecie to nie piszcie na forum takich głupot bo mnie to cholernie denerwuje...nie wiecie dobrze co sie dzieje a pleciecie trzy po trzy.. Jej siostra Asia żyje na szczescie...musimy teraz sie modlić o pozostałych...
znam tego chłopaka, kumpel z klasy, narazie wiadomo tyle że żyje i bądźmy dobrej nadziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy za bardzo nie przesadzacie, o jakie konkretnie osoby Wam chodzi? Czy ktoś napisał tutaj coś co jest niezgodne z prawdą, wiadomo były plotki, ale zostały one wyjaśnione, chociaż tyle w tej tragedii jest pocieszającego że jest tylko jedna ofiara śmiertelna. Jestem przekonany że nikt kto tutaj się wypowiadał nie miał złych intencji, mało tego chciał uczestniczyć w bólu rodziny i przyjaciół zmarłej. Wszystkim jest przykro w takich sytuacjach gdy ginie tak młoda osoba, to niewyobrażalna strata. Módlmy się za Gosię i pozostałych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia !! wieczny odpoczynek [*] [*] [*] taka młoda osoba odeszla (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowca i dosc szybko "śmigam" ale po takiej tragedii zastanawiam sie czy nie zmienic raz na zawsze swojego młodzieńczego nawyku módlmy sie za NICH wszystkich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Jestem kierowca i dosc szybko "śmigam" ale po takiej tragedii zastanawiam sie czy nie zmienic raz na zawsze swojego młodzieńczego nawyku módlmy sie za NICH wszystkich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ WIE CO Z ASIĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Mi Bardzo przykro z tej jakże wielkiej tragedii chodziła z nami do klasy A liceum agrobiznesu dla nas kolegów z Klasy bo była naszą najlepsza i koleżanka .Przesyłam kondolencje dla całej rodziny i najbliższych jest to wielka strata dla rodziny i znajomych Była Kochana i będzie kochana i pozostanie w naszej pamięci :(:( [*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Daj JeJ Panie [*] [*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Gosiu [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łączę sie w bólu z rodziną Gosi ... slowami nie da sie opisac tego co sie czuje ..nigdy nie zostaniesz matką, żoną a sprawdzalabys sie w tej roli lepiej niz nie jedna z nas.. łzy plynal po policzku bo Ciebie z nami tu nie ma .Żegnaj Gosieńko !!!do zobaczenia po tej lepszej stronie zycia...(( Wieczne odpoczywanie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ INFORMUJE ZE ASIA JEST W SZPITALU NA KRAśNICKICH BYłA W SPIąCZCE I MIALA OPERACJE GłOWY I OBćIELI JEJ WłOSY NEIEWEM CO DALEJ JUTRO JADE DO SZPITALA.POZDRAWIAM SZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH JAK COS TO MóJ NR.608709036 LUB 517324607
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłamoją kuzynką byłam na jej pogrzebie.. to co widziałam to przeszło najśmielsze moje oczekiwania !!! Rodzinaa pogrążona w ogromnym bólu.. nie wierze, że jej nie ma z nami ! cały czas gdzieś nad nami czuwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...