Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spacer po suchym dnie Zalewu Zemborzyckiego. Wideo Czytelnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2018 r. o 22:08 Powrót do artykułu
Szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wyspa nudystów, tylko wyspa starych kut.sów... Nigdy tam nie widziałem żadnej kobiety, a tym bardziej w wieku przedemerytalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miłego oglądania :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wyspa nudystów, tylko wyspa starych kut.sów... Nigdy tam nie widziałem żadnej kobiety, a tym bardziej w wieku przedemerytalnym.
 W sumie to dobrze, że nie widywałeś mnie tam z krągłą Agatką. Nie zależało nam na tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za ciekawą informację, ale filmu nie zdołałem obejrzeć do końca, bo tych trzęsących się ujęć, jazd kamery bez wykończenia, właściwie brak montażu. Bardzo radzę i proszę, by autor nauczył się filmować z ręki i ile tylko może używał statywu, żeby jego produkcje dało się oglądać bez "oczopląsu". Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawełku. to nie jest podwójne dno. Takiego w zalewie nie ma i nie będzie. prosze doczytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tego filmu nie ma pojęcia na czym polegało zjawisko podwójnego dna. Redakcja udostępniając taki materiał powinna dokonać oceny czy warto zamieszczać to na stronie głównej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dnie są karpy starych drzew a nie konary.Autor powinien wrócic do SP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz można usuwać namuł i pnie drzew.Do roboty spółko wodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XVIII LO POZDRAWIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawy materiał, dziękuję Panie Pawle. Szkoda, że obniżenie lustra wody w zalewie przy okazji prac renowacyjnych w obrębie wałów nie zostanie wykorzystane do pogłębienia dna i wywozu chociaż części zalegającego mułu. Byłyby upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykuje się nam śmierć ryb. Zalew ma średnio 2 m głębokości. Opuszczono 1 m lustra. Jak będzie mroźna zima, to lód będzie miał do 0,5 m i co wtedy? Przyducha możliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...