Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie mamy bezprawie w Polsce Ja na stare lata też to doświadczyłam , że z zemsty ksiądz kazał swej przyjaciółce zrobić na mnie pozew by bardziej się zemścić to poprzez Policję i na podstawie fałszywych świadków 4 księży i 2 przyjaciółki wystąpiły przeciwko mnie kłamliwie za co poniosłam karę za nic w kwocie 330,- zł. + poniosłam pozostałe koszty w kwocie 3.000,- zł. - kto za nie zapłaci ?Chyba się zwrócę do prawników tam gdzie Pan bo tutaj nikt nie umie przeciwko tym osobom zrobić wniosku o ukaranie ani Sąd ani Prokuratura.Ukarano mnie tak jak Pana bez żadnych dowodów gdyż jedyny dowód rzeczowy nagranie kamery ksiądz Proboszcz z Bydgoszczy zniszczył by prawda nie wyszła na jaw. Chore prawo polskie i dlatego wszystko w tym kraju można nawet zabić człowieka to się dostanie kilka lat tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukas napisał:
ciekawe czy go d*** nie boli. chlopaki w ciupie ponoc ostro sie zabawiaja
byles kiedys w zk lub aś? NORMALNY wiezien/tymczasowo aresztowany brzydzi sie genitaliami wspolwiezniow i to jest naturalne. chyba u ciebie w internacie tylko takie rzeczy. cioto! lukas to pewnie od łukasz - a to oznacza, ze na 25% ciota, bo kazdy łukasz jest podwyzszonego ryzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzę temu panu, żeby wygrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
byles kiedys w zk lub aś? NORMALNY wiezien/tymczasowo aresztowany brzydzi sie genitaliami wspolwiezniow i to jest naturalne. chyba u ciebie w internacie tylko takie rzeczy. cioto! lukas to pewnie od łukasz - a to oznacza, ze na 25% ciota, bo kazdy łukasz jest podwyzszonego ryzyka.
dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto miał do czynienia z wymiarem sprawiedliwości - prokuratura, policja wie, że trzeba wszystko za nich zrobić, a i tak nie ruszą tyłka żeby poprowadzić dochodzenie tylko umorzą. Osoby pokrzywdzone nie mają szansy na rekompensatę. Tusk miał wprowadzić odpowiedzialność majątkową urzędników państwowych. Sprawa Rafała z Lubartowa, niewinnego chłopaka przez 1,5 roku trzymali nie mając dowodów - nie ma odpowiedzialnego za ten stan rzeczy. To, że osoby popełniające przestępstwa wychodzą nie odsiadując nawet połowy wyroku też normalne a z młodocianym to już porządek dzienny, że migrują pomiędzy szkołami. Trzeba wprowadzić kadencyjność w sądach, ocenę pracy sędziów, to samo tyczy się prokuratury - nie można tolerować tego, że z naszych podatków utrzymuje się organy nie spełniające swojej podstawowej funkcji. Codziennie jakieś potknięcia. Sam będąc pokrzywdzonym przez jedną z firm składałem materiały dowodowe, nie jakieś wyssane z palca ale potwierdzone przez Urząd Miasta, Urząd Skarbowy (Stowarzyszenie robiło uniki przed komornikiem, zmieniało nazwy itp.). Pomijając fakt, że zeznania pracowników Stowarzyszenia różniły się między sobą i stanem potwierdzonym w dokumentach urzędowych Prokurator dwukrotnie umarza śledztwo. A uzasadnienie jest skopiowane z innej sprawy (nawet chyba nie przeczytali tego co jest w dokumentach, nie mówiąc o analizie). Gdy składam zażalenia do prokuratury odwołanie i prośbę o zmianę prokuratora (bliski krewny jest w organach stowarzyszenia) i podkreślam, że chyba uzasadnienie umorzenia nie dotyczy tej sprawy, prokurator pisze, że winna jest funkcja kopiuj- wklej i zmienia uzasadnienie. Oczywiście trzeci raz składam zażalenie do Sądu, a Sąd który już zgodził się na umorzenie zażalenia dotyczącego tej sprawy z rzekomą omyłką pisarską, umarza sprawę pomimo, że w poprzednim odwołaniu sąd nakazał prokuratorowi uzupełnienie dokumentacji i analizę kilku ewentualności a prokurator nie dołożył nawet jednego dokumentu do akt sprawy. Proponuję zamiast premii rozdać po białej lasce i psie przewodniku tym urzędnikom (chociaż może psa szkoda)może wykrywalność by się zwiększyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukas napisał:
ciekawe czy go d*** nie boli. chlopaki w ciupie ponoc ostro sie zabawiaja
K..o niedomyta posiedział być za nic na ośu to byś pajacu inaczej gadał, a cwelą Cię w dupala twoi koledzy z piaskownicy. Co za niedoje***e matoły wypisują coś czego w życiu nie przeżyli. Za dużo się śmieciu Symetrii na oglądałeś i wydaję ci się że coś wiesz. Dla wszystkimi walczących z je***ą niesprawiedliwością, ze strony prokuratury policji sądów - WALCZCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...