Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przejeżdżam tamtędy kilka razy dziennie, wielokrotnie zastanawiałem się kto posadził te wysokie trawy pomiędzy takimi dwoma dwupasmówkami, nie jest tam trudno o wypadek gdy pieszego widać w ostatniej chwili jak wyskoczy zza gąszczu traw i barierek, które również utrudniają kierowcy widoczność ludzi ubranych w większości na ciemno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że nie wyjdzie z pierdla przez 8 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid 579925890
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie na Koncertowej tylko na Kompozytorów Polskich przed skrzyżowaniem z Żelazowej Woli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie kto zdecydował o postawieniu fotoradaru na Solidarności gdzie pełni tylko funkcję skarbonki a nie w takim miejscu jak to gdzie zdarzył się ten wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też, i wcale mi te trawy nie przeszkadzają. Przeszkadza mi natomiast bardzo złe oznakowanie tego przejścia dla pieszych i rowerów!!! Brak odblasków na ubraniach dla pieszych . Brak fotoradaru. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid 579925890
   "Licznik" pokazuje 25 głosów "in minus". Jakimi obrzydliwcami są ci ludzie, którym nie podoba się przekazanie "istotnych informacji w sprawie"!  A przecież niektórzy z uczestników Forum chyba dawali "plusy", więc tych minusujących było więcej niż 25... Jaki jest stan umysłów w tym społeczeństwie obłąkanym w (co najmniej) 1/3 przez trąbiące wokół swoje nauki "katolickie autorytety moralne". Vide przykłady: p. Guz (zrobiony przez KUL "profesorem") i w jego duchu "...ZSL" na niniejszym Forum (jeśli to nie ta sama osoba).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejeżdżam tamtędy kilka razy dziennie, wielokrotnie zastanawiałem się kto posadził te wysokie trawy pomiędzy takimi dwoma dwupasmówkami, nie jest tam trudno o wypadek gdy pieszego widać w ostatniej chwili jak wyskoczy zza gąszczu traw i barierek, które również utrudniają kierowcy widoczność ludzi ubranych w większości na ciemno.
 Jeśli ktoś nie widzi, czy ktoś jest na przejściu, to niech jedzie wolniej. Usprawiedliwianie zabijania starszych ludzi przechodzących na pasach to jakiś obłęd... Te opisy "gąszcza traw i barierek" itd. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też, i wcale mi te trawy nie przeszkadzają. Przeszkadza mi natomiast bardzo złe oznakowanie tego przejścia dla pieszych i rowerów!!! Brak odblasków na ubraniach dla pieszych . Brak fotoradaru.
 No właśnie, "wcale mi te trawy nie przeszkadzają"! Złe oznakowanie - dość częste zjawisko. Natomiast trudno wymagać, żeby piesi w miastach chodzili "w odblaskach" i też przepisy tego nie wymagają. Może przy obecnym stanie umysłów niektórych jeżdżących to by wypadało z własnej ostrożności... "Brak fotoradaru" - czyli niedostateczny nadzór nad "pędzącymi" lub/i przywoływania ich do porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze jak zbliżam się do skrzyżowania dzwonie do wróżki. Do tej pory nie pomyliła się ani razu mówiąc że i tak pieszy wlezie bez rozglądania się prosto pod koła. Zapobiegawczo włączam też wycieraczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre. Wybiegająca 70-latka, zimą zza wysokich traw. Po ciemku, bez odblasków, w samym środku nocy, bo o 15:00. W dodatku, przed wejściem nie ustawiła trójkąta ostrzegawczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mam nadzieję, że nie wyjdzie z pierdla przez 8 lat" - kara będzie w zawieszeniu, bo wszyscy jeżdżą 80km/h po mieście i nikt nie ma ochoty tego zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję rodzinie. Kierowcy też, do końca życia trauma przed oczami. Przykro mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...